صفحه اصلی آموزش چاپ مقاله چگونه مقاله isi چاپ کنیم؟

چگونه مقاله isi چاپ کنیم؟

پنجشنبه ، 19 اردیبهشت 1398
چاپ مقاله در مجلات isi امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های دانشجویان میباشد و میخواهند که هر چه سریع تر یک مقاله isi چاپ کنند و از امتیازات آن استفاده کنند.
چگونه مقاله isi چاپ کنیم؟

مقالات isi

مجلات isi از جمله مجلاتی هستند که شهرت جهانی دارند و در سطح دنیا شناخته شده  و معروف میباشند چاپ مقاله در این مجلات بسیار ارزشمند و در عین حال دشوار و پیچیده میباشد.برای اینکه بخواهید یک مقاله در مجلات بین المللی و تخصصی isi به چاپ رسانید میبایست مقاله شما از لحاظ درجه اعتبار در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد با توجه به اعتبار بسیار بالایی که این مجلات دارند به مراتب داوری سختگیرانه تری نیز دارند بنابر این باید در همه مراحل ترجمه فرمت بندی و سابمیت مقاله نهایت دقت و توجه را داشته باشید.در صورتی که دانشجویان و اساتید تمایل داشته باشند که مقاله را خودشان سابمیت کنند میتوانند از طریق مراحل زیر اقدام فرمایند.انجام مراحل زیر توسط دانشجویان و اساتیدی که برای اولین بار میخواهند این کاررا بکنند ممکن است کمی دشوار به نظر برسد چون در مورد زمینه موضوعی مجلات اطلاعات خوبی ندارند و همچنین با فرمت هر مجله نیز آشنایی خوبی ندارند و ممکن است که دچار شکست شوند توصیه ما این است که از افراد خبره و متخصص و یا موسساتی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بخواهید.

مراحل چاپ مقاله در مجلات isi

در صورتی که میخواهید مقاله isi چاپ کنید میتوانید طبق مراحل زیر اقدام فرمایید.

ابتدا باید یک مقاله علمی که واقعا در سطح بالایی قرار داشته باشد و محتوای آن کاملا ناب و جدید باشد بنویسید و آنرا به صورت کاملا تخصصی و با دقت کامل توسط مترجم متخصص ترجمه کنید.

بعد از ترجمه ابتدا میبایست مقاله مناسب که مرتبط با حوزه و اسکوپ مقاله باشد را انتخاب کنید.انتخاب مجله مورد بسیار مهمی میباشد و در صورتی که مجله صحیح را نتوانیم انتخاب کنیم ممکن است که مقاله ریجکت شود.

بعد از انتخاب مجله مناسب باید مقاله را تغییر فرمت دهیم و فرمت و قالب مقاله را تبدیل به فرمتی کنیم که از طرف مجله مورد نظر تعیین شده است.

بعد از تغییر فرمت مقاله میتوانید مقاله را به مجله مورد نظرتان سابمیت کنید تا به بخش داوری ارسال گردد.

نتیجه داوری مقالات ممکن است سه حالت داشته باشد با مقاله ریجکت شود و یا مقاله پذیرفته شود و یا مقاله نیاز به بررسی و بازبینی داشته باشد.

در حالت پذیرش که نامه پذیرش را دریافت خواهید کرد و میتوانید از امتیاز آن به راحتی استفاده کنید. در حالت ریجکت مقاله نیز کاری از دستتان برنخواهد آمد و در حالت ویرایش و یا بازبینی میبایست مقاله را قبل از هر چیز بررسی و باز بینی کنید.

برای چاپ مقالات isi در صورت نیاز میتوانید از خدمات آنلاینی که در موسسه سینا ارائه میشود استفاده کنید و مقالات خود را در مجلات isi به صورت تضمینی چاپ کنید.موسسه سینا یکی از موسسات بسیار معتبری میباشد که در زمینه پذیرش و چاپ مقالات خدمات ارزنده ای ارائه میکند.این موسسه با توجه به سابقه بسیار زیادی که دارد مقالات شما را در بهترین کیفیت ترجمه خواهد کرد همچنین مراحل ویرایش مقاله نیز با موفقیت طی خواهد شد.

دانشجویان و اساتید عزیز در صورتی که برای اولین بار میخواهید مقاله isi چاپ کنید میتوانید از طریق کارشناسان و مترجمین موسسه سینا اقدام فرمایید در موسسه سینا پذیرش و چاپ مقالات به صورت تضمینی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان و هزینه پذیرش مقالات میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر اقدام فرمایید.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

[email protected]

 

105594 بازدید | 6 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
زهراکیانی
12 آذر 1398 | 16:18
خیلی عالی ولی نمی دونم چه موضوعی انتخاب کنم واقعا بروز و پذیرش در دکتری باشه
هستی
21 آذر 1398 | 00:56
سلام؛من ارشدحقوق جزا دارم اما توانتخاب موضوع برای مقاله موندم شماموضوع هم ارائه میدین؟
موسسه سینا
14 آذر 1398 | 14:02
باسلام وعرض ادب خانم دکتربزرگوار احتراما عرض کنیم که براساس موضوع مقاله باید مجله معرفی شودو برای معرفی مجلات کارشناسان موسسه درخدمتتان میباشند. باتشکر
موسسه سینا
21 آذر 1398 | 13:32
باسلام وعرض ادب ابتدا کمال تشکر راداریم که موسسه سینا رابرای همکاری انتخاب نموده اید وبه عرضتان میرسانیم که موسسه در زمینه های استخراج مقاله ازپایان نامه ،ترجمه وپذیرش وچاپ وچاپ کتاب وترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی وثبت به نام شماوکنفرانسهای بین الملی ،فرمت بندی وتبدیل پایان نامه به کتاب فعالیت دارد ودراین زمینه های که عرض کردیم خدمتی بفرمایید انجام وظیفه خواهیم کرد. باتشکر
موسسه سینا
22 مهر 1399 | 15:14
باسلام وعرض ادب دوست عزیزنگران دلار نباشید موسسه سینا با کمترین هزینه بهترین خدمات ارائه میدهد برای خدمات موسسه امری باشد درخدمتیم. باتشکر ازشما
امیر
22 مهر 1399 | 11:21
خدا کنه کسی قربانی نشه بخاطر دلار
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
041 3325 0787
0914 972 4522
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش