خدمات ما چاپ کتاب بدون داشتن کتاب چگونه در مصاحبه دکترا شرکت کنیم؟

بدون داشتن کتاب چگونه در مصاحبه دکترا شرکت کنیم؟

سه شنبه ، 18 شهریور 1399
چاپ کتاب یکی از راههای تقویت رزومه دکتری می‌باشد اما اگر در رزومه خود امتیاز چاپ کتاب نداشته باشیم چگونه می‌توانیم در مصاحبه پذیرفته شویم و امتیاز لازم را کسب کنیم؟ با توجه به اینکه زمان زیادی برای چاپ کتاب لازم است برخی داوطلبان تا روز مصاحبه نمی‌توانند رزومه خود را تقویت کنند و امتیاز چاپ کتاب را به آن بیفزایند.
بدون داشتن کتاب چگونه در مصاحبه دکترا شرکت کنیم؟

مصاحبه دکتری

برای دانشجویانی که در آزمون دکتری شرکت کرده اند مصاحبه دکتری یکی از حساس ترین مراحل می باشد. آنها به خوبی می دانند که داشتن یک رزومه قوی تنها شرط موفقیت در مصاحبه دکتری می باشد و از این رو تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بتوانند رزومه خود را تا روز مصاحبه تقویت کنند. به عنوان یک دانشجو سه راه برای تقویت رزومه خود دارید:

چاپ کتاب

چاپ کتاب به صورت تالیف یا ترجمه، تنها 4 نمره از 40 نمره مصاحبه را به خود اختصاص خواهد داد. اما تاثیر غیر مستقیم آن بسیار زیاد است. وقتی دانشجو یک کتاب چاپ شده داشته باشد، اساتید تحت تاثیر قرار خواهند گرفت و آن کتاب را سندی بر کیفیت بالای دانشجو می دانند.

چاپ مقاله

22 امتیاز مروبط به مقالات علمی پژوهشی ،Isi، Jcr، Scopus و ... چاپ شده در مجلات داخلی و حتی خارجی که هر مقاله تا 7 امتیاز به خودش اختصاص می دهد.

6 امتیاز مربوط به مقالات علمی چاپ شده در مجلات ترویجی که هر مقاله 2 امتیاز به خودش اختصاص می دهد.

4 امتیاز مخصوص ارائه مقالات در کنفرانس های داخلی و خارجی که کنفرانس داخلی 1 امتیاز و خارجی دارای 2 امتیاز است.

تصویر

مدرک زبان

در خصوص مدارک زبان باید ذکر نمود که فقط مدارک TOEFL، TOLIMO ، IELTS، MSRT، MHLE ، UTEPT مورد قبول می باشد. مدرک EPT برای دانشگاه های آزاد نیز قابل قبول می باشد. که مجموعا 8 امتیاز از 40 امتیاز را به خود اختصاص می دهند.

و موارد متفرقه دیگر مثل سابقه تدریس داشتن نمرات بالا در دوره کارشناسی ارشد و ... که هر یک امتیازات جزئی برای تقویت رزومه دارند.

مزایا چاپ کتاب برای تقویت رزومه دکتری

چاپ کتاب نه تنها رزومه شما را تقویت می کند، بلکه اعتماد بنفس شما را بالا برده و موجب افزایش اعتبار شما در حوزه کاری و تحصیلی خواهد شد. چاپ کتاب بین شما و سایر متقاضیان دکتری تفاوت ایجاد می کند و داوران مطمئن می شوند که می توانند روی شما حساب باز کنند. علاوه بر این شما با چاپ کتاب، افکار و علم خود را ثبت می کنید و می توانید آن را به دیگران انتقال دهید. همچنین پایان نامه شما دچار سرقت ادبی نخواهد شد، زیرا آن را در قالب یک کتاب به ثبت رسانده اید. همچنین با توجه به اینکه هزینه انتشار مقاله در برخی از مجلات معتبر خارجی بسیار بالا می باشد اغلب داوطلبان نمی توانند مقاله منتشر کنند و سعی در چاپ کتاب دارند.

اگر کتابی برای تقویت رزومه خود ندارید نگران نباشید ما در موسسه سینا در سریعترین زمان شما را به امتیاز چاپ کتاب نزدیک خواهیم کرد.

چگونه برای مصاحبه دکتری کتاب چاپ کنیم؟

چاپ کتاب می تواند بصورت چاپ پایان نامه به شکل کتاب، تبدیل پروژه به کتاب و یا تالیف و ترجمه به صورت فردی یا گروهی باشد. اگر توانایی علمی بالایی در رشته تخصصی خود دارید می توانید شخصا به تالیف یک کتاب علمی یا دانشگاهی بپردازید. اگر دانش علمی شما در حدی نیست که به نگارش کتاب بپردازید، می توانید یک رفرنس معتبر و معروف انگلیسی را در رشته خود انتخاب کرده و آنرا ترجمه و چاپ نمایید. تالیف و یا ترجمه کتاب به صورت همکاری با همکلاسیان، همکاران و یا اساتید نیز می تواند ایده خوبی باشد تا فشار کاری و هزینه را برایتان کمتر کند. موسسه سینا در همه مراحل تقویت رزومه دکتری با چاپ کتاب آماده همکاری با شما عزیزان می باشد و می توانید در عرض یکماه کاری پایاننامه خود را تبدیل به کتاب کنید و یا یک کتاب جدید النشر برای ترجمه انتخاب کنید.

تصویر

خدمات موسسه سینا برای تقویت رزومه از طریق امتیاز چاپ کتاب

  • می توانید در زمینه تحصیلی رشته خودتان لیست کتابهای جدیدالنشر را از کارشناسان مربوطه دریافت نمایید و یکی از کتابها را به اختیار خود انتخاب کنید. کتاب انتخابی شما توسط کادر حرفه ای موسسه سینا با کیفیت کاملا تضمینی ترجمه خواهد شد و می توانید امتیاز آنرا به رزومه اضافه کنید.
  • کارشناسان موسسه می توانند پایان نامه شما را در فرصت بسیار کوتاه به صورت کتاب تبدیل کنند که این روش یکی از مرسوم ترین راههای تقویت رزومه می باشد. کتاب با عنوان انتخابی شما از پایاننامه استخراج خواهد شد.

همچنین اگر متون کتاب خود را آماده کرده اید اما هنوز هیچ اقدامی در راستای خدمات چاپ آن انجام نداده اید توصیه مکنیم توصیه می کنیم با همکاری کارشناسان موسسه هر چه سریعتر روند چاپ کتاب را پیگیری کنید. کتاب شما به صورت کاملا تضمینی زیر یک ماه در موسسه سینا به مرحله چاپ خواهد رسید.

  • تبدیل پایان نامه به کتاب در تیراژ دلخواه شما
  • چاپ فوری کتابها با کیفیت کاملا تضمینی در مدت کمتر از یکماه
  • صفحه آرایی کلیه خدمات لازم برای چاپ کتاب
  • انجام طراحی جلد به طرح دلخواه مشتری، پست درب منزل

اگر تا کنون برای چاپ کتاب هیچ اقدامی انجام نداده اید اما تا روز مصاحبه فرصت محدود دارید هم اکنون با کارشناسان موسسه سینا در تماس باشید تا کلیه هر چه سریعتر کتاب شما ویراستاری و آماده چاپ شود.

چاپ کتاب در این مجموعه در تیراژ دلخواه شما و با عنوان پیشنهادی شما متقاضیان محترم انجام خواهد شد و هزینه بالایی نخواهد داشت.
105 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش