صفحه اصلی خدمات ما چاپ مقاله آیا چاپ کتاب در مصاحبه دکتری امتیازی دارد ؟

آیا چاپ کتاب در مصاحبه دکتری امتیازی دارد ؟

دوشنبه ، 06 اردیبهشت 1400
ارائه رزومه قوی در مصاحبه دکترا نشان از توانایی شما در رشته تحصیلیتان به داوران می باشد. امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکترا از موارد امتیاز آوری است که توصیه می کنیم از دست ندهید!
آیا چاپ کتاب در مصاحبه دکتری امتیازی دارد ؟

چرا باید کتاب چاپ کنیم؟

  1. برای اخذ امتیاز پژوهشی بالا نیاز به چاپ مقاله و کتاب می باشد، با توجه به این که هزینه ترجمه و ارسال یک مقاله به مجله خارجی بسیار بیشتر از چاپ یک کتاب می باشد و اگر هم بخواهیم برای مجلات داخلی اقدام کنیم، نیاز به بازه زمانی 6 ماه تا 1 سال و حتی بیشتر برای داوری می باشد؛ چاپ کتاب می تواند انتخاب مناسبی در مدت محدود و با هزینه پایین باشد.
  2. ر مقاله میتواند مخاطبین محدودی داشته باشد، اما هیچ محدودیتی برای ارائه کتاب به افراد و یا مراکز علمی و نمایشگاه ها و ... ندارد و بنابراین دسترسی عموم به کتاب ها بیشتر از مقالات چاپ شده می باشد.
  3. دانشجویان دانشگاه آزاد با تبدیل پایان نامه خود به کتاب میتواندد 2 نمره واحد پایان نامه را اخذ نمایند. بدین ترتیب چاپ کتاب میتواند موجب افزایش معدلتان شود.
  4. زمانی که در مصاحبه دکتری کتاب چاپ شده تان را ارائه می دهید داور بعنوان یکی از استاد راهنمای آن دانشگاه به تفاوت شما با دیگران پی می برد و مطمئن می شود که میتواند روی شما حساب باز کند.

البته بهتر است در جلسه مصاحبه دکتری رزومه ای ارائه دهید که دارای تنوع می باشد تا بتوانید از همه قسمتهای پژوهشی امتیاز کسب نمایید. صادقانه بخواهیم بگوئیم، تنها چاپ کتاب، شما را از مانع بزرگ مصاحبه عبور نخواهد داد، اما قطعا امتیاز بالایی را برای شما به ارمغان می آورد.

امتیاز چاپ کتاب برای مصاحبه دکترا چقدر است؟

چاپ کتاب چه به صورت تالیفی و چه ترجمه ای ، در مصاحبه دکتری، چاپ کتاب با 4 امتیاز میتواند امتیاز بالاتری را نسبت به مقالات ( 2 تا 7 نمره)، و کنفرانس ها (1 تا 2 نمره)، برگزیده شدن در جشنوارهای علمی( 3 تا 7 نمره) و حتی ثبت اختراع (5 تا 7 نمره) دارد. برای مشاهده جزئیات روی لینک کلیک کنید .
اغلب دانشجویان تصور میکنند رنگی بودن صفحات کتاب، مدل طرح جلد، تعداد صفحات کتاب و یا تیراژ ثبت شده داخل کتاب و... در کسب امتیاز نقش دارند، در صورتیکه موارد ذکر شده هیچ تاثیری در کاهش و افزایش امتیاز ندارند. مهم ترین فاکتور در اخذ امتیاز پژوهشی مربوط به کتاب، محتوا و اصول علمی و نگارشی می باشد که در نظر داوران اهمیت بسیار بالایی دارند.
دقت نمایید برای کتابهایی که بیش از یک نویسنده دارد ، در صورتیکه نویسندگان بخواهند امتیاز یکسانی کسب نمایند باید روی جلد و بالای اسامی، جمله "مولفین به ترتیب الفبا" نوشته شده باشد.

آیا چاپ کتاب در مصاحبه دکتری امتیازی دارد ؟

ساده ترین روش چاپ کتاب

دو روش برای چاپ کتاب به صورت آسان و فوری وجود دارد . دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند پایان نامه خود را به یک کتاب تبدیل نمایند و با چاپ آن از امتیاز پژوهشی چاپ کتاب در مصاحبه دکتری بهره مند گردند.

روش دیگر ، ترجمه کتاب خارجی و چاپ آن می باشد. امروزه کتاب های علمی بسیار زیادی با موضوعات تخصصی وجود دارد که پیدا کردن کتاب مناسب و ترجمه و چاپ آن می تواند با سرعت انجام شود.

تجربه نشان داده است که اگرچه از کل 40 امتیاز پژوهشی تالیف یا ترجمه کتاب تنها 4 امتیاز را شامل می شود اما چاپ کتاب در ذهن داوران تاثیرات غیرمستقیم بیشماری دارد. چرا که اساتید چاپ کتاب را سندی مبنی بر کیفیت بالای دانشجو می بینند.

آیا در کمترین زمان باقی مانده تا مصاحبه دکترا میتوان کتابی را چاپ کرد؟

بله! فقط کافیست زیر همین صفحه بصورت آنلاین در سایت ما ثبت سفارش انجام دهید و یا با کارشناسان متخصص موسسه سینا تماس بگیرید تا تمام مراحل ترجمه و چاپ کتاب خدمت شما توضیح داده شود.
حتی اگر تنها چند روز تا روز جلسه مصاحبه دکتری فرصت دارید، کافیست فایل کتابی آماده خود و یا فایل پایان نامه برای تبدیل به کتاب را در اختیار ما قرار دهید تا تمام مراحل فرمت بندی و طراحی جلد و اخذ شابک را در عرض کمتر از چند روز انجام دهیم و نامه انتشاراتی کتاب که حاوی کد شابک با مهر و امضای ناشر می باشد را برایتان ارسال کنیم. نظر به اینکه داوران مهلت 2 تا 3 هفته ای برای ارسال کتاب چاپی به دانشجویان می دهند، شما می توانید پس از نشرکتابتان، نسخه چاپی و یا پی دی اف کتابتان را برای ایشان ارسال نمایید.

153 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش