آموزش چاپ مقاله چاپ مقاله ISI تخصصی

چاپ مقاله ISI تخصصی

یکشنبه ، 27 خرداد 1397
دانشجویان و محققانی که علاقه مند به چاپ مقالات خود در مجلات ISI تخصصی هستند ، موسسه سینا آنها را در این مسیر یاری خواهد کرد.
چاپ مقاله ISI تخصصی

بعد از آماده شدن مقاله، انتخاب درست مجله نقش حیاتی در پذیرش  ، ریجکت یا میزان ارجاع به آن  دارد. با توجه به موضوع و محتوای مقاله ی خود و مشورت با استاد راهنما و دوستان با تجربه ، ژورنالی  که نزدیکترین مطالب را  به مقاله ی شما دارد را برای شروع مرحله ی ارسال مقاله ، انتخاب کنید.

مقاله isi چیست؟

تاکنون قطعا نام مقاله isi را شنیده اید. موسسه اطلاعات علمی ( Institute for Scientific Information ) که به اختصار به isi در بین جوامع علمی معروف است در سال ۱۹۶۰ با هدف تمرکز بر علم سنجی و اعتبارات علمی و در کل بانک اطلاعاتی مطالب علمی معتبر توسط آقای یوجین گارفیلد بنا نهاده شد.

 این موسسه در سال ۱۹۹۲ توسط آقای تامسون خریداری و نام آن به Thomson isi تغییر یافت و هم اکنون زیر مجموعه شرکت Thomson Reuters میباشد.

این موسسه سالانه صدها مجله را بررسی میکند و هر سال گزارش جامعی تحت عنوان JCR که مخفف عبارت ( Journal Citation Reports) میباشد. در این گزارش جامع thomsonreuters پس از بررسی ضریب تاثیر یا impact factor مجلات آنها را رتبه بندی میکند. درباره ضریب تاثیر در ادامه خواهیم نوشت.

ارسال مقاله به مجلات تخصصی ISI

ارسال مقاله به صورت الکترونیکی و پستی انجام می شود و در حال حاضر بیشتر نشریات ISI به صورت الکترونیکی دریافت می شوند که سریع تر و ایمن تر دریافت می شود. فایل های خود را در قالب PDF یا در قالب مجله ای که هر روز بخواهید بخوانید. سپس به دقت آن را بخوانید تا از خطاهای تایپ کردن جلوگیری شود. سپس برای سایت مجله ثبت نام کنید و مقاله خود را ارسال کنید و منتظر نامه ای از هیئت تحریریه باشید.

 بررسی روند در مجلات ISI

اگر مقاله شما با آخرین مجلات و ایده های جدید مطابقت داشته باشد، و به نظر سردبیر، مسائل فنی و سرمقاله، مقاله پذیرفته شده است. اما معمولا این مورد نیست، و داوران مجبور به قطع دقیق هستند. کسانی که تجربه ارسال مقاله را به نشریات ISIدارند  می دانند که مقاله، بسته به شرایط، پس از قضاوت، با موارد زیر است:

  • پذیرش برای چاپ
  • پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات جزئی
  • پذیرش برای چاپ پس از اصلاحات کلی
  • بررسی مجدد برای چاپ پس از اصلاحات کلی
  • بررسی احتمالی برای چاپ در قالب نامه به سردبیر
  • رد مقاله ( غیر قابل چاپ )

موسسه سینا با رویکردی متفاوت در این حرفه  و با بهره گیری از پیشرفته ترین امکانات و استفاده از پرسنل نخبه و مجرب، جهت رفاه نویسندگان، دانشجویان و محققان محترم ، امکان چاپ مقاله در ژورنال های معتبر ISI,ISC,SCOPUS و مجلات علمی پژوهشی داخلی را فراهم آورده است تا حتی دانشجویان عزیز نیز بتوانند مقالات خود را در کمترین زمان و با هزینه مناسب، به چاپ برسانند.همچنین در بخش چاپ مقاله، با تعاملات و رایزنی های گسترده با نشریات معتبر داخلی و خارجی ، امکان چاپ مقالات تضمینی را فراهم آورده است.

1401 بازدید | 8 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
طاهره اسلامی
20 تیر 1398 | 11:32
با سلام به اکسپت فوری از مقاله ام در مجله isiیا jcrمعتبر وزارت علوم جهت دفاع از رساله ام نیاز دارم . مقاله ام در حوزه تاریخ اسلام است . می توانید کمکم کنید؟
موسسه سینا
16 شهریور 1399 | 17:08
باسلام وعرض ادب دوست عزیزموردی نیست لطفا با شماره تماس یا با ایمیل موسسه درخواستاان را ارسال نمایید کارشناسان پاسخگو باشند. باتشکر
مهدی حافظی
16 شهریور 1399 | 01:43
با سلام من مقاله مستخرج از رساله داشتم می خواهم زود پذیرش بگیرم لطفا راهنمایی کنید
موسسه سینا
21 اردیبهشت 1399 | 17:51
باسلام وعرض ادب احتراما خدمتتان عرض کنیم که هزینه مجلات ایمپکت دار کلا 300.000تومان میباشد وبرای معرفی مجلات استدعا میشود درخواست به ایمیل موسسه ارسال نماییدتا خدمتتان کارشناسان مجلات معرفی نمایند. باتشکرازشما
زهرا
20 اردیبهشت 1399 | 22:40
سلام من یه مقاله دارم میخوام تو یه مجله علوم دامی معتبر دارای ایمپکت بالا چاپ بشه هزینه چقدر و چ مجله میعرستید
موسسه سینا
18 فروردین 1399 | 04:16
باسلام وعرض ادب ابتدا کمال تشکر راداریم که موسسه سینا رابرای همکاری انتخاب نموده اید وبه عرضتان میرسانیم که موسسه در زمینه های استخراج مقاله ازپایان نامه ،ترجمه وپذیرش وچاپ وچاپ کتاب وترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی وثبت به نام شماوکنفرانسهای بین الملی ،فرمت بندی وتبدیل پایان نامه به کتاب وپارافریز مقاله فعالیت دارد ودراین زمینه های که عرض کردیم خدمتی بفرمایید انجام وظیفه خواهیم کرد. باتشکر
علی حقیقی
17 فروردین 1399 | 09:34
با سلام دو مقاله جهت اخذ تایید برایisiجهت دفاعدلازم دارم .در زمینه هسته ای درس میخونم.ایا امکانش هست توسط موسسه شما انجام شود؟ تشکر
موسسه سینا
9 شهریور 1398 | 18:03
باسلام وعرض ادب استدعا میشود درخواستتان را برای موسسه ایمیل نمایید تا کارشناسان مجلاتی که بطورتضمینی ودرزمان کوتاه اکسپت قایل دریافت میباشدرا معرفی نمایندوبعد بررسی اقدام نماییم موسسه هرکمکی باشد درخدمتتان خواهدبود. باتشکرازشما
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش