آموزش چاپ مقاله چاپ مقاله isi رایگان

چاپ مقاله isi رایگان

شنبه ، 18 اسفند 1397
در حالت کلی مجلات isi دو دسته میباشند.که برخی از این مجلات پولی هستند و برخی دیگر رایگان در این بخش در مورد چاپ مقاله رایگان isi اطلاعاتی برای شما گرد آوری کرده ایم با مطالعه این بخش میتوانید با شیوه چاپ مقاله در مجلات رایگان isi آشنا شوید.
چاپ مقاله isi رایگان

همان طورکه میدانید ویژه ترین امتیاز پژوهشی در رزومه یک دانشجو امتیاز چاپ مقاله میباشد و چه بسا که این مقاله در یک مجله ISI چاپ شود اعتبار آن چندین برابر خواهد شد مجلات ISI جز معتبر ترین مجلات میباشند.

مقاله ISI چیست؟

موسسه ISI که در سال 1992 توسط تامسون رویترز افتتاح شده است. موسسه ای است بر پایه ی علم سنجی و انتشارات علمی این موسسه همه ساله لیستی از مجلات را نمایه میکند که به مجلات ISI معروف هستند مجلاتی که توسط این موسسه نمایه میشوند از لحاظ اعتبار علمی در درجه بالایی قرار دارند لیست این مجلات هر سال با هم برابر نیستند و ممکن است یک سال یک مجله در این لیست موجود باشد ولی در سال دیگر به دلیل کاهش درجه علمی از این لیست خارج شود.مقالاتی میتوانند در این مجلات به چاپ رسند که از لحاظ علمی و قالب بندی در حالت استاندارد قابل پذیرش برای این مجلات قرار داشته باشد.ارزیابی و داوری در این مقالات بسیار منصفانه و سختگیرانه میباشد به همین دلیل مجلات ISI در اولین رتبه مجلات قرار دارند.

انواع مقالات ISI 

هرساله حدود ۲۰۰۰ مجله جدید طبق استانداردهای ISI موردبررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد و تنها حدود ۱۰ درصد آن به بانک اطلاعاتی اضافه می‌شود. هر مجله علمی قبل از انتخاب شدن و افزوده شدن به بانک اطلاعاتی ISI مراحل ارزیابی را پشت سر می‌گذارد. یکی از مواردی که موردبررسی قرار می‌گیرد رعایت کردن استاندارهای موسسه ISI است. ازجمله مواردی که در این ارزیابی مورد توجه قرار می‌گیرد این است که بایدچکیده، عنوان مقالات و کلمات کلیدی به زبان انگلیسی باشد.این موسسه هرسال یک گزارش با عنوان “گزارش استنادی مجلات علمی“(Journal Citation Reports) ارائه می‌کند که در آن مجلات موجود در بانک اطلاعاتی با ضریبی به نام تأثیر گذاری رتبه‌بندی می‌شوند. بدین ترتیب یک مجله ممکن است در یک سال مورد تأیید ISI باشد اما سال بعد به دلیل کاهش رتبه علمی، اعتبار خود را ازدست‌داده و از این پایگاه علمی معتبر حذف گردد.

انواع مجلات ISI از لحاظ پولی و رایگان

مجلات ISI ایمپکتدار خود به دودسته پولی و رایگان تقسیم بندی میگردد.تمامی این مجلات در لیست مجلات مورد تایید وزارت علوم قرار دارند و از لحاظ اعتبار علمی ،معتبرترین مجلات هستند.مجلات مختلف ایمپکت فاکتور (Impact Factor ) های مختلفی دارند.داوری این مجلات بسیار سخت است و نسبت به مجلات بدون ایمپکت زمان بیشتری برای پروسه داوری لازم دارند. در حالت کلی تمامی مجلات isiدر سایت تامسون رویترز (www.science.thomsonreuters.com/mjl) نمایه می شوند.در این سایت با وارد کردن نام مجله و یا ISSN مجله میتوان جستجو کرد.در صورتی که مجله در سایت تامسون رویترز وجود داشته باشد

مشخصات مجله نمایان خواهد شد.البته توجه داشته باشید که حضور مجله در این سایت حتما به معنای این نیست که مجله دارای ایمپکت فاکتور(Impact Factor) است. برای اطمینان از ایمپکت دار بودن یک مجله ،مطمئن ترین راه دسترسی به پایگاه های زیر می باشد که معمولا از داخل کتابخانه های دانشگاهی و مراکزی علمی مقدور است.

 • Science citation index expanded
 • Social Science citation index

مجلات ایمپکت دار رایگان :

این مجلات هزینه ای برای چاپ ندارند و رایگان هستند.برای تمامی رشته های تخصصی ،مجلات تخصصی وجود دارد اما برای اینکه نتیجه مثبتی از داوری مقاله بگیریم بایستی مجله ای متناسب با مقاله خود انتخاب نماییم.مجلات ایمپکتدار مقاله ای با کیفیت بالا را طلب میکنند و هر مقاله ای را پذیرش نمی کنند.بهتر است قبل از انتخاب مجله،مجله مدنظر را به طور کامل بررسی کنیم،آیا ایمپکت مجله در چه حدی می باشد؟ آیا مقاله من در حد این ایمپکت است یا نه؟ در نهایت مقالات چاپ شده و موجود در ارشیو مجله را مطالعه کرده و با مقاله خود مقایسه نماییم. موسسه سینا ،بر حسب مقاله شما تعدادی ژورنال تخصصی برایتان معرفی میکند.و کار سابمیت مقاله در مجله مورد تایید شما را انجام میدهد.

توجه داشته باشید که مجلاتی وجود دارند که هر چند ایندکس ISI دارند ولی ارزش و اعتبار کافی ندارند و لذا در صورت عدم اطلاع از نحوه اعتبارسنجی مجله، ممکن است با انتخاب مجله بدون اعتبار، نتیجه زحمات چند ساله یک محقق از بین برود.

گروه پژوهشی موسسه سینا مجموعه ای با کادر علمی قوی برای اکسپت بین المللی مجلات ISI است. با توجه به اهمیت چشم گیر داشتن مقالات پژوهشی متعدد جهت ادامه تحصیل در مقاطع دکتری و دفاعیه از پایان نامه ارشد و دکتری، مشاوره در امر پذیرش و چاپ تضمینی فوری و سریع مقالات ISI در ژورنال های معتبر بین المللی، یکی از اهداف اصلی گروه موسسه سینا به شمار می رود. از این رو موسسه سینا تلاش دارد تا جهت کمک به محققین برجسته کشور عزیزمان فرآیند ویرایش مقاله برای ارتقای مقاله، ترجمه سریع مقاله isi و تضمینی، اکسپت، پذیرش و چاپ تضمینی مقالات در سریعترین زمان ممکن در مجلات معتبر ISI به انجام رساند. لازم به ذکر است هزینه مربوطه به خدمات چاپ مقاله پس از دریافت نامه رسمی اکسپت از مجله از مشتری دریافت می شود. همچنین چنانچه کار تحقیقاتی به فرمت پایان نامه و یا رساله دانشگاهی انجام داده اید و به هر دلیل خواهان استخراج مقاله از آن می باشید، گروه موسسه سینا می تواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد.

خدمات موسسه سینا در اکسپت و چاپ تضمینی مقاله ISI

 • مشاوره به محقق در ارائه موضوعات به روز پژوهشی
 • استخراج مقاله از پایان نامه و طرح های پژوهشی
 • ارتقای کیفی مقالاتی که قبلا در داوری ریجکت شده اند
 • ترجمه تخصصی مقالات فارسی به مقالات انگلیسی توسط افراد Native با در نظر گرفتن کلمات تخصصی هر رشته
 • قالب گذاری مقاله در فرمت مجله مورد نظر (APA, MLA, Turabian, Chicago, … ) به همراه ساختارهای و استایل های استاندارد مورد لزوم
 • انتخاب مجله مناسب بر اساس معیارهایی از قبیل Scope ژورنال، ضریب تاثیر ژورنال، معتبر بودن ژورنال بر اساس Blacklist وزارت علوم و دانشگاه آزاد، فرآیند داوری مجلات، محدودیت زمانی محقق
 • ارسال مقاله به مجلات و انجام تمامی مکاتبات لازم جهت تسریع فرآیند داوری بر اساس تجربه اساتید همکار گروه موسسه سینا که جزو هیات تحریریه یا Editorial Board ژورنال های معتبر هستند
 • ارائه مشاوره رایگان به متقاضیان برای برطرف نمودن کامنت های داوران و بالا بردن شانس پذیرش مقاله
 • دریافت پذیرش اکسپت نهایی مقاله
 • Proofing مقاله بر اساس استراتژی استاندارد مقاله
 • پیگیری از سردبیر مجلات جهت انتشار و چاپ فوری مقاله در مجله
282 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش