آموزش چاپ مقاله چاپ مقاله pubmed در تهران

چاپ مقاله pubmed در تهران

شنبه ، 24 فروردین 1398
هر مجله فقط در حوزه های مشخصی اقدام به پذیرش مقالات دارد مثلا مجلات pubmed مجلاتی میباشند که فقط در حوزه پزشکی و پیرا پزشکی اقدام به پذیرش مقاله میکند و بسیار با اعتبار و امتیاز آور میباشند.
چاپ مقاله pubmed در تهران

هم اکنون یکی از معتبر ترین و امتیاز آور ترین مجلاتی که مقالاتی حاوی مطالب پزشکی و زیست شناسی در آنها رو نمایی میشوند مجلات pubmed میباشند.در حال حاضر پایگاه اطلاعاتی PubMed ، بیش از 17 میلیون مقاله و بیش از 4000 مجله تخصصی در حوزه های پزشکی ، پرستاری ، دندان پزشکی ، دامپزشکی و علوم پزشکی را شامل می شود.با توجه به نیاز جامعه پزشکی کشور به چاپ مقالات pubmed جهت پیشرفت در عرصه های علمی و تحصیلی موسسه سینا خدماتی در جهت پذیرش و چاپ اینگونه مقالات ارائه میکند و شما فرهیختگان و پزشکان عزیز کشور میتوانید جهت چاپ پژوهش های ارزشمند خود در مجلات معتبر pubmed از کارشناسان و محققین موسسه سینا کمک بخواهند پذیرش و چاپ مقاله در مجلات pubmed در این موسسه با بهترین کیفیت انجام میپذیرد.

روند چاپ مقاله PubMed در موسسه انتشاراتی سینا

  • در خواست خود را به آدرس pub.sina@gmail.com ایمیل کنید و حتما شماره تماس خود را ذکر کنید.
  • کارشناسان ما سریعا به درخواست شما را از طریق ایمیل یا تماس تلفنی ، جواب داده و از شما میخواهند تا چکیده مقاله ی خود را همراه با اطلاعات هویتی ، به آنها ایمیل کنید.
  • با توجه به رشته تخصصی شما و موضوع مقاله ی انتخابی ، 2 الی 3 ژورنال برای بررسی ، به شما پیشنهاد میشود.
  • شما پس از مشورت با استاد راهنمای خود و گرفتن تاییدیه از پژوهش دانشگاه مبنی بر صحت اعتبار مجله ، یکی از ژورنالها را انتخاب میکنید.
  • سابمیت مقاله به ژورنال درخواستی انجام میگیرد.

پس از سابمیت ، یووزر - پسوورد دریافتی را برای اینکه خود نویسنده بتواند پروسه ی مقاله ی خود را پیگیری کند، دراختیار او قرار میدهیم و خود موسسه هر هفته پیگیری های لازم را برای چاپ سریع مقاله ، انجام خواهد داد.

نکته: مجلات PubMed ، جز ژورنالهای بسیار شناخته شده و معتبر هستند و چاپ مقاله در این گونه مجلات ، در موسسه سینا تقریبا تضمینی میباشد.در ابتدا هزینه ای از مشتری دریافت نمیشود ، پس از اعلام مجله مبنی بر پذیرش مقاله ، هزینه کل از مشتری دریافت ، و به حساب ژورنال واریز میگردد.بعد از واریزی ، حداکثر تا 72 ساعت نامه ی اکسپت به ایمیل مشتری ارسال خواهد شد.

با توجه به حجم بالای دانشجویان در حوزه های پزشکی و پیراپزشکی و زیست شناسی در دانشگاه های تهران دانشجویان عزیز برای دریافت اکسپت سریع مقاله خود میتوانند از کارشناسان و محققین موسسه سینا کمک بگیرند.همچنین به دلیل ارائه آنلاین خدمات دانشجویان و فرهیختگان عزیز در همه شهر ها و همه دانشگاه ها میتوانند از کارشناسان موسسه سینا کمک بگیرند.هزینه چاپ مقاله در این موسسه بسیار پایین میباشد و زمان چاپ نیز تا حد امکان کاهش داده میشود ولی جهت اطلاع دقیق از هزینه ها و زمان چاپ مقالات pubmed میتوانید از کارشناسان و مشاورین موسسه سوال کنید.

هم اکنون برای سفارش چاپ مقاله در مجلات pubmed میتوانید از طریق یکی از راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید:

ثبت سفارش به صورت آنلاین و از طریق وب سایت موسسه

ثبت سفارش از طریق آدرس ایمیلpub.sina@gmail.com

از طریق شماره تماس های زیر:

تلفن ثابت:  ۰۴۱۳۳۲۵۰۷۸۷        تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

 

51 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.