خدمات ما چاپ مقاله اکسپت و چاپ مقالات در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت

اکسپت و چاپ مقالات در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت

سه شنبه ، 18 شهریور 1399
مجلات معتبر در زمینه های علوم پزشکی و پیراپزشکی توسط وزارت بهداشت انتشار میابد. معتبرترین مجلات حوزه پیراپزشکی مجلات pubmed می‌باشند. انتشار مقاله در مجلات pubmed در موسسه سینا به صورت صد در صد تضمین انتشار میابد.
اکسپت و چاپ مقالات در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت

مجلات مورد تایید وزارت بهداشت چه مجلاتی هستند؟

مجلاتی مورد تایید وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی هستند که دارای نمایه های ISI, Scopus, PubMed, Medline باشند. این نمایه ها در سامانه منبع یاب وزارت بهداشت موجود هستند. مجلاتی که فاقد اعتبار وجعلی هستند نیز در سامانه فهرست نشریات نامعتبر و جعلی به آدرس http://blacklist.research.ac.ir/ توسط معاونت تحقیقات و فناوری مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی به روز می شوند. این مجلات از سامانه منبع یاب حذف می شوند و لیست مورد تایید وزارت بهداشت به روز می شود. دانشجویان رشته های پزشکی در دوره عمومی و تخصص، دانشجویان رشته های دندانپزشکی در دوره عمومی و تخصص، دانشجویان رشته های علوم پایه پزشکی برای دفاع از پایان نامه، نمره مقاله از پایان نامه، مجوز دفاع، مجوز آزمون جامع، تسویه حساب و فارغ التحصیلی، آزمون بورد تخصصی، آزمون ارتقا و عضویت هیات علمی و دریافت امتیازات لازم برای مصاحبه و به ارتقای رزومه خود نیاز به پذیرش و چاپ مقالات خود در ژورنال های ISI, Scopus, PubMed, Medline که مورد تایید وزارت بهداشت و علوم پزشکی هستند دارند. لذا گروهی که دارای سابقه طولانی و مهارت کافی در امر ترجمه، پذیرش و چاپ مقالات در ژورنال های تخصصی و معتبر علوم پزشکی باشند حیاتی است.

پزشکان و دانشجویان دوره عمومی و تخصص پزشکی و دندانپزشکی که ملزم به اکسپت و چاپ مقاله در مجلات مورد تایید وزارت بهداشت در سریع ترین بازه زمانی ممکن هستند، می توانند از طریق موسسه سینا مقالات استخراج شده از پایان نامه خود را در مجلات معتبر PubMed, Medline, Scopus, ISI ترجمه، پذیرش، اکسپت، و چاپ کنند.

تصویر

نحوه چاپ مقاله در مجلات پابمد

چاپ مقالات پزشکی و پیراپزشکی در ژورنالهای pubmed باید طبق مراحل زیر انجام شود تا در مرحله داوری هرچه سریعتر پذیرفته شود. فرآیند چاپ مقالات تخصصی pubmed به ترتیب مراحل زیر می بایست انجام شود.

ترجمه

ترجمه تخصصی مقالات و متون پزشکی و پیراپزشکی که قصد سابمیت آن به ژورنالهای معتبر pubmed را دارید باید با سطح کیفی طلایی انجام شوند و کیفیت بسیار بالایی داشته باشند. ترجمه متون تخصصی حوزه پیراپزشکی باید توسط مترجم متخصص و با سابقه انجام شود. داوران این ژورنالها با توجه به سختگیری بسیار بالایی که دارند توقع ترجمه نیتیو از مقالات را دارند و مقاله باید با کیفیت طلایی و هم سطح با ترجمه نیتیو انجام شود تا قابل پذیرش در این ژورنالها باشد.

ویراستاری

روشن است که وجود ایرادات در متن مقاله که شامل ایرادات دستور زبانی یا نگارشی می باشند نشان از ضعف نویسنده هستند و باید قبل از سابمیت برطرف شوند به همین جهت لزوم ویراستاری تخصصی توسط یک متخصص حرفه ای و کاربلد کاملا ضروری می باشد. ویراستاری باید به صورت تخصصی انجام شود.

