صفحه اصلی خدمات ما چاپ کتاب امتیاز چاپ کتاب مصاحبه دکتری 1400

امتیاز چاپ کتاب مصاحبه دکتری 1400

یکشنبه ، 08 فروردین 1400
در طی سالیان گذشته آزمون دکتری و مصاحبه دکتری دچار فراز و نشیب های زیادی شده است. برای موفقیت در آزمون دکتری و مصاحبه دکتری داشتن رزومه قوی یکی از مهم ترین ارکان موفقیت به شمار می رود. چاپ کتاب یکی از راه های آسان و سریع برای تقویت رزومه علمی می باشد.
امتیاز چاپ کتاب مصاحبه دکتری 1400

امتیاز چاپ کتاب در مصاحبه دکتری

در مصاحبه دکتری، چاپ کتاب چه به صورت تالیف و چه به صورت ترجمه، برای تقویت رزومه مشمول امتیاز بالایی می شود.
رنگی بودن صفحات، طرح جلد، تعداد صفحات، تیراژ و… هیچ تاثیری در کاهش و افزایش امتیاز ندارد بلکه محتوا و حفظ اصول علمی و نگارشی کتاب برای داوران اهمیت بالایی دارد.
چنانچه کتاب توسط گروهی از نویسندگان گردآوری شده باشد، در صورتی به تمامی نویسندگان امتیاز برابری داده خواهد شد که در روی جلد بالای اسامی، جمله “مولفین به ترتیب الفبا” نوشته شده باشد.

مزایای چاپ و تالیف کتاب

  • هزینه ترجمه یک مقاله فارسی به انگلیسی و و ارسال آن به یک مجله خارجی معتبر جهت اخذ پذیرش، به مراتب بسیار بیشتر از چاپ یک کتاب خواهد بود! اخذ پذیرش مقاله در مجلات داخلی نیز به یک بازه زمانی 6 ماه تا 1 سال و گاهی حتی بیشتر از این مدت برای داوری نیاز دارد، در صورتیکه چاپ کتاب نیاز به بازه زمانی بسیار کوتاه تری دارد.
  • از دیگر مزایای چاپ کتاب ، دسترسی آسان عموم به کتاب چاپ شده است، این در حالی هست که مخاطبین مقالات محدود هستند. کتاب هیچ محدودیتی برای ارائه به افراد و یا مراکز علمی و نمایشگاه ها و … ندارد و تمامی افراد می توانند به آن دسترسی داشته باشند.
  • چاپ کتاب، علاوه بر ارتقای رزومه، موجب اعتبار و اعتماد به نفس نویسنده نیز می شود.
  • چاپ کتاب (به صورت تالیفی و یا ترجمه) میتواند برای نویسنده موجب کسب موفقیتهای بین المللی شده و یا بعنوان برگزیده کتاب سال دانشجویی و یا دانشگاهی در کشور انتخاب شود که امتیازهای بیشماری برای نویسنده به ارمغان می آورد.
  • چاپ کتاب موجب انتقال افکار و تولید علم خواهد شد.
  • برخی از اساتید مصاحبه کننده اعتقاد دارند دانشجویی که کتاب دارد،دارای مهارت مناسب برای تحصیل در مقطع دکتری می باشد.

چگونه برای مصاحبه دکتری کتاب چاپ کنیم؟

چاپ کتاب می تواند بصورت چاپ پایان نامه به شکل کتاب، تبدیل یک پروژه به کتاب و یا تالیف و ترجمه به صورت فردی یا گروهی باشد. اگر توانایی علمی بالایی در رشته تخصصی خود دارید میتوانید به تالیف یک کتاب علمی یا دانشگاهی بپردازید. اگر دانش علمی شما در حدی نیست که به نگارش کتاب بپردازید، می توانید یک کتاب جدید النشر معتبر و معروف انگلیسی مرتبط با رشته خود را انتخاب نمایید و آنرا ترجمه و چاپ کنید.

چاپ کتاب در موسسه سینا

تیم تحقیقاتی موسسه سینا میتواند پایان نامه شما را به فرمت کتاب تبدیل نموده و برای چاپ آن اقدام نماید. همچنین کتابها های جدیدالنشر خارجی که تاکنون چاپ نشده اند توسط کارشناسان موسسه سینا معرفی می شوند تا با انتخاب توسط شما، مترجمان متخصص موسسه سینا با ترجمه تخصصی گارانتی دار اقدام به ترجمه کتاب نمایند تا نهایتا به نام شما به چاپ رسانده شود.

155 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش