آموزش چاپ کتاب چاپ مقاله در اصفهان

چاپ مقاله در اصفهان

سه شنبه ، 20 فروردین 1398
دانشجویانی که در حال آماده شدن برای دوره دکتری و یا مصاحبه های شغلی هستند باید به طریقی سواد تحصیلی خود را نمایان کنند تا امتیاز بیشتری کسب کنند مقاله نویسی یکی از معتبر ترین و بهترین روش هایی است که میتوانید به کمک آن میزان بهره گیری از دروس تحصیلی خود را نمایان کنید.
چاپ مقاله در اصفهان

امروزه اگر بخواهید در مصاحبه های شغلی شرکت های دولتی یا خصوصی شرکت کنید از شما رزومه میخواهند رزومه ای که با کمک آن استعداد ها و تواناییهای شما را شناسایی کنند و پس اگر در نظر دارید که هم در دوره های شغلی و هم تحصیلی موفق باشید باید از ابتدا در فکر تقویت رزومه تان باشید قوی ترین و معتبر ترین چیزی که میتواند باعث تقویت رزومه شما شود ارائه مقاله در مجلات معتبر میباشد دانشجویی که در دوره کارشناسی ارشد تحصیل میکند باید این توانایی را داشته باشد که یک موضوع انتخاب کند و در مورد آن موضوع شروع به نوشتن مقاله کند موضوع مقاله ای که مینویسد باید تا حد امکان جدید و ناب باشد.

چند نوع مقاله مختلف داریم که هر یک باید در مجله مرتبط چاپ شوند انواع مقالات از لحاظ شیوه نگارش عبارتند از:

1-مقالات علمی پژوهشی:مقاله علمی پژوهشی به مقاله ای اتلاق میشود که همه اطلاعات و داده های آن جدید و ناب باشند و در واقع حاصل تلاش ها و پژوهش های فردی محقق باشد اینگونه مقالات باید در مجلات علمی پژوهشی معتبر چاپ شوند.

2-مقالات علمی ترویجی:یک مقاله علمی ترویجی یا مرور ادبیات، اطلاعات انتشار یافته شده در حوزه یک موضوع بخصوص در یک محدوده زمانی را مورد بحث و بر بررسی قرار می دهد.

3 مقالات مروری:مقاله مروری در واقع نوعی مقاله است که در یک موضوع علمی، پیشینه رابررسی میکند وبه برسی اکثرمقالاتی که در آن زمینه کار شدند می‌پردازد.

5-مقاله کنفرانسی:این گونه مقالات برای ارائه در یک سمینار یا کنفرانس آماده میشود و این گونه مقالات داوری چندان پیچیده ای ندارند.

مراحل چاپ  مقاله در موسسه سینا

  • در خواست خود را به آدرس  pub.sina@gmail.com ایمیل کنید و حتما شماره تماس خود را ذکر کنید.
  • کارشناسان ما سریعا درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما می خواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.
  • با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.
  • شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.
  • سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.
  • پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند ، دراختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته  ، پیگیری های لازم را برای چاپ سریع و تضمینی مقاله ، انجام خواهد داد.

ارائه ی تمامی خدمات برای پذیرش و چاپ مقاله در موسسه سینا به صورت آنلاین انجام میشود و دانشجویان و محققین عزیز در هر شهری که باشند میتوانند درخاست سفارش خود را در این موسسه ثبت نمایند.

این موسسه علاوه بر ارائه خدمات چاپ مقاله در زمینه کلیه خدمات دانشگاهی نیز فعالیت دارد همچنین در این موسسه ارائه مشاوره آنلاین توسط مجرب ترین کارشناسان نیز وجود دارد و شما دانشجویان و سااتید عزیز در هر یک از زمینه های خدمات دانشگاهی در صورتی که نیاز به پرسیدن سوال یا مشاوره داشتید میتوانید از کارشناسان موسسه بپرسید.

جهت ثبت سفارش و اخذ مشاوره میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

راههای ارتباطی با کارشناسان موسسه سینا

تلفن ثابت:  ۰۴۱۳۳۲۵۰۷۸۷        تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

ایمیل: pub.sina@gmail.com

و همچنین از طریق سفارش آنلاین

65 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.