آموزش چاپ مقاله چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا

چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا

سه شنبه ، 07 اسفند 1397
چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا ، یکی از مهم ترین راه های افزایش امتیازات پژوهشی و تقویت رزومه تحصیلی می باشد. با توجه به سابقه طولانی موسسه سینا در خدمات پذیرش و چاپ مقاله در بهترین مجلات دنیا، می توانید مقالات خود را با اطمینان کامل به موسسه ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در مجلات معتبر به چاپ برسانیم.
چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا

مقاله ISI چیست؟

  بانک اطلاعات (ISI (Institute for Scientific Information تحت نظر موسسه تامسون رویترز ، یکی از مراکز جامع پوشش دهی مهمترین مجلات علمی منتشره در دنیا به منظور تبادل اطلاعات میان محققین مختلف می باشد. تعداد مجلات ISI ثابت نیست . مجلات هر ساله از سوی موسسه تامسون رویترز مورد ارزیابی قرار می گیرد و در صورت کاهش بار علمی آن مجله، ممکن استً از لیست مجلات ISI کنار گذاشته شود و یا برعکس. در حال حاضر بیش از ۱۶۰۰۰ مجله٬ در لیست  ISI  قرار دارند. هر ساله ۲۰۰۰ مجله جدید مورد ارزیابی قرار می گیرد و حدود ده درصد آنها به لیست ISI اضافه می شوند.

انتشارات بسیار زیادی در دنیا وجود دارند که به چاپ مقالات علمی اقدام می‌کنند. برخی از انتشارات تاثیرات بسیار بالایی بر جامعه علمی می‌گذارند زیرا معمولاً آثار علمی  قوی و با کیفیت را چاپ می‌کنند. انتشاراتی نیز در دنیا وجود دارند که معمولاً نتایج و یافته‌های دانشمندان بزرگ را در یک حیطه خاص را چاپ می‌کنند و معمولاً در هر شماره از چاپ خود پدیده یا رابطه جدیدی را به خوانندگان خود عرضه می‌دارند در زیر به ده مجله علمی برتر دنیا که گوگل اسکولار آن‌ها را از ۱ تا ۱۰ بر اساس میزان h5-indexانتخاب نموده است خدمتتان معرفی میشود.

تصویر
 

 10مجله معتبر دنیا عبارتند از:

مجله Nature

 مجله The New England Journal of Medicine

مجله Science

مجله The Lancet

 مجله Chemical Society reviews

مجله Cell

 مجله Journal of the American Chemical Society

مجله Advanced Materials

مجله Proceedings of the National Academy of Sciences

مجله Chemical Reviews

مزایای چاپ مقاله isi درمجلات معتبر دنیا برای دانشجویان واساتید:

 • پذیرش راحت تر در مقطع دکتری
 • گرفتن بورس تحصیلی از دانشگاه های معتبر بین المللی
 • استخدام راحت تر در کلیه ادارات
 • امکان ادامه تحصیل در مقطع، رشته و دانشگاه دلخواه
 • امکان عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • افزایش رتبه علمی
 • افزایش حقوق و مزایای شغلی
 • عرضه پژوهش و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به افراد زیادی در تمامی نقاط جهان
 • امکان گرفتن پروژه های تحقیقاتی با درآمدهایی بسیار بالا

مراحل چاپ مقاله isi در بهترین مجلات دنیا در موسسه سینا

مراحل چاپ مقاله در موسسه سینا به اینصورت میباشد که معرفی مجله متناسب با موضوع مقاله وبعد بررسی مجلات وانتخاب آن شما فایل word مقاله خود را به کارشناس موسسه تحویل خواهید داد و مقاله شما در ابتدا به بخش ترجمه ارسال خواهد شد و ترجمه تخصصی خواهد شد و سپس قالب بندی مقاله بر اساس دستورالعمل مجله و مقاله به فرمت قابل پذیرش برای مجله تبدیل شود. ومقاله  به مجله مورد نظر سابمیت خواهد شد و به بخش داوری مجله ارسال خواهد شد و پیگیری فرایند داوری مقاله و اعلام نتایج داوری از طریق ایمیل وارسال نامه اکسپت یا اصلاحات مورد نیاز برای نویسنده مسئول مقاله  وموسسه خواهد بود.

