خدمات ما چاپ مقاله اکسپت و چاپ مقاله

اکسپت و چاپ مقاله

سه شنبه ، 05 فروردین 1399
نگارش مقاله، یکی از رایج ترین فعالیتهای پژوهشی است که دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برای دریافت امتیازات پژوهشی اختصاص داده شده برای آن اغلب انجام میدهند و پس از گذر از مرحله تحقیق و مطالعه و نگارش، به سراغ جستجو در ژورنالهای معتبر داخلی یا خارجی بسته به هدف خود از چاپ مقاله میروند.
اکسپت و چاپ مقاله

نگارش مقاله، یکی از رایج ترین فعالیتهای پژوهشی است که دانشجویان و فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا برای دریافت امتیازات پژوهشی اختصاص داده شده برای آن اغلب انجام میدهند و پس از گذر از مرحله تحقیق و مطالعه و نگارش، به سراغ جستجو در ژورنالهای معتبر داخلی یا خارجی بسته به هدف خود از چاپ مقاله میروند. هرچه مقالات بار علمی بالا داشته و نیز مطابق با استانداردهای ژورنالهای علمی باشد، شانس پذیرش آن در مجله مورد نظر نیز بالطبع بیشتر خواهد بود.

جدای از بحث تاثیر چاپ مقاله برای کسب امتیازات پژوهشی در مقاطع بالاتر تحصیلی، عده ای نیز از این روش برای تسهیل پروسه مهاجرت و دریافت فاند یا بورس تحصیلی از دانشگاههای خارجی استفاده میکنند. از این رو پذیرش و چاپ مقاله در ژورنالهای معتبر، یک امکان عالی برای این گروه از افراد است تا بتوانند راحت تر و سریع تر به هدف خود برسند.

اهداف گروههای مختلف افراد برای پذیرش و چاپ مقاله

– پذیرش و چاپ مقاله برای دفاع از پایان نامه

– پذیرش و چاپ مقاله برای شرکت در مصاحبه دکترا

– پذیرش و چاپ مقاله برای شرکت در مصاحبه استخدامی

– پذیرش و چاپ مقاله برای اخذ پذیرش از دانشگاه‌های خارجی جهت ادامه تحصیل

در هریک از این شرایط، فاکتورهای پذیرش و چاپ مقاله متفاوت بوده و فرد می‌بایست بسته به هدف خود روش و ملاک‌های خود در انتخاب مجلات را تغییر دهد.

در حالت اول، دانشجو قصد دارد از امتیاز پذیرش و چاپ مقاله برای کسب نمره کامل دفاع پایان نامه خود در دوره های ارشد و یا دکترا استفاده کند. بنابراین هرچقدر هم که زودتر برای انجام انجام پروژه پایان نامه یا تز دکترای خود اقدام کنند، در نهایت بازهم در مراحل پایانی با کمبود زمان مواجه خواهند شد. چنانچه دانشگاه شرط پذیرش مقاله در مجله را نیز برای دفاع پایان نامه قرار داده باشد، این محدودیت زمانی بیشتر خواهد شد. در چنین مواردی معمولا توصیه ما به دانشجویان اینست که به استخراج مقاله از پایان نامه یا تز دکتری خود روی بیاورند. اینکار در موسسه سینا معمولا در بازه های زمانی بسیار کوتاه انجام میگیرد. مزیت دیگری که با استخراج مقاله خود توسط کارشناسان موسسه سینا نصیب شما میشود اینست که پروسه ارسال مقاله به مجله انتخابی شما و پذیرش تضمینی آن در کمترین زمان ممکن نیز با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما انجام میگیرد.

در حالت دوم، فرد پذیرش و چاپ مقاله را برای شرکت در مصاحبه دکترا نیاز دارد. در این حالت بایستی هم روی کیفیت مقاله و هم بر بازه زمانی داوری مقاله در مجله انتخابی خود تمرکز کنید چرا که هر دو فاکتور بسیار تعیین کننده است. از طرفی، اعتبار مجله نیز برای داوران و اساتید مصاحبه کننده بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل به این گروه از افراد توصیه می‌شود کیفیت را فدای کمیت نکنند اما اگر یک مقاله در مجله ای سطح بالا دارند حتما برای مجلات سطح پایین تر (اما معتبر از نظر وزارت علوم و دانشگاه آزاد) نیز اقدام کنند تا تعداد آثار پژوهشی خود را بالاتر ببرند. این مجلات معمولاً در طول یک یا دو ماه پذیرش یا ریجکت مقاله را اعلام می‌کنند و چنانچه اصول نگارش مقاله رعایت شده باشد، شرایط پذیرش و چاپ مقاله راحتتری در ایم مجلات وجود دارد.

حالت سوم بسیار شبیه به حالت شرکت در مصاحبه دکترا می‌باشد. در اینجا نیز بایستی طبق توصیه های ارائه شده برای حالت دوم عمل کنید. اگر هم به دلایل مختلف، زمان کافی برای انجام امور مربوط به پذیرش و چاپ مقاله را ندارید، اینکار را به اساتید و کارشناسان موسسه سینا بسپارید تا در موعد مقرر بتوانید از امتیاز چاپ مقاله خود در مصاحبه استخدامی استفاده کنید.

برای حالت چهارم، برحسب کیفیت دانشگاه مقصد، شرایط پذیرش و چاپ مقاله نیز متفاوت خواهد بود. برای اپلای در دانشگاه معتبر و درجه یک فقط باید به کیفیت مقاله یا مقالات خود بیاندیشید. بنابراین، بر حسب هدف خود، مجلات معتبری انتخاب کنید و مجلات متوسط را کنار بگذارید. اما در دانشگاه‌های درجه ۲ یا ۳ و پایین‌تر، براس پذیرش دانشجو معمولا به تعداد مقالاتی که فرد در گوگل اسکولار نمایه کرده، توجه میشود. یعنی فرد می‌تواند با ارائه مقاله در مجلاتی که در گوگل اسکولار نمایه می‌شوند شرایط خود برای پذیرش در این دانشگاه‌ها بهبود ببخشد. بسیاری از مجلات ISI، ISC، SCOPUS بدون ایمپکت فکتور در گوگل اسکولار نمایه می‌شوند و برای پذیرش در دانشگاه‌های خارجی سطح پایین گزینه بسیار مناسبی هستند.

در نهایت شرایط پذیرش و چاپ مقاله بر حسب هدف دانشجو یا محقق تغییر می‌کند. بنابراین باید بر حسب هدف و نیاز خود اقدام به پذیرش و چاپ مقاله کنید. در این مسیر تجربه و مشاوره های کارشناسان موسسه سینا نیز همواره چراغ راه شما خواهد بود. علاوه بر این، خدمات پذیرش و چاپ مقاله اعم از ترجمه تخصصی مقالات، معرفی مجلات معتبر، فرمت بندی و ویراستاری، سابمیت و دریافت تضمینی اکسپت مقالات در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار شما محققین و دانشجویان عزیز قرار خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

چاپ مقاله isi رایگان

هزینه چاپ مقاله isi تضمینی

ارتقا رزومه مصاحبه دکتری 99

دو نمره پایان نامه با چاپ مقاله ISI

ثبت سفارش
15 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.