صفحه اصلی آموزش چاپ کتاب امتیاز تالیف و ترجمه کتاب در مصاحبه دکتری

امتیاز تالیف و ترجمه کتاب در مصاحبه دکتری

یکشنبه ، 15 دی 1398
داوطلبان آزمون مصاحبه دکتری با چاپ کتاب میتوانند امتیاز لازم را از کل امتیازات پژوهشی کسب نموده و درصد قبولی خود را در این مرحله از آزمون افزایش دهند. داوطلب قبول شده در آزمون کتبی دکتری باید امتیاز لازم را در مصاحبه دکتری کسب نماید تا بتواند وارد تحصیل در این مقطع تحصیلی شود لذا ارتقا رزومه یکی از چالش های پیش روی داوطلب آزمون دکتری می باشد.
امتیاز تالیف و ترجمه کتاب در مصاحبه دکتری

داوطلبی که نمره حد نصاب ورود به آزمون مصاحبه را در آزمون کتبی کسب نماید برای این آزمون دعوت می شود که لازم می باشد امتیازات این مرحله از آزمون را نیز کسب نماید تا به عنوان دانش آموخته مقطع دکتری وارد این عرصه از علم و دانش شود.

امتیاز تالیف و یا ترجمه کتاب

امتیاز عمده مصاحبه دکترا برای امتیازات پژوهشی در نظر گرفته می شود. به طوریکه امتیاز برای تالیف و یا ترجمه کتاب، امتیاز برای چاپ مقاله در مجلات خارجی ، داخلی و کنفرانس ها،امتیاز برای ثبت اختراع و امتیاز برای کیفیت پایان نامه ارشد در این مرحله لحاظ شده و جمع 40 امتیاز آزمون مصاحبه را به خود اختصاص می دهد.

در کسب امتیازات فعالیت های پژوهشی، چاپ کتاب تالیفی یا ترجمه ای 4 امتیاز را از 40 امتیاز این فعالیت ها را شامل می شود. کسب امیتار این مرحله میتواند از آسان ترین راه ها برای ارتقا روزمه و کسب امتیاز برای بالا بردن امتیازات پژوهشی باشد.

چگونه کتاب تالیف کنیم؟

در واقع داوطلب نیازی به تالیف کتاب ندارد چراکه در دوره کارشناسی ارشد خود کتابی کامل تالیف کرده است که همان پایان نامه داوطلب می باشد. تنها کاری که لازم هست داوطلب انجام دهد این هست که فرمت بندی پایان نامه خود را به کتاب تبدیل نموده و برای اخذ مجوز های چاپ کتاب اقدام نمیاد. اما سوالی که برای همه داوطلبان مطرح می شود این هست که چگونه میتوانند فرمت پایان نامه را به کتاب تبدیل نمایند و  همچنین در مدت زمان کم چگونه و با مراجعه به کجا می توانند مجوز چاپ برای کتابشان را اخذ نمایند؟

پاسخ 

تمامی دانشجویان و داوطلبان آزمون دکتری می توانند با ثبت سفارش یا ارسال پیام به ایمیل موسسه سینا فایل پایان نامه خود را به متخصصین ما ارسال نمایند تا در سریع ترین زمان و با کیفیت بالا کتابشان به چاپ برسد.

چه کارهایی موسسه سینا برای چاپ کتاب انجام میدهد؟

1) تبدیل فرمت پایان نامه به کتاب

2) دریافت شابک، فیپا و مجوز های وزارت ارشاد برای چاپ

3) صفحه ارایی و طراحی جلد

4) چاپ و ارسال کتاب با پست درب منزل

تصویر

چاپ کتاب برای دانشجویان آموزش محور

دانشجویان آموزش محور که پایان نامه ای در دوران تحصیل خود در مقطع کارشناسی ارشد ارائه نداده اند نیز میتوانند امتیاز چاپ کتاب را کسب نمایند. این داوطلبان با ترجمه کتاب و چاپ آن ، به عنوان مترجم کتاب خارجی امتیاز این مرحله را به خود اختصاص میدهند. سوالی که در این مرحله پیش می آید این هست که داوطلبی که زمان کافی برای ترجمه کتاب نداشته و یا علم کافی برای ترجمه کتاب سطح بالا را ندارد چه راه حلی وجود دارد؟

پاسخ 

دانشجویان ، داوطلبان و تمام کسانی که برای ارتقا رزومه علمی خود میخواهند به عنوان مترجم کتابی چاپ نمایند میتوانند با ثبت سفارش در سایت موسسه سینا یا ارسال پیام به ادرس ایمیل موسسه برای ترجمه کتابهای خارجی افدام نمایند.

چه کارهایی موسسه سینا برای ترجمه کتاب و چاپ آن انجام میدهد؟

1) معرفی کتب جدید النشر خارجی

2) ترجمه تخصصی طلایی با گارانتی کیفی 

3)  دریافت شابک، فیپا و مجوز های وزارت ارشاد برای چاپ

4) صفحه ارایی و طراحی جلد

5) چاپ و ارسال کتاب با پست درب منزل

1110 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
041 3325 0787
0914 972 4522
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش