خدمات ما چاپ مقاله اکسپت مقاله ارزان

اکسپت مقاله ارزان

دوشنبه ، 04 فروردین 1399
دسته ای از مجلات معتبر علمی هستند که برای چاپ مقالات هزینه ای از نویسندگان دریافت نمیکنند که اتفاقا در محافل علمی مقبولیت بیشتری نیز دارند. چرا که اکسپت و چاپ مقاله در این مجلات به دلیل بالا بودن تقاضا، نرخ پایینی داشته و صرفا مقالاتی پذیرش میشوند که حول موضوعاتی ناب و بکر پژوهش و نگارش شده باشند.
اکسپت مقاله ارزان

دسته ای از مجلات معتبر علمی هستند که برای چاپ مقالات هزینه ای از نویسندگان دریافت نمیکنند که اتفاقا در محافل علمی مقبولیت بیشتری نیز دارند. چرا که اکسپت و چاپ مقاله در این مجلات به دلیل بالا بودن تقاضا، نرخ پایینی داشته و صرفا مقالاتی پذیرش میشوند که حول موضوعاتی ناب و بکر پژوهش و نگارش شده باشند. از این رو داوری در این مجلات بیشتر روی بار علمی مقالات متمرکز است. اما از آنجایی که فرایند ارسال، فرمت بندی، ترجمه تخصصی، دریافت اکسپت و چاپ مقاله آنهام از چنین مجلاتی بسیار دشوار بوده و نیاز به تجربه و تخصص در این زمینه دارد، دانشجویان و محققین اگر شخصا اقدام به سابمیت مقاله کنند، یا در موعد مقرر موفق به دریافت اکسپت مقاله خود نخواهند شد و یا مقاله ریجکت خواهد شد.

یکی از فیلدهای کاری موسسه سینا چاپ مقاله در این مجلات است. ما در این بخش از خدمات خود از صفر تا صد کار اکسپت مقاله شما را با بهتریت کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهیم داد. کارشناسان ما با تجربه چاپ مقالات علمی مختلف در معتبرترین مجلات دنیا در طی چند سال گذشته، این اطمینان خواهند داد که این مهم برای شما نیز محقق شود. بنابراین با هزینه کردن مبلغ ناچیزی نسبت به هزینه های دریافتی مجلات برای چاپ مقاله، میتوانید پس از نگارش مقاله خود، باقی کار را به متخصصان ما بسپارید. در ادامه میخواهیم بررسی کنیم کدام مجلات چاپ رایگان مقاله انجام میدهند و چه مقالاتی قابلیت چاپ در این مجلات را دارند. 

حتما نام مجلات ISI برایتان آشناست. این مجلات به دو دسته ایمپکت دار (JCR) و بدون ایمپکت (ISI LISTED) تقسیم میشود. معیار تبیین و تشخیص آنها فایل JCR است. مجله ای که در لیست JCR موجود باشد، ایمپکت دار و در غیر این صورت مجله فاقد ایمپکت می باشد. بنابراین فقط دسته ای از مجلات ISI که مقالات ارزشمند و نو و حاصل پژوهش های نوین را چاپ می کنند میتوانند وارد لیست JCR شوند. به این مجلات WOS نیز گفته می شود. اما چرا به این مجلات اشاره کردیم؟ چون چاپ مقاله در مجلات JCR رایگان بوده و هزینه ای برای چاپ از نویسندگان دریافت نمیکنند. 

ضریب تاثیر ( impact factor) یک ژورنال علمی، بیانگر میانگین تعداد استنادهای مقالات آن ژورنال درسایر ژورنال ها و مراجع علمی است. این شاخص به نویسندگان و مخاطبین كمك مي كند تا ارزيابی مناسبی از ژورنال بويژه هنگامی كه با ژورنالهايی در زمينه يا رشته مشابه مقايسه می شود داشته باشند.

چاپ مقاله در مجلات JCR 

اولین نکته در خصوص مجلات JCR اینست که این مجلات مثل مجلات علمی پژوهشی داخلی، غیر تضمینی هستند؛ یعنی با هیچ موسسه ای برای چاپ مقاله قرار داد نداشته و صرفا قابلیت های مقاله را برای چاپ میسنجند. بنابراین روی چاپ تضمینی مقاله در این مجلات هیچ حسابی باز نکنید. این مجلات در داخل کشور نیز بسیار معتبر بوده و مورد تائید وزارت علوم و دانشگاهها می باشند که گاها برای مقاطع دکتری و اساتید و هیات علمی چاپ مقاله در این مجلاتی الزامیست. پروسه داوری و دریافت اکسپت مقاله از این مجلات بسیار دشوار و پیچیده است. بطور معمول زمان داوری و پذیرش مقاله در مجلات JCR چهار تا نه هفته می باشد ولی این زمان می تواند کوتاهتر و یا طولانی تر نیز بشود.


این مجلات صرفا مقاله ای با کیفیت بالا و قوی را پذیرش می کنند. مقاله قوی مقاله‌ای است که از نظر ساختار علمی استاندارد باشد، دارای موضوعی ناب و به روز باشد، از نظر روش شناسی تمام جوانب رعایت شده باشد و همچنین در آن از منابع دست اول استفاده شده باشد. بهتر است تا حد امکان از منابع دو سال اخیر و در صورت کم بودن مقالات از مقالات ۵ سال اخیر استفاده شود. پس توصیه میکنیم قبل از چپنین تصمیمی، مقاله خود را از این جهات ارزیابی کنید.

البته کارشناسان موسسه سینا در حوزه چاپ مقاله نیز در این زمینه مشاوره های لازم را به شما ارائه خواهند داد تا با دید بازتر و کامل تری تصمیم گیری کنید. برای اینکار کافیست بصورت آنلاین ثبت سفارش نموده و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و سپس فایل چکیده مقاله و اطلاعات هویتی خود را در اختیار آنها قرار دهید تا پس از مطالعه و بررسی های لازم، لیست مجلات JCR متناسب با موضوع مقاله شما را در اختیارتان قرار دهند و شما یکی از آنها را انتخاب کنید. سپس مقاله وارد مراحل فرمت بندی طبق ضوابط مجله مورد نظر، ویراستاری، پارافریز، ترجمه تخصصی، سابمیت، انجام پیگیری های لازم در مرحله داوری، اعمال اصلاحات در صورت ریوایز مقاله در نهایت دریافت نامه اکسپت مقاله از مجله JCR مورد نظر میشود. همه امور با کمترین هزینه، در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت توسط کادر مجرب سینا برای شما انجام خواهد شد. با ما در ارتباط باشید. 

بیشتر بخوانید:

ترجمه مقاله ارزان

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا

مراحل چاپ مقاله JCR

لیست مجلات jcr مورد تایید وزارت علوم

ثبت سفارش
18 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.