 مواردی که نقش مهمی در پذیرش مقاله isi درمجلات معتبر دنیا دارند :

 • محتوای پربار وقوی : اولین گام در نگارش یک مقاله، توجه به محتوای آن است. هر مقله ای توانایی و قابلیت چاپ تضمینی در مجلات ISI  را ندارد.باید محتوای مقاله از کیفیت بالایی برخوردار باشد  باید موضوع انتخابی آن بروز باشد ، تحقیقات جامع صورت گیرد و ایراد ادبی و فنی نداشته باشد. از منابع به روز استفاده کنند اگر محتوای مقاله خوب باشد، تا 70 درصد از سوی مجلات پذیرفته خواهد شد.
 • انتخاب مجله مناسب : هر مجله برای خود حوزه ی واسکوپهای مشخصی دارد و مقالاتی را پذیرش و بصورت تضمینی چاپ می کند که در حیطه ی تخصصی  یا اسکوپ خود باشد. پس لازم است قبل از ارسال مقاله به مجله، بخش اسکوپ آن را مطالعه نمایید تا با انتخاب مجله اشتباه ، زمان ، وقت و هزینه ی خود را هدر ندهید.
 • مطمن از سطح کیفی مقاله : مجلات دارای ایمپکت یا همان جی سی ار ها از سایر مجلات ISI دارای اعتبار بالاتری هستند. داوری سختری دارند. بنابراین چاپ مقاله در این مجلات تضمینی نمی باشد. به این نکته توجه نمایید که مقاله خود را در مجلاتی به چاپ برسانید که در حد و اندازه مقاله شما باشد. واز سطح کیفی مقاله خود اطمینان داشته باشید که در این مجلات پذیرش میشود یانه تا بعد ریجکت دچار دلسردی نشوید.

هزینه مجلات معتبر ISI 

هزینه  پذیرش وچاپ مجلات ISI ایمپکت دار 400.000 تومان میباشد ومدت زمان جهت داوری برای این مجلات حداقل از 1 الی 3ماه میباشد .وهزینه پذیرش وچاپ مجلات ISIبدون ایمپکت دار از 1.000.000تومان به بالا میباشد ومدت زمان داوری این مجلات هم حدودا یک ماه میباشد .

موسسه سینا با داشتن پرسنلی متخصص شما را در چاپ سریعتر مقاله تان در بهترین مجلات isi  دنیا ممکن می سازد. اکسپت سریع مقالات شما در تمامی رشته ها انجام پذیر است. شما می‌توانید با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی موسسه سینا، اکسپت مقالات isiخود را در کوتاهترین زمان ممکن دربهترین مجلات isi دنیا دریافت نمایید.

6552 بازدید | 8 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
Mitra
2 اسفند 1398 | 18:24
سلام ببخشید من میخام اگه بشه یه مقاله isi از پایاننامم بدم حالا اگرم نشد موضوعات مربوط به رشته تحصیلیم و زمینه کاریمم باشه مشکلی نیست ولی هیش کاریشو بلد نیستم. شما کار مقاله رو از صفر تا صدش رو قبول میکنین انجام بدین؟ هزینش چقدر میشه
شهبازی
1 اسفند 1398 | 17:00
چطوری می تونید کمک کنید؟؟؟
موسسه سینا
27 بهمن 1398 | 07:55
باسلام وعرض ادب دوست عزیزباعث افتخارمیباشد که موسسه با جنابعالی همکاری داشته وخواهد داشت وبرای تمامی خدمات موسسه درتمامی لحظات درخدمتتان هستیم. باتشکرازشما
شامی
26 بهمن 1398 | 17:04
کارتون الحق خیلی خوبه بابت تمامی زحماتتان بی نهایت ممنونم.
موسسه سینا
17 فروردین 1399 | 20:17
باسلام وعرض ادب احتراما برای ترجمه مقالات لطفا فایل برای ایمیل موسسه ارسال نماییبد تا جهت ترجمه براورد هزینه شود وبعد برای مجلاتی که بفرماییدخدمتتان معرفی شودواقدام نماییم بی صبرانه منتظرایمیلتان هستیم. باتشکر
جلال
17 فروردین 1399 | 09:14
سلام من مقاله خودم رو میخوام ترجمه بشه و در چاپ گردد در آی اس آی...چکار باید بکنم و ضمنا هزینه آن چقدر میشود؟..متشکرم
موسسه سینا
3 اسفند 1398 | 08:35
باسلام وعرض ادب فرهیخته گرامی موسسه در زمینه نگارش مقاله یا پایان نامه فعالیتی ندارد ولی پایان نامه باشه از ان مقاله استخراج وبعد ترجمه وپذیرش وچاپ در هر مجله ای مدنظرتان باشداقدام خواهدشدبازهرسوالی باشدمیتوانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشیدراهنمایی های بیشتری خواهندکرد. باتشکر
موسسه سینا
3 اسفند 1398 | 07:54
باسلام وعرض ادب احتراما خدمتتانعرض کنیم که موسسه در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه وترجمه وپذیرش وچاپ مقاله وچاپ کتاب وفرمت بندی وپارافریز مقاله میتواند درخدمتتان باشد در این زمینه ها امری باشدکارشناسان موسسه برای خدمت رسانی درخدمتتان هستند. بانشکرازشما
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.