صفحه اصلی خدمات ما استخراج مقاله از پایان نامه ارزان ترین قیمت استخراج مقاله از پایان نامه

ارزان ترین قیمت استخراج مقاله از پایان نامه

سه شنبه ، 04 خرداد 1400
استخراج مقاله از پایان نامه‌های ارشد و دکتری نیاز به مهارت و تخصص دارد. دانشجویانی که مایل هستند کار استخراج مقاله خود را به موسسه ای بسپارند، علاوه بر کیفیت ، هزینه نیز جز فاکتورهای مهم می باشد. موسسه سینا استخراج مقاله از پایان‌نامه ارشد و دکتری را در مدت 3 روز کاری با کم‌ترین هزینه و بالاترین کیفیت انجام میدهد.
ارزان ترین قیمت استخراج مقاله از پایان نامه

استخراج مقاله از پایان نامه

از ابتدایی ترین الزامات برای چاپ مقاله، داشتن مقاله قوی می باشد و بهترین راه نگارش مقاله، استخراج مقاله از پایان نامه دوره ارشد و یا دکتری می باشد.

اهمیت استخراج مقاله از پایان نامه:

استخراج مقاله از پایان نامه برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا اهمیت بالایی دارد چراکه برای کسب مجوز دفاع از پایان نامه، گرفتن نمره بیشتر، تقویت رزومه به منظور اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های خارج از کشور، کسب امتیاز در مصاحبه دکترا و به طور کلی پیشرفت تحصیلی و ارتقا شغلی سبب می شود برای استخراج مقاله از پایان ‍نامه اقدام کنند.

تفاوت های مقاله و پایان نامه:

نوشتن مقاله تفاوت های اساسی با نوشتن پایان نامه دارد. اولین تفاوت، کوتاه تر بودن مقاله نسبت به پایان نامه می باشد. ممکن است از یک پایان نامه چند مقاله استخراج شود. در مقاله به طور موجز منتخبی از مباحث خاص و اطلاعات ضروری پایان نامه با رعایت اصول مقاله نویسی و توجه به ساختار موردقبول مجلات علمی بیان می شود.

مهارت استخراج مقاله از پایان نامه:

باید توجه داشت که استخراج مقاله از پایان نامه کار هر کسی نیست؛ با این حال استخراج مقاله شاید به مراتب آسان تر از نگارش مقاله می باشد . باید توجه نمایید که هر چه کیفیت محتوای پایان نامه بالاتر باشد، مقاله حاصله از آن کامل تر و ارزشمندتر خواهد بود و شانس بیشتری برای پذیرش و چاپ در یک مجله معتبر علمی خواهد داشت؛ اما این به آن معنا نیست که استخراج مقاله از پایان نامه کاری ساده و صرفا خلاصه نویسی و رونویسی از پایان نامه است. به طور کلی مقاله نویسی اصول و قواعدی دارد که رعایت آنها مستلزم مهارت، دقت بسیار و تسلط کامل بر موضوع است.

اهمیت انتخاب یک موسسه معتبر برای استخراج مقاله

بسیاری از دانشجویان با شروع پایان نامه خود اقدام به نوشتن مقاله نیز می کنند، تعدادی نیز منتظر میمانند تا نگارش پایان نامه شان به اتمام برسد تا از آن مقاله استخراج نمایند. از آنجایی که نوشتن مقاله کاری تخصصی و نیازمند صرف زمان کافی و تسلط بر اصول و ساختار مقاله نویسی می باشد تعدادی از دانشجویان ترجیح می دهند که استخراج مقاله از پایان نامه خود را به موسسات و کارشناسان مجرب بسپارند.

انتخاب موسسه معتمد و مناسب از مهم ترین نکاتی است که باید بسیار موردتوجه قرار گیرد. چراکه اگر از عالی ترین پایان نامه ها ، مقاله ای استخراج شود که از نظر کیفیت، در فرمت استاندارد مقال نباشد و یا قواعد مقاله نویسی رعایت نشده باشد، یا به راحتی از سوی مجلات رد می شود و یا نهایتا در یک مجله بی اعتبار به چاپ می رسد که عملا هیچ امتیازی برای دانشجویان به ارمغان نمی آورد. این زمان است که هم تمامی زحمات چندساله دانشجو به سادگی در انتخاب موسسه، به هدر می رود و هم هزینه ای که برای استخراج مقاله از پایان نامه به موسسات پرداخت کرده اند. بالعکس. متخصصان حرفه ای در موسسات معتبر، ضمن آشنایی کامل به اصطلاحات تخصصی حوزه رشته مربوط به موضوع پایان نامه، و داشتن تجربه کافی در زمینه چاپ مقالات در مجلات معتبر دنیا، می توانند باکیفیت ترین مقاله را از پایان نامه استخراج نمایند.

موسسه سینا

موسسه سینا متشکل از کارشناسان متخصص و مجرب از تمامی رشته های مختلف دانشگاهی می باشد که با تخصص، تجربه و مهارت کافی آماده استخراج مقاله از پایان نامه در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت در تمامی رشته های تحصیلی می باشد. موسسه سینا تمام تلاش خود را می کند تا قدم به قدم بدون دغدغه و استرس و با کمترین هزینه، شما را تا رسیدن به هدف اصلی یعنی پذیرش و چاپ مقاله تان در مجلات علمی همراهی کند.

نکته پایانی

با توجه به گستردگی مباحث و حساس بودن استخراج مقاله از پایان نامه، پروسه ترجمه تخصصی، شناسایی و انتخاب مجله معتبر جهت اقدام برای پذیرش و چاپ در مدت زمان کوتاه، موسسه سینا در تمام ساعات شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشد. به ویژه اگر تجربه یا زمان کافی ندارید، می توانید به کارشناسان موسسه سینا اعتماد نمایید تا با کمترین هزینه و ارزان ترین قیمت استخراج مقاله از پایان نامه، بهترین و باکیفیت ترین مقالات را ظرف کوتاه ترین زمان ممکن برایتان آماده نمایند.

307 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش