مجلات اعتبارسنجی مجلات برای پذیرش گرفتن تضمینی چه کارهایی لازم است انجام شود؟

برای پذیرش گرفتن تضمینی چه کارهایی لازم است انجام شود؟

دوشنبه ، 09 تیر 1399
چگونه بنویسیم تا مقاله ما پذیرش تضمینی بگیرد؟ به چه چیز هایی هنگام نوشتن توجه کنیم؟چه کارهایی برای پذیرش گرفتن تضمینی لازم است انجام شود؟آیا مجلات معتبری وجود دارند که مقاله شما را تضمینی پذیرش کنند؟ پاسخ سوالات فوق را در این مطلب شرح داده ایم.
برای پذیرش گرفتن تضمینی چه کارهایی لازم است انجام شود؟

بخاطر مزایای مثبتی که چاپ مقاله در مجلات علمی بر روی رزومه پژوهشگران دارد بسیاری از افراد مایل به چاپ مقاله خود می باشند تا بتوانند از این مزایا استفاده کنند.در نتیجه برآنند تا با توجه به هزینه و زمانی که برای چاپ مقاله خود می کنند از چاپ مقاله خود به صورت تضمینی اطمینان خاطر پیدا کنند. شماعزیزان باید قبل از ارسال مقاله خود به نکاتی در این مورد توجه داشته باشید.

تمام کار هایی که برای چاپ و پذیرش تضمینی مقاله خود باید انجام دهید.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که شما باید قبل از پذیرش مقاله خود به آنها حق دهید. برای خوب ارائه دادن باید تجزیه و تحلیل داده های شما خوب حاصل از پژوهش خود را خوب ارائه دهید.و پژوهش خود را توسط منابع مناسب به خوبی پشتیبانی کنید.اما وقتی از سردبیران سؤال می شود "مهمترین دلیل تصمیم گیری برای پذیرش مقاله برای مجله شما چیست؟" پاسخی که آنها می دهند اینست که: "باید چیز جدیدی ارائه کند".به روشنی بیان کنید چه چیزی در تحقیق شما جدید است.این مهم ترین قسمت برای مقاله شما در پذیرش چاپ تضمینی مقاله تان می باشد.

 • مقاله ارائه شده از نظر سطح علمی در یک سطح خوب وقابل درک ارائه شده باشد،
 • یک ژورنال مناسب با زمینه مقاله خود انتخاب کنید.
 • عنوان مقاله شما اولین نماینده از سوی شما برای ژورنال می باشد پس به دقت عنوانی انتخاب کنید که موضوع مقاله را به صورت صریح و شفاف بیان نماید و تمام فاکتورهایی که در عنوان باید رعایت نمایید حتما ملاحظه کنید.
 • حتما دستور العمل های مجله مورد نظر در رابطه با ساختار مقاله را مطالعه کنید گرچه این ساختار در بیشتر مجلات یکی می باشد ولی حتما آن را بخوانید و مقاله خود را طبق ساختار مجله مورد نظر آماده سازی کنید تا به مشکلی در این زمینه برخورد نکنید.
 • ویرایش ونگارش مقاله خود را خیلی با دقت انجام دهید و از متخصصین این حوزه استفاده نمایید.
 • اگر قصد دارید مقاله خود را در یک مجله بین المللی به چاپ برسانید حتما آن را به یک متخصص بدهید تا به صورت حرفه ا ی به زبان انگلیسی ترجمه شود.
 • مراحل سابمیت مقاله یکی از مراحل مهم می باشد که باید به خوبی انجام شود و شما باید بتوانید به خوبی با ادیتور مجله مورد نظر ارتباط برقرار کنید.

مجلات بین المللی که مقاله شما را به صورت تضمینی پذیرش و چاپ می کنند؟آیا مجلات isi ،scopus،jcr ، و... مقالات شما را به صورت تضمینی چاپ می کنند؟

isi: آیا مجلات بین المللی آی اس آی تمامی مقالات شما را به صورت تضمینی چاپ می کنند؟نه خیر تنها برخی از مجلات آی اس آی مقالات شما را به صورت تضمینی چاپ می کنند،ولی اگر مقالات شما از سطح علمی بالایی برخوردار می بشند موسسه ما در رایزنی با مجلات معتبر تضمین می کند که مقاله شما را بهچاپ برساند.
isc: این مجلات معتبر ترین مجلات در داخل کشور محسوب می شوند و اعتبار جهانی ندارند چاپ مقاله به صورت تضمینی نمی باشد و بستگی به نظرات داوران دارد.
Jcr: در حال حاضر در سطح جهانی معتبر ترین مقالات به حساب می آیند و چاپ مقاله در مجلات JCR به هیچ وجه تضمینی نمی باشد و همه چیز وابسته به کیفیت مقالات می باشد.
pubmed: مقالات حوزه های پزشکی و پیراپزشکی در مجلات Pubmed پذیرش و چاپ می شوند و اعتبار بسیار بالایی دارند چاپ مقاله در ژورنالهای pubmed به صورت تضمینی می باشد.

خدمات موسسه سینا

موسسه پژوهشی سینا مفتخر است با 5 سال سابقه رایزنی با مجلات بین المللی خارجی و داخلی، و با استفاده از افراد متخصص در تمامی حوزه ها می تواند مقالات پژوهشگران را در اسرع وقت به چاپ برساند،موسسه سینا دز زمینه های ویرایش،چاپ کتاب و همچنین ترجمه تخصصی (ضمانت گارنتی دار) آماده ارائه خدمات خود به پژوهشگران محترم می باشد.

جهت تماس با موسسه سینا به ایمیل زیر مراجعه نمایید:

pub.sina@gmail.com

تلفن ثابت:

04133250787

تلفن همراه:

09149724522

85 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش