صفحه اصلی خدمات ما ترجمه تخصصی بهترین سایت ترجمه مقاله

بهترین سایت ترجمه مقاله

دوشنبه ، 07 مهر 1399
ترجمه از جمله خدماتی است که بسیاری از دانشگاهیان و اصحاب کسب و کار در مسائل حرفه‌ای خود با آن سروکار دارند. بسیاری از اساتید و دانشجویان، وقت کافی برای ترجمه مقالات خود در اختیار ندارند و نیازمند استفاده از خدمات ترجمه مقاله، ترجمه دانشجویی و ترجمه تخصصی می‌باشند.
بهترین سایت ترجمه مقاله

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی به ترجمه ای گفته می شود که در محتوای آن از عبارات و مفاهیم تخصصی در یک حوزه خاص استفاده شده است .ترجمه متون تخصصی پیچیده تر از ترجمه متون عمومی است زیرا مترجم می بایست به حوزه تخصصی مربوطه اشراف کامل داشته باشد و تکنیک های لازم برای درک مفاهیم تخصصی آن را بلد باشد. ترجمه مقاله هایی که به مجلات ISI, Scopus, ISC, Pubmed ... برای اخذ پذیرش و چاپ ارسال می شوند و همچنین ترجمه ی کتاب های جدیدالنشر خارجی به فارسی باید به صورت تخصصی انجام شوند.

مترجم تخصصی

بسیاری موافق هستند که ترجمه مقالات و متون تخصصی صرفا تغییر کلمات در یک زبان به معادل آنها در یک زبان دیگر و ترجمه لغت به لغت نیست بلکه ترجمه ای با کیفیت و اصولی است که تسط بر زمینه تخصصی وجود داشته باشد. مترجم تخصصی باید کلیات متن را درک کرده، با فضای تخصصی آشنا باشد و بتواند جزییات را به صورت دقیق درک نماید. سپس مترجم باید کلمات و عباراتی را در زبان مقصد انتخاب نماید که بهترین و دقیق ترین مفهوم برای یک جمله را بیان می کند. این موارد اصول ترجمه یک متن تخصصی و علمی هستند و اگر رعایت نشود، ممکن است پیام شما اشتباه تفسیر شده یا حتی کاملا معکوس گردد. در امتیاز دهی به یک ترجمه خوب نه تنها دقت فنی آن، بلکه سهولت و سیالیت آن حائز اهمیت است. به همین دلیل، مترجمی که برای ترجمه تخصصی انتخاب می گردد علاوه بر داشتن تسط بر زبان شناسی ، باید به مواد علمی و تخصصی متن اشراف کامل داشته باشد.

قیمت ترجمه تخصصی

بسته به نوع متن تخصصی و تعداد کلمات ، کیفیت ترجمه و زمان تحویل آن قیمت ترجمه می تواند متفاوت باشد، ما در موسسه سینا برای ترجمه متون تخصصی دو سطح کیفیت را ارائه میدهیم به طوری که برای ترجمه مقالات و کتابها سطح طلایی با گارانتی کیفی ارئه می شوند و برای متون کلاسی و شرکتی ترجمه با کیفیت نقره ای ارائه می شود که هزینه پایین تری نسبت به ترجمه طلایی خواهد داشت. همچنین موسسه سینا علاوه بر تحویل ترجمه به صورت عادی _که به ازای هر 1000 کلمه حدود 24 ساعت می باشد_ ترجمه به صورت فشرده نیز مهیا کرده است تا در کم ترین زمان ممکن ترجمه انجام شود.

قبل از اینکه سفارش ترجمه تخصصی شما شروع شود از کیفیت کار ترجمه اطمینان حاصل کنید.

اگر فرد حساسی هستید و یا کیفیت ترجمه تخصصی برای شما خیلی مهم است بهتر است قبل از شروع به کار بخواهید که یک نمونه از متن شما ترجمه شود تا خیالتان بابت کیفیت کار راحت شود.

در موسسه سینا مستقل از اینکه سفارش ترجمه تخصصی فقط برای مترجمان مرتبط با رشته تخصصی فرستاده می شود؛ میتوانیم ترجم یک پاراگراف از متن شما را به صورت نمونه توسط چندین مترجم ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین گزینه برای ترجمه سفارش خود را انتخاب نمایید.

ترجمه تخصصی فوری

اصولا ترجمه تخصصی فوری با ترجمه تخصصی با کیفیت منافات دارد! تجربه به ما نشان داده است که اگر به مترجم فشار بیاوریم تا کار ترجمه را زودتر انجام دهد کیفیت کار وی قطعا پایین خواهد آمد. اما بعضی اوقات مشتری به دلایلی واقعا به ترجمه تخصصی فوری نیاز دارد، در این حالت چه باید کرد؟

اگر فایل شما در حد 1500 کلمه باشد می توانید ترجمه آنی درخواست دهید تا در عرض نیم الی 1 ساعت ترجمه اماده و تحویل شما گردد. اگر فایل شما بیش از 1500 کلمه باشد آنگاه میتوانید درخواست ترجمه فشرده توسط یک مترجم و یا تقسیم کار بین چندین مترجم (بسته به حجم سفارش) را درخواست نمایید تا کار شما در زمان مورد نظرتان تحویل گردد.

سفارش ترجمه در موسسه سینا

شما میتوانید سفارش ترجمه تخصصی خود را به کارشناسان ما ارسال فرمایید تا در همان زمان برای شما براورد هزینه و زمان گردد. تمامی مترجمین تیم موسسه سینا دانش آموخته یا دانشجوی مقاطع تحصیلات تکمیلی بوده و مسلط به زبان تخصصی رشته خود هستند تا بتوانیم ترجمه ای کاملا تخصصی و سلیس و روانی تحویل مشتری نماییم.

برای ثبت سفارش خود می توانید در پایین همین صفحه ثبت سفارش نمایید و فایل مورد نظر خود را بارگذاری نمایید تا کارشناسان موسسه بعد از براورد شما با تماس تلفنی و یا ارسال پیام از طریق ایمیل شما را از هزینه و زمان تحویل مطلع نمایند. همچنین میتوانید از طریق ارسال متن به ایمیل موسسه درخواست ترجمه خود را مطرح نمایید. کارشناسان موسسه سینا از طریق شبکه های اجتماعی واتساپ، تلگرام و اینستاگرام نیز آماده دریافت سفارشات شما عزیزان هستند.

253 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش