آموزش چاپ مقاله پذیرش فوری مقاله ISI در کمتر از یک ماه

پذیرش فوری مقاله ISI در کمتر از یک ماه

یکشنبه ، 27 خرداد 1397
دانشجویانی که قصد دارند مقاله ای از پایان نامه خود در کمتر از یک ماه چاپ نمایند تا بتوانند نمره کامل از پایان نامه خود دریافت کنند می توانند، می توانند مقاله خود را به موسسه سینا بسپارند.
پذیرش فوری مقاله ISI در کمتر از یک ماه

چاپ مقاله یک تجربه بسیار خوشایند بخصوص برای دانشجویان مقطع ارشد می باشد که اغلب نتایج کار پایان نامه خود را بصورت مقاله در نشریات خارجی یا داخلی به چاپ می رسانند. گاهی برخی دانشجویان 1ماه مانده به زمان دفاع پایان نامه اقدام به ارسال و چاپ مقاله خود می کنند که این عملا غیر ممکن هست. چون هیچ مقاله ای بعد از ارسال به مجله، مستقیما برای چاپ فرستاده نمی شود. یک مقاله لازم است تا مراحل داوری خود را طی نماید تا بتواند بعد از تائید داوران به مرحله چاپ برسد. در واقع طولانی ترین بخش فرایند چاپ مقاله، مربوط به همین پروسه داوری می باشد.

مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان

 • تقویت رزومه تحصیلی برای مصاحبه Ph.D.
 • دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های شناخته شده بین المللی در سراسر جهان
 • تقویت رزومه تحصیلی برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی
 • امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه های معتبر
 • عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • امکان دریافت پروژه های تحقیقاتی بسیار بالا
 • ثبت تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان
 • فراهم اوردن دستاوردهای پژوهشی جدید

موسسه سینا با داشتن کادری مجرب در زمینه چاپ مقالات علمی در مجلات معتبری همچون ISI , ISC , SCOPUS , چاپ مقاله پابمد PUBMED در کمترین زمان، مقاله شما را در بهترین و معتبرترین مجلات به چاپ می رساند تا شما نیز بتوانید از مزایای چاپ مقالات علمی در مجلات بهره ببرید و امتیازات خود را افزایش دهید.

پذیرش مقاله ISI در یک ماه

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که تفاوت بین ارسال مقاله بصورت شخصی و از طریق مؤسسه چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، بسیاری از محققین و دانشجویان، بدون داشتن تجربه چاپ مقاله، نمی دانند که یک مجله را چگونه و از کجا باید پیدا کنند که متناسب با موضوع مقاله آنها باشد. اصلا مقاله را چگونه باید برای مجله ارسال نمایند. از کجا بهمند که مجله ای که انتخاب کرده اند معتبر است یا جز مجلات بلاک شده دانشگاه های ایران است. مطمئنا بدون دانستن پاسخ این سوالات هرگز موفق نخواهید شد که مقاله خود را در یک مجله معتبر به چاپ برسانید.  اما زمانی که شما مقاله خود را به کارشناسان موسسه سینا می سپارید، بدون هیچ معطلی با معرفی مجلات مناسب در موضوع مقاله شما و فرمت بندی مقاله در کمترین زمان، نقاله شما را در مجله سابمیت می کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از موسسات برای ارسال مقاله به مجلات معتبر، رایزنی آنها با مجلات برای گرفتن سریع پذیرش مقاله می باشد.
با توجه به همکاری چندین ساله موسسه سینا با مجلات و نشریات معتبر مختلف، می توانند با رایزنی خود با ادیتور مجلات، اکسپت مقاله شما را دریافت نمایند. البته بایستی به این نکته اشاره نماییم که پذیرش مقاله تنها با رایزنی موسسه امکان پذیر نیست و محتوای مقاله شما نیز بایستی خوب باشد که برای داوران مجله بخصوص مجلات ISI تا 50 درصد قابل قبول باشد تا با رایزنی موسسه سینا بتوان پذیرش 100 درصد مقاله را گرفت.