پارافریز

پارافریز یا رفع سرقت علمی از مقالات تخصصی باید حتما انجام شود. مقاله اگر پارافریز نشود و مشابهت های علمی همچنان در متن آن موجود باشند یقینا ریجکت خواهد شد. مقاله باید کاملا ناب و حاصل ایده های خود محقق باشد استفاده از منابع استنادی دیگر قطعا عامل ریجکت مقاله محسوب خواهد شد.

معرفی ژورنالهای معتبر

نویسنده باید قبل از هر چیز در مورد ژورنالها مطالعه انجام دهد و باشناخت کافی مجله مورد نظرش را انتخاب کند. مجله باید هم سطح علمی با مقاله باشد و از طرفی از لحاظ حوزه موضوعی نیز متناسب باشند. انتخاب ژورنالهای مناسب برای مقاله یقینا بهترین راه دست یابی به امتیاز چاپ مقاله می باشد. انتخاب ژورنالهای معتبر و تخصصی تنها با شناخت ژورنال امکان پذیر می باشد.

تصویر

فرمت بندی مقاله

ژورنالها علاوه بر سطح کیفی و حوزه موضوعی نسبت به فرمت مقاله نیز حساسیت بالایی دارند و چنانچه مقاله تبدیل به فرمت قابل تایید برای ژورنال نشود یقینا امتیاز چاپ را از دست خواهد رفت. مقالات تخصصی pubmed می بایست قبل از اینکه به ژورنال سابمیت شوند ابتدا فرمت بندی صحیح و دقیق انجام شود.

سابمیت به مجله

سابمیت مقاله به یک ژورنال می بایست توسط راههایی انجام شود که از طرف مجله تعیین شده است. در حین سابمیت مقاله بهتر است یک کاورلتر همراه مقاله سابمیت کنید و یا حین سابمیت سعی کنید با رایزنی با سردبیر ژورنال اطمینان بیشتری برای چاپ مقاله به دست آورید.

داوری

همه ژورنالها بخش داوری دارند و مقاله در این بخش توسط داروان بسیار مجرب و متخصصی بررسی خواهد شد. نتیجه بخش داوری ژورنالها نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش را مشخص خواهد کرد. داوران مقاله را از لحاظ بار علمی سطح کیفی ترجمه و سطح کیفی ویراستاری بررسی خواهند کرد و نتیجه قطعی بعد از چند هفته به شما اطلاع داده خواهد شد.

زمان داوری و زمان اخذ پذیرش بستگی به تعداد مقالاتی دارد که به ژورنال سابمیت می شوند و همچنین به ظرفیت پذیرش مقاله در ژورنال بنابراین در هر ژورنال نتیجه داوری متفاوت می باشد. بعد از سابمیت می توانید با مکاتبه با سردبیر و ارسال ایمیل برای پیگیری در روند داوری تسریع ایجاد کنند.

خدمات موسسه سینا

موسسه سینا برای متقاضیانی که تمایل به چاپ مقاله در مجلات معتبر مورد تایید وزارت بهداشت را داشته باشند بعد از اعتبار سنجی و بررسی مقاله آنها لیست مجلات را برایشان ارسال میکند و آنها میتوانند از لیست ارائه شده مناسبترین مجله را برای چاپ مقاله انتخاب کنند. سپس کلیه خدمات لازم برای ویراستاری و ترجمه مقالات توسط کارشناسان موسسه انجام می شود و در کمترین زمان نامه پذیرش مقاله از مجله دریافت می شود و میتوانید از امتیازات آن استفاده کنید.

ما در موسسه سینا با همه توان خود مقالات علمی شما را در مجلات معتبر مورد تایید وزارت بهداشت منتشر خواهیم کرد و در کمترین زمان نامه پذیرش را به دست شما خواهیم رساند. ارائه کلیه خدمات موسسه با کمترین هزینه و به صورت تضمینی می باشد.

ثبت سفارش
25 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش