صفحه اصلی آموزش چاپ مقاله چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت

چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت

چهارشنبه ، 23 بهمن 1398
چاپ مقاله در مجله مورد تایید وزارت بهداشت برای دانشجویان مقطع ارشد و دکتری وزارت بهداشت و همچنین اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه های پزشکی الزامی می باشد.
چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت

گروه های علوم پزشکی نیازمند ارائه پذیرش و چاپ مقاله خود در مجلات آی اس آی ISI مورد تایید وزارت بهداشت می باشند. ارائه مقاله اخرین بخش از انجام یک تحقیق و ثبت آن به عنوان مرجع برای مطالعات آینده می باشد. لذا چاپ مقاله در مجلات ISI معتبر مورد تایید وزارت بهداشت نیازمند داشتن مقاله با کیفیت خوب ، فرمت بندی صحیح مقاله و شناخت مجلات علمی معتبر و ...  می باشد. و  در صورت نداشتن اصلاع کامل از هر بخش محقق برای چاپ و نشر مقاله خود دچار مشکل می شود.

انواع مجلات ای اس ای ISI

مجلات تضمینی: 

مجلات ISI به دو دسته ISI LISTED و JCR تقسیم می شوند. مجلات ISI LISTED ها مجلات بدون ایمپکت فاکتور (IF) هستند که زمان داوری آنها سریع تر بوده و تضمینی هستند. اساتید و دانشجویان گروه های پزشکی و وزارت بهداشت میتوانند با مراجعه به موسسه سینا تقاضای معرفی مجلات تضمینی داشته باشند که این مجلات در سامانه منبع یاب وزارت بهداشت موجود می باشد. مقاله شما برای داوری به این مجلات ارسال می گردند و زمانی که مقاله شما مورد پذیرش مجله واقع شد ، هزینه چاپ دریافت شده و نامه پذیرش از طرف مجله ارسال می گردد. چنانچه مقاله مورد پذیرش مجله واقع نشود مجله ی دیگری معرفی و جایگزین می گردد و هیچ هزینه ای از نویسنده دریافت نمی گردد.

مجلات غیر تضمینی:

دسته دوم مجلات ای اس ای مجلات JCR هستند که دارای ضریب تاثیر یا (Impact factor (IF می باشند. مقاله شما برای ارسال به این مجلات فرمت بندی و سابمیت شده و  Username  و Password یا مکاتبات ایمیلی برای نویسنده ارسال میگردد . تا حصول نتیجه تیم تحقیقاتی سینا روند داوری را پیگیری می کنند. روند داوری این مجلات به طور میانگین 3 ماه به طول می انجامد. و ازاین جهت غیر تضمینی هستند که موسسه امکان رای زنی در این مجلات را نداشته و تنها بار علمی مقاله می باشد که باعث اکسپت یا ریجکت مقاله می گردد.

مجلات ISI تضمینی مورد تایید وزارت بهداشت جایگزین مناسبی برای مجلات ایمپکت داری هستند که روند داوری طولانی داشته و امکان پذیرش در آنها بسیار پایین می باشد. لذا اساتید دانشگاه ها برای ارتقا درجه علمی خود و دانشجویان برای کسب اجازه دفاع و تسویه حساب و اخذ نمره می توانند به صورت تضمینی اقدام به چاپ مقاله خود در این مجلات نمایند. لازم به ذکر می باشد که تمامی مجلات تضمینی ISI معرفی شده توسط موسسه سینا در Web Of Science نمایه می شود. 

چاپ مقاله ISI (آی اس آی) در مجلات معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت

موسسه سینا با داشتن بیش از 6 سال سابقه ، اماده خدمت رسانی برای پذیرش و چاپ فوری و تضمینی مقالات اساتید و دانشجویان در مجلات ای اس ای مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. تیم مجرب و متخصص موسسه سینا با استخراج مقاله از پایان نامه ، معرفی مجلات ای اس ای مورد تایید وزارت بهداشت ، ترجمه تخصصی مقالات، اقدام برای اخذ پذیرش و چاپ ، بهترین خدمات را برای محققان و نویسندگان مقالات ارائه میدهد.

از خدمات دیگر موسسه سینا ،ویرایش ادبی متون فارسی و ویرایش گرامی متون انگلیسی، ترجمه کتب ، تبدیل پایان نامه به کتاب ، چاپ کتاب، کاهش سرقت ادبی، فرمت بندی مقالات بر اساس فرمت مجله ، سابمیت مقالات و ... می باشد.

برای اخذ مشاوره رایگان و  اقدام برای مجلات معتبر میتوانید با شماره تماس 09149724522 تماس حاصل نموده و یا به ادرس ایمیل pub.sina@gmail.com پیام ارسال بفرمایید و همچنین با ثبت سفارس در سایت موسسه سینا و درج شماره تماس خود میتوانید از مشاوره کارشناسان موسسه سینا بهره مند شوید.

939 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش