صفحه اصلی اخبار دکتری برگزاری آزمون آزمایشی برای داوطلبان کنکور دکتری پزشکی 1400

برگزاری آزمون آزمایشی برای داوطلبان کنکور دکتری پزشکی 1400

چهارشنبه ، 02 تیر 1400
آزمون آزمایشی الکترونیک در راستای آشنایی داوطلبان کنکور دکتری وزارت بهداشت با نرم افزار آزمون از سه شنبه اول تیر تا روز جمعه ۴ تیر برگزار می شود.
برگزاری آزمون آزمایشی برای داوطلبان کنکور دکتری پزشکی 1400

آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی در روزهای پنجم، ششم و هفتم تیرماه به دو شیوه الکترونیک و کاغذی برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه آزمون، از دوشنبه ۳۱ خرداد منتشر شده است و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ تیر فرصت دارند با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir کارت خود را دریافت کنند.

آزمون رشته های فیزیولوژی پزشکی، فیزیولوژی ورزشی، علوم بیومدیکال مقایسه ای، علوم تغذیه، علوم تشریحی، نانوفناوری پزشکی، فارماکولوژی پزشکی، اخلاق پزشکی، شنوایی شناسی، اعضای مصنوعی و وسایل کمکی، گفتاردرمانی و ارگونومی صبح روز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۰ به شیوه الکترونیک در دانشگاه های محل حوزه آزمون برگزار شود.

به منظور آشنایی داوطلبان با شیوه آزمون الکترونیک، آزمون آزمایشی الکترونیک در راستای آشنایی داوطلبان با نرم افزار آزمون از امروز سه شنبه اول تیر تا روز جمعه ۴ تیر برگزار می شود.

دسترسی به نرم افزار آزمون آزمایشی الکترونیک از طریق سایت exam.sanjeshp.ir و از هر سیستم تحت ویندوز امکانپذیر است.

داوطلبان می توانند از منزل، دانشگاه، کافی نت و … با استفاده از رایانه (یا لپ تاپ) به نرم افزار آزمون دسترسی داشته باشند.

در صفحه آزمون آزمایشی، فیلم آموزشی جهت آشنایی داوطلبان با نحوه ثبت نام در سایت و کار با نرم افزار قرار داده شده است. لازم است داوطلبان حتماً فیلم آموزشی را مشاهده کنند.

بازه زمانی مجاز برای ورود به سامانه از ساعت ۱۶ روز سه شنبه اول تیر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ است.

به منظور شبیه سازی محیط آزمون، برای آزمون آزمایشی مدت زمان در نظر گرفته شده است که به محض ورود داوطلب به محیط نرم افزار فعال خواهد شد. داوطلبان در زمان استفاده از نرم افزار به این نکته توجه داشته باشند.

در آزمون اصلی صبح روز یکشنبه ۶ تیرماه ۱۴۰۰ آزمون دارای دو بخش تخصصی و عمومی است که دارای مدت زمان مجزا از یکدیگر هستند و زمان هیچ کدام قابل تخصیص به دیگری نیست.

شرکت در آزمون های آزمایشی اجباری نیست و حضور یا عدم حضور داوطلب در آن بر نتیجه آزمون اصلی تأثیرگذار نخواهد بود. آزمون آزمایشی صرفاً با هدف آشنایی داوطلب با محیط نرم افزار صورت می گیرد، لذا لزوماً سؤالات آن مرتبط با رشته امتحانی داوطلبان نیست.

داوطلبان توجه داشته باشند که در روز آزمون اصلی، مجاز به همراه داشتن مداد (یا خودکار)، پاک کن و مدادتراش هستند اما همراه داشتن هرگونه برگه به عنوان چک نویس ممنوع است و فقط مجاز به استفاده از برگه های چک نویس مهر شده توسط حراست دانشگاه هستند. در پایان آزمون، برگه های چک نویس جمع آوری می شود.

81 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش