چاپ کتاب قصه

یکشنبه ، 19 اردیبهشت 1400
تا حالا شده که دست‌نوشته‌ای در قالب شعر، قصه و داستان کوتاه داشته باشید و در فکر چاپ آن باشید؟ بسیاری از افراد تمایل به چاپ کتابشان دارند اما ترس از این که کتابشان استاندارهای لازم برای چاپ را نداشته باشد و یا هزینه نشر آن بالا باشد، اقدامی برای چاپ نمیکنند. موسسه سینا در کمترین زمان و با هزینه بسیار پایین آماده چاپ کتاب شما می باشد.
چاپ کتاب قصه

انواع متن ها در چاپ کتاب شعر و قصه

  • چاپ کتاب داستان و رمان: تفاوت داستان و رمان در چیست؟ تعداد کلمات رمان معمولاً بالای ۳۰ هزار و داستان بین ۱۵ تا ۳۰ هزار می باشد. اگر شما داستان یا رمانی نوشته اید می توانید توسط موسسه سینا برای چاپ آن اقدام نمایید.
  • چاپ کتاب داستان کوتاه: داستان کوتاه معمولا بیشتر از ۱۰۰۰ کلمه تا ۱۵ هزار کلمه می باشد یعنی از داستان کوتاه تر است. اگر چند داستان های کوتاه نوشته اید، میتوانید به صورت مجموعه داستان یا به صورت تکی برای چاپشان اقدام نمایید.
  • چاپ کتاب قصه یا داستانک: به داستان هایی که تعداد کلمات آن کمتر از ۱۰۰۰ کلمه باشند قصه اطلاق می شود. در سال های اخیر داستانک در بین جوانان و نوجوانان بسیار محبوب واقع شده است. اگر شما هم چند داستانک نوشته اید ،برای چاپ آن ها در قالب یک کتاب میتوانید اقدام کنید.
  • چاپ کتاب شعر: اگر از آن تعداد افرادی هستید که دفتر شعری دارید و شعرهایتان را ثبت میکنید پیشنهاد میکنیم با چاپ کتابتان، شعرهایتان را ثبت دائمی نمایید. یک کتاب شعر چاپ شده بهترین هدیه یه اعضای خانواده و دوستان است.

چاپ فوری کتاب قصه

والدین و مادربزرگ و پدر بزرگ ها همیشه قصه ها و داستان هایی را برای خواب خوب و رویا دیدن فرزندانشون تعریف می کنند. برخی از این قصه ها نسل به نسل می چرخد تا بالاخره کسی آنها با قلم خود بنویسد و کتابی چاپ کند که خاطره ای برای تمام نسل ها باشد. بسیاری از کتاب های چاپ چاپ شده داستان و کودک ، همان قصه های مادران و مادربزرگان ما هستند که نویسنده ای خوش ذوق آن را با زبان کودکانه به شکلی زیبا نوشته است.

شاید الان که دارید این مطلب را میخوانید، به این فکر میکنید که یکی از قصه های مادربزرگتان را روی کاغذ بنویسید و برای چاپ آن اقدام کنید؛ با این حال نگران نحوه نگارشتان هستید که شاید دست به قلم چندان زیبایی برای خلق یک داستان جذاب نداشته باشید، یا شاید اطلاعات زیادی درباره نگارش ادبی متون فارسی ندارید. ما به شما این اطمینان را میدهیم که ویراستاران حرفه ای موسسه سینا آماده ویرایش ادبی قصه مهیج شما هستند. پس با خیال راحت چاپ کتاب قصه خود را به ما بسپارید.

موسسه سینا این امکان را فراهم کرده تا کتاب نوشته شده شما رو در کوتاه ترین زمان ویراستاری ادبی کرده و برای اخذ مجوز و چاپ آن اقدام نماید.

هزینه چاپ کتاب قصه

با افزایش موسسات چاپ کتاب ، رقم های مختلفی برای چاپ کتاب وجود دارد. اما با مقایسه موسسه سینا با سایر موسسات می توان متوجه شد که خدمات چاپ کتاب با دریافت بهترین هزینه در موسسه سینا انجام می شود. برای اینکه از هزینه کامل چاپ کتاب مطلع شوید میتوانید با کارشناسان موسسه سینا تماس حاصل نمایید. لازم به توضیح می باشد که افزایش هزینه برای چاپ کتاب با صفحات رنگی وجود دارد.

چاپ کتاب قصه با تیراژ پایین امکان پذیر است؟

برای کسانی که برای اولین بار قصد چاپ کتاب قصه خود را دارند طبیعی است که نسبت به چاپ و انتشار بالای کتاب ترس داشته باشند. اگر به تازگی به جمع نویسندگان چاپ کتاب پیوسته اید، میتوانید برای کاهش ریسک کتاب خود را با تیراژ کم چاپ کنید.

176 بازدید | 2 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
موسسه سینا
27 اردیبهشت 1400 | 17:31
باسلام وعرض ادب دوست عزیز استدعا میشود همین نمونه را برای ایمیل موسسه ارسال نمایید کارشناسان بررسی ودراسرع وقت نتیجه اطلاع داده میشود. سپاس ازشما
فهیمه جهانمهر
26 اردیبهشت 1400 | 18:07
سلام من چندمورد داستان کودکانه دارم که برای چاپشان باچندتا انتشارات تماس گرفتم وحتی نمونه کار برایشان فرستادم اما حتی نظرشان را درمورد داستان من نگفتن لطفا نظرات وانتقاداتتان را درمورد نمونه کاری که میفرستم بفرمایید خیلی ممنون بنام خالق افکارقدرتمند ( اعتمادبنفس ) هوا بشدت بارانی بود. بالاخره با بارش مداوم ابرها بعداز چندساعت سیل راه افتاد، سیلی که چیزهای سبک زیادی که سرراهش بود را باخودش برد. کمی بعد گل ولای فراوان جلوی خانه مورچه ها سدی درست کرد وآنها رادرخانه حبس کرد. مورچه ها با دستور رئیس دور هم جمع شدند تا چاره ای بیندیشند. بالاخره قرار شد مورچه های کارگر قدرتمند هرروز صبح بعداز خوردن صبحانه به محل سد بروند وآن را بکنند تاراه باز شود .دراین میان یک مورچه کوچک، خیلی دوست داشت کمک کند. او از بزرگترها خواست کاری به او بدهند، اما آنها گفتند: تو کوچولویی وباید خوب غذابخوری وبازی کنی ، وقتی بزرگ شدی دراین کارهای سخت همکاری کنی ، اما مورچه کوچک قانع نشد. او میخواست کاری هرچند کوچک انجام میداد. مورچه ریز نقش ، خوب فکر کردو بالاخره یک تصمیم حیاتبخش گرفت . او روزها میخوابید وخوب غذامیخورد، وشبها که کارگران استراحت میکردند بیصدا مشغول کندن گوشه ای از سد دور از محل کار بزرگترها میشد . نهایتابعداز چند شب کارمداوم روزنه ای در سد پیداکرد . ابتدا روزنه رابزرگتر کرد وخودش ازآن رد شدوتوانست از لانه بیرون رود . او صبح زود ماجرای موفقیتش را به رئیسشان اطلاع داد ، و رئیس بعد از بررسی ، همه رادور هم جمع کرد واین خبرخوش را به آنها داد ودستور داد ادامه کار باز کردن راه عبور ومرور را از این قسمت ادامه دهند . آن روز ازمورچه ظاهرا کوچک ولی بافکر توانمند تقدیر زیاد شد وقرار شد در مسائل ازافکار توانایش بهره ببرند
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش