خدمات ما چاپ مقاله چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید دانشگاه آزاد

چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید دانشگاه آزاد

چهارشنبه ، 23 بهمن 1398
دانشگاه آزاد اسلامی هر چند ماه یک بار فهرست مجلات نامعتبر و جعلی خود را ارائه می دهند که نباید مقاله ی چاپ شده دانشجویان و اساتید دانشگاه ازاد در این لیست باشد. لذا انتخاب مجله ی معتبر ISI و مورد تایید دانشگاه آزاد بسیار حائز اهمیت می باشد.
چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد از اساتید و دامجلات ای اس ای ISI مورد تایید دانشگاه ازاد مجلاتی هستند که یکی از دو شرط زیر را داشته باشند.

1-در لیست سیاه دانشگاه ازاد اسلامی نباشند.

2- در لیست سفید دانشگاه آزاد اسلامی باشند.

دانشگاه ازاد در لیست سیاه ( بلک لیست) خود مجلات نامعتبر و جعلی را شناسایی و معرفی می نماید. و در لیست سفید خود مجلاتی که برای دانشگاه آزاد اعتبار ویژه ای دارند و برای ارتقا رزومه ارزش بالایی دارند ، قرار می دهد. دانشجویان دانشگاه های آزاد در مقطع ارشد و دکتری برای دفاع خود و همچینین داوطلبان برای اخذ امتیاز پژوهشی در مصاحبه دکتری و اساتید برای ارتقا علمی خود نیازمند چاپ مقاله خود در مجله ای هستند که در لیست سیاه دانشگاه ازاد نباشد.

خدمات موسسه سینا برای چاپ مقاله ISI در مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد

موسسه سینا با داشتند بیش از 6 سال سابقه در زمینه چاپ مقاله میتواند لیست مجلات مورد تایید دانشگاه ازاد را برای دانشجویان تمامی رشته ها معرفی نموده و برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله از این مجلات اقدام نماید. در این میان موسسه سینا با چاپ تضمینی مقالات  در مجلات ISI LISTED موجود در لیست سفید دانشگاه آزاد برای تمامی رشته ها در خدمت دانشجویان و اساتید گرانقدر می باشد. زمان داوری این مجلات تضمینی کوتاه بوده و به صورت فوری پذیرش و چاپ انجام میگیرد. هزنیه چاپ این مجلات بعد از طی شدن داوری و پذیرش مقاله پرداخت شده و از طرف مجله نامه پذیرش برای نویسنده صادر می گردد. 

دانشجویان می توانند از خدمات استخراج مقاله از پایان نامه موسسه سینا و ترجمه تخصصی برای آماده کردن مقاله خود بهره مند شده و سپس از طریق کارشناسان موسسه سینا برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله خود در مجلات معتبر ای اس ای دانشگاه ازاد اقدام نمایند.

جهت ثبت سفارش خود برای چاپ مقاله در مجلات ISI مورد تایید دانشگاه ازاد می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه سینا از طریق تماس تلفنی یا ثبت سفارش آنلاین در ارتباط باشید.

از خدمات دیگر موسسه سینا ارتقا رزومه علمی پژوهشی داوطلبان کنکور دکتری می باشد. در این راستا موسسه سینا برای چاپ کتاب، چاپ مقالات در کنفرانس های بین المللی خارجی ، چاپ مقاله در مجلات آی اس آی ، اسکوپوس، پابمد، ای اس سی و ...  در خدمت گذاری آماده می باشد.

ثبت سفارش
202 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش