آموزش چاپ کتاب هزینه چاپ