در اینجا باید متذکر شویم که منظور از اکسپت سریع و چاپ فوری مقاله ،چاپ در یک یا دو روز نمیباشد و هر مجله شرایط و بازه زمانی خاصی دارد. اکسپت مقاله کاری تخصصی است. مراحل انتخاب مجله تا ترجمه تخصصی و ویراستاری، فرمتبندی و سابمیتمی تواند در کمتر از یک هفته انجام گیرد اما پروسه داوری برخی مجلات مثل JCR ممکن است بیشتر از یک ماه باشد. اما مجلات ISI یی که موسسه سینا با آنها همکاری می کند، در کمتر از یک ماه پذیرش مقاله شما را ارسال می کند. 
موسسه سینا با داشتن پرسنلی متخصص شما را در چاپ سریعتر مقاله تان در بهترین مجلات دنیا ممکن می سازد. اکسپت سریع مقالات شما در تمامی رشته ها (حقوق، حسابداری، روانشناسی، مدیریت، علوم پزشکی، زیست شناسی، شیمی، صنایع، ریاضی، فیزیک ... و ) انجام پذیر است. شما می‌توانند با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی موسسه سینا، اکسپت مقالات ISI خود را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید.

1323 بازدید | 8 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
موسسه سینا
9 شهریور 1398 | 16:59
باسلام وعرض ادب فرهیخته گرامی استدعا میشود درخواستتان را ایمیل نمایید تا برحسب رشته خدمتتان مجلات معرفی شودودراسرع وقت برای پذیرش اقدام شود. باتشکرازشما
پنداری
8 شهریور 1398 | 10:23
من درحدود یکماه نیاز به پذیرش دارم
موسسه سینا
1 تیر 1398 | 09:34
باسلام وعرض ادب دوست عزیز بله موسسه در این بازه ای که فرمودید با مجلاتی همکاری میکند که میتواند اکسپت دریافت نماییم لطفا برای اطلاعات بیشتر با ایمیل موسسه در ارتباط باشید تا کارشناسان اطلاعات بیشتر در این باره درخدمتتان قراردهند. باتشکر
farid
31 خرداد 1398 | 23:10
من با توجه به زمان بسیار کمی دارم در بازه زمانی ۱۲ الی ۱۳ روزه مقاله و گواهی مقاله آن را بگیرم آیا در موسسه شما این امکان هست که در این مدت کارم انجام بشه؟
موسسه سینا
28 خرداد 1398 | 08:45
باسلام وعرض ادب خدمت دوست عزیز احتراما خدمتتان عرض کنیم که موسسه با مجلاتی همکاری میکند که با رایزنی های بیشتر زیر یک ماه پذیرش قابل دریافت میباشد برای معرفی مجلات واطلاع از شرایط مجلات درخواستتان را ایمیل نمایید تاکارشناسان خدمتتان مجلات را معرفی نمایند.بی صبرانه منتظر ایمیلتان هستتیم. باتشکر
ع
28 خرداد 1398 | 02:06
سلام و خسته نباشید برای دفاع نیاز فوری به مقاله دارم.فقط دو ماه وقت دارم امکانش هست در این مدت زمان مقاله ام اکسپت بشه؟؟
موسسه سینا
4 بهمن 1397 | 12:58
باسلام وعرض ادب احتراما خدمت دوست عزیزعرض کنیم موسسه سینا با مجلاتی در ارتباط هست که میتواند در مدت یک ماهه پذیرش مقاله ارزشمندتان را دریافت نمایید استدعا میشود درخواستتان را به ایمیل زیر ارسال نمایید تا خدمتتان کارشناسان مجلات را معرفی نمایند بررسی نمایید بعد تاییدبرای مجله تایید شده اقدام شود. باتشکر pub.sina@gmail.com
ناشناس
4 بهمن 1397 | 00:09
با سلام من دانشجوی دکتری هستم برای دفاع نیاز به اکسپت دارم برای مدت دو هفته میتونید برام اماده کنید . مقاله ام اماده است.
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.