صفحه اصلی خدمات ما استخراج مقاله از پایان نامه استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

یکشنبه ، 10 فروردین 1399
همانطور که میدانید شرط فارغ التحصیلی برخی رشته های کارشناسی و تمام رشته های کارشناسی ارشد و دکترا نگارش پایان نامه و دفاع از آن است تا دانش فرد دانش آموخته مورد داوری و ارزیابی اساتید قرار گیرد. به همین دلیل انجام مطالعات و تدوین و گردآوری پایان نامه با زحمات و سختی های زیادی برای دانشجویان همراه است.
استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

همانطور که میدانید شرط فارغ التحصیلی برخی رشته های کارشناسی و تمام رشته های کارشناسی ارشد و دکترا نگارش پایان نامه و دفاع از آن است تا دانش  و تخصص فرد دانش آموخته مورد داوری و ارزیابی اساتید قرار گیرد. به همین دلیل انجام مطالعات و تدوین و گردآوری پایان نامه با زحمات و سختی های زیادی برای دانشجویان همراه است. از این رو، افراد برای اینکه نتایج زحمات و زمان و انرژی ای که برای نگارش پایان نامه صرف کرده اند، به بار بنشیند، یا از پایان نامه های خود اقدام به چاپ کتاب میکنند و یا به استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد خود روی می آورند. چرا که با اینکار علاوه بر اخذ دو نمره پایان نامه با چاپ مقاله مستخرج از آن، میتوانند از مزایای دیگری از جمله دریافت امتیازات پژوهشی در مصاحبه دکتری، اپلای در دانشگاههای خارجی، ارتقاء رتبه علمی و ارتقای شغلی نیز بهره مند شوند. مزیت دیگر استخراج و چاپ مقاله اینست که فرد میتواند نتایج مطالعات و پژوهشهای خود را در قالب مقالات بین المللی انتشار داده و در دسترس سایر پژوهشگران قرار دهد و مقبولیت و اعتبار در مجامع علمی کسب کند.

نکته حائز اهمیت اینست که استخراج مقاله علمی از پایان نامه مستلزم دارا بودن دانش و تخصص در این زمینه است که اغلب افراد یا فاقد آن هستند و یا اطلاعات بسیار کمی در این مورد دارند. از این رو لازم است از افراد خبره در این زمینه کمک بگیرند. گروهی از این متخصصان و کارشناسان زبده در موسسه سینا گرد آمده اند تا تمام خدمات تخصصی در حوزه استخراج مقاله را در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به محققین عزیز ارائه دهند. استخراج مقالات در موسسه سینا توسط پژوهشگران دکتری و متخصص در هر رشته به صورت های مختلف انجام می گیرد، ممکن است مقاله به زبان انگلیسی باشد و یا مقاله فارسی. ترجمه مقالات انگلیسی استخراج شده توسط مترجمین متخصص موسسه بصورت کاملا حرفه ای ترجمه میشود. این مقالات انگلیسی شانس بیشتری برای قبولی در مصاحبه مقطع دکتری برای دانشجو فراهم میکند و یا اگر قصد بورس شدن برای ادامه تحصیل در خارج را دارند، راحت تر میتوانند به این مهم دست پیدا کنند. همچنین استخراج مقاله ISI از پایان نامه کارشناسی ارشد نیز در موسسه انجام میگیرد. 

نکاتی در باب استخراج مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد

در صورتی که قرار است بیش از یک مقاله از پایان نامه شما استخراج شود، بهتر است داده های خام با توجه به فرضیه های هر مقاله دسته بندی و مجددا تجزیه و تحلیل شده و از پرداختن به جزئیات پرهیز شود.

بهتر است از مطالب بخش چارچوب استنباطی و بدیهیات موضوع تحقیق زیاد استفاده نشود. پیشینه موضوع تحقیق (مطالعات مشابه قبلی) در دو یا پاراگراف آورده شود.

به عنوان راهنمای کار، مقالات مشابه دیگران را مطالعه کنید. ابتدا چکیده مقاله باید تدوین و نگارش شده و سپس براساس مطالب چکیده به بدنه مقاله پرداخته شود.

از جدیدترین نرم افزارها برای تایپ و حروف‌چینی استفاده شود و از فونت های استاندارد سیستم عامل برای حروفچینی استفاده شود. تیترهای مقاله تنها با سبک normal و بزرگ و کوچک کردن فونت نگارش نشود بلکه از heading های مختلف برای تیترها استفاده شود.

صفحه اول (cover page) حرفه ای و آکادمیک تهیه و تنظیم گردد، نه کاور پیج مودبانه و سرشار از تشکر و تملق. در بخش تقدیر و تشکر اطلاعات مفید و دقیق ارائه شود.

مراجع با توجه به دفعات ایندکس شدن ایمپکت خاصی به خود اختصاص می‌دهند. بایستی از مرجع یا منبعی ایمپکت بالاتری دارد استفاده شود تا هم شانس پذیرش مقاله بیشتر می‌شود و هم زودتر اسم شما به عنوان منبع مقالات دیگران ایندکس می‌شود.

در حالت کلی مقالات به لحاظ محتوا، سبک نگارش، ساختار و قالب با پایان نامه ها متفاوت است که در استخراج مقاله باید مد نظر قرا گیرند. برای بهره مندی از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه موسسه سینا میتوانید بی واسطه و بصورت آنلاین با کارشناسان ما ارتباط برقرار کرده و پس از ثبت سفارش، فرایند استخراج را پیگیری نمایید. کارشناسان مجرب موسسه سینا با تجارب بالای خود در زمینه چاپ مقالات در ژورنال های بین المللی و معتبر پس از مطالعه دقیق پایان نامه شما، امکان استخراج مقاله و تعداد آن را اعلام می کنند و با سرعت و توانایی بالا هر مقاله را در طی 2 الی 3 روز استخراج می کنند. 

بیشتر بخوانید:

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

چند مقاله از یک پایان نامه استخراج می شود؟

فرمت استخراج مقاله از پایان نامه

سایت استخراج مقاله از پایان نامه

440 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش