آموزش چاپ مقاله تضمینی IsI چاپ مقاله

تضمینی IsI چاپ مقاله

چهارشنبه ، 22 اسفند 1397
با توجه به افزایش سطح فرهنگ و تحصیلات در همه جوامع تقاضا و رقابت برای چاپ مقالات معتبر افزایش یافته است.
تضمینی  IsI چاپ مقاله
از جمله مجلات معتبری که تقاضا برای چاپ مقاله در این مجلات افزایش یافته است.مجلات isi میباشند که نام و شهرت جهانی این مجلات برای همه محققین آشنا میباشد.برای چاپ مقاله در مجلات isi باید زمان و حوصله زیادی داشته باشیم زیرا در موسسه با توجه به سختگیری گروه داوری چاپ مقاله کمی دشوار میباشد.و به راحتی نمیتوانید اقدام به چاپ مقاله در این مجلات کنید و حتما باید از موسسات معتبری که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات فعالیت دارند کمک بخواهید.یکی از این موسساتی که به صورت صد در صد تضمینی در زمینه پذیرش و چاپ مقالات فعالیت دارد موسسسه سینا میباشد این موسسه به صورت آنلاین به محققین عزیز در همه شهر ها خدمات ارزنده ای ارائه میکند.همه خدمات در این موسسه با ارزانترین قیمت و بهترین کیفیت انجام میپذیرد.
تخصص و سابقه بسیار زیادی که کارشناسان موسسه سینا در زمینه همکاری با مجلات معتبر داشته اند و همچنین با توجه به حضور مترجمین متخصص از همه رشته ها این موسسه را در لیست چندین موسسه برتر در حوزه ترجمه و چاپ مقالات isi قرار داده است.
همکاری با موسسه سینا و روال چاپ مقاله isi در این موسسه به این صورت میباشد که:
ابتدا شما باید فایل مقاله خود را که مراحل نگارش آن به پایان رسیده است را در قالب یک فایل ورد به آدرس ایمیل pub.sina@gmail.com ارسال فرمایید و با کارشناس در مورد زمان چاپ مشورت کنید.
کارشناس مسئول در موسسه بعد از اینکه فایل را از شما تحویل گرفت باید آنرا به بخش ترجمه ارسال کند تا ابتدا ترجمه تخصصی انجام شود.ترجمه مقالات isi در موسسه سینا به این صورت میباشد که هر مقاله با توجه به زمینه نگارشی اش توسط یک فرد مترجم متخصص در آن حوزه ترجمه میشود.و سپس به بخش کنترل کیفی ارسال میشود تا بررسی شود و در صورت نیاز به ویرایش ویرایش شود.ترجمه تخصص مقالات isi باید کاملا با کیفیت و بدون ایراد باشند چون همانطور که اشاره کردیم داوری این موسسه بسیار سختگیرانه میباشد.
بعد از ترجمه مقاله توسط کارشناس بررسی میشود و مناسبترین مجله ای که مطابق با اسکوپ مقاله باشد تعیین میشود و سپس باید قالب و ساختار مقاله را تبدیل به فرمت قابل پذیرش برای مجله مورد نظر کنیم.در صورتی که هر گونه خطایی در ویرایش قالب مقاله وجود داشته باشد که مطابق با فرمت مجله نباشد ممکن است در مرحله داوری پذیرفته نشود.
بعد از انتخاب مجله مناسب و ویرایش مقاله باید مقاله را سابمیت کنیم به مجله مورد نظر تا به بخش داوری ارسال گردد و بعد از داوری باید منتظر نامه پذیرش باشید.و به این صورت مراحل چاپ مقاله به اتمام میرسد.
موسسه سینا همه اقدامات ترجمه و سابمیت مقالات isi را به صورت صد درصد تضمینی انجام میدهد و نیازی نیست که شما نگران باشید. در صورتی که زمانتان برای کسب امتیاز چاپ مقاله کوتاه است و میخواهید که هر چه سریع تر مقاله را چاپ کنید توصیه ما این است که از طریق موسسه سینا اقدام فرمایید زیرا در این موسسه به دلیل سابقه همکاری زیادی که کارشناسان موسسه با مجلات دارند پذیرش و چاپ مقاله در بازه زمانی کوتاه ترین انجام میپذیرد.
چندین نکته در باره موسسه سینا
این موسسه با توجه سابقه درخشانی که در زمینه خدمات دانشگاهی دارد علت موفقیت را همکاری با مترجمین و مشاورین بسیار مجرب و با سابقه میداند در این موسسه از همه رشته های دانشگاهی مترجم متخصص حضور دارد و هر مقاله توسط مترجم مرتبط ترجمه میشود و همچنین مشاورین این موسسه در ویرایش مقاله و انتخاب مجله مناسب برای هر مقاله نیز تجربه و تخصص کافی دارند و همین امر باعث میشود که موسسه سینا تضمین پذیرش مقالات isi را به شما بدهد و بتوانید در کوتاهترین زمان و با کمترین هزینه پذیرش مقاله خود را بگیرید.
راههای ثبت سفارش و تماس با کارشناسان موسسه سینا از طریق ایمیل و شماره تماس های زیر میباشد:

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

pub.sina@gmail.com

اگر سریعا به امتیاز پذیرش و چاپ مقاله احتیاج دارید ما موسسه سینا را به شما پیشنهاد میکنیم پذیرش صددرصد تضمینی مقالات در کمترین زمان و با کمترین هزینه از ویژگی های موسسه سینا میباشد در صورت نیاز به مشاوره میتوانید به صورت رایگان با مشاورین موسسه تماس بگیرید و در مورد هزینه چاپ و شرایط چاپ مقله با کارشناسان موسسه مشورت نمایی.

41 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.