صفحه اصلی خدمات ما کنفرانس امتیاز چاپ مقاله در کنفرانس های معتبر در آزمون مصاحبه دکتری

امتیاز چاپ مقاله در کنفرانس های معتبر در آزمون مصاحبه دکتری

دوشنبه ، 16 دی 1398
داوطلبانی که در آزمون کتبی دکتری 99 پذیرفته می شوند باید امتیاز لازم را در آزمون مصاحبه دکتری نیز اخذ نمایند تا بتوانند به عنوان قبول شده آزمون دکتری شناخته شوند، لذا داوطلبان نیاز دارند با تقویت رزومه خود امتیازات این مرحله از آزمون را کسب نمایند.
امتیاز چاپ مقاله در کنفرانس های معتبر در آزمون مصاحبه دکتری

پذیرفته شدن در آزمون کتبی دکتری به منزله قبولی در آزمون دکتری نبوده و داوطلبانی که نمره حد نصاب برای ورود به آزمون مصاحبه دکتری را کسب نمایند برای این آزمون دعوت می شوند . سهم هر یک از آزمون های کتبی و مصاحبه ای در قبولی آزمون دکتری 50 در صد می باشد. لذا داوطلبان باید امتیاز این مرحله را کسب نمایند تا به عنوان دانشجوی مقطع دکتری وارد این دوره از تحصیلات تکمیلی شوند.

امتیازات این مرحله از آزمون به فعالیت های آموزشی و پژوهشی داوطلب تعلق می گیرد. چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی، چاپ مقاله در مجلات خارجی و چاپ مقاله در کنفرانس های معتبر خارجی و داخلی جزئی از امتیازات بخش پژوهشی را به خود اختصاص می دهند. با توجه به این که امتیاز برای چاپ مقاله در مجلات داخلی و خارجی محدودیت دارد و داوطلب هرچند تعداد زیادی مقاله داشته باشد، تنها امتیاز محدودی از چاپ مقاله را کسب می نماید. لذا چاپ مقاله در کنفرانس های معتبر برای اخذ امتیاز بیشتر مرحله پژوهشی از دیگر الزامات قبولی در آزمون مصاحبه دکتری می باشد.

چاپ مقاله در کنفرانس های معتبر

داوطلبان و دانشجویان آزمون دکتری 99 می توانند پایان نامه خود را برای کارشناسان موسسه سینا ارسال بفرمایید تا برای استخراج مقاله کنفرانسی مورد ارزیابی قرار گرفته و عناوین و تعداد مقالات قابل استخراج به اطلاع رسانده شود. سپس متقاضی می تواند از بین عناوین تعیین شده عنوان های مورد نظر خود را تعیین نماید تا کارشناسان موسسه سینا برای استخراج مقاله اقدام نمایند. مقاله کنفرانسی به کنفرانس های بین المللی برگزار شده در داخل و یا خارج ایران ارسال می گردد. حضور متقاصی در این کنفرانس ها الزامی نبوده و مقاله ایشان بدون حضور نویسنده نیز داوری شده و نامه پذیرش برای متقاضی صادر می گردد. بعد از اتمام برگزاری کنفرانس ، نامه پذیرش و کتابچه کنفرانسی که مقاله در آن به چاپ رسیده است برای متقاضی ارسال میگردد. لازم به ذکر می باشد مقالات منتخب کنفرانس در مجلات معتبر خارجی ISI به چاپ می رسند.

چرا کنفرانس های بین المللی؟

طبق آیین نامه امتیاز دهی آزمون مصاحبه دکتری 99 ، چاپ مقاله در کنفرانس ها حداکثر 4 امتیاز را از بین 40 امتیاز پژوهشی به خود اختصاص میدهند. که بر اساس این آیین نامه برای هر کنفرانس داخلی 1 امتیاز و برای هر کنفرانس خارجی 2 امتیاز تعلق می گیرد. به عبارت دیگر اگر داوطلبی بخواهد 4 امتیاز حداکثر این فعالیت پژوهشی را کسب نماید نیازمند ارائه دو مقاله کنفرانسی بین المللی و یا 4 مقاله کنفرانسی داخلی می باشد. لذا چاپ در کنفرانس های بین المللی معتبر می تواند الویت متقاضیان این آزمون باشد.

کنفرانس های بین المللی برای چه کسانی مناسب است:

چاپ مقاله علاوه بر اینکه در مصاحبه دکترا حائز اهمیت است و داوطلبان با چاپ مقاله در کنفرانس های داخلی و خارجی امتیاز فعالیت پژوهشی دریافت نموده و شانس قبولی خود را در آزمون مصاحبه دکترا افزایش می دهند، متقاضیان استعداد های درخشان نیز با چاپ مقاله خود در کنفرانس های معتبر می توانند امتیاز این فعالیت را کسب نمایند. هم چنین متقاضیان آزمون استخدامی نیز می توانند با ارائه گواهی پذیرش مقاله خود در کنفرانس های معتبر امتیاز مثبتی را در این آزمون کسب نمایند. علاوه بر این، چاپ مقاله د کنفرانس های بین المللی می تواند راهی برای ارتقا رزومه اساتید ارجمند نیز باشد.

جمع بندی فعالیت موسسه سینا برای چاپ مقاله در کنفرانس های بین المللی:

1) استخراج مقاله کنفرانسی از پایان نامه

2) ترجمه مقالات استخراج شده با کیفیت طلایی با گارانتی کیفی

3) ارسال مقاله به کنفرانس معتبر بین المللی خارج از کشور

4) ارائه گواهی پذیرش از طرف کنفرانس

5) ارسال کتابچه کنفرانس با پست پیشتاز درب منزل

بیتشر بخوانیم

تاثیر کیفیت پایان نامه کارشناسی ارشد در آزمون مصاحبه دکتری 99

امتیاز تالیف و ترجمه کتاب در مصاحبه دکتری 99

نحوه امتیازدهی در مصاحبه دکتری 99

1591 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
041 3325 0787
0914 972 4522
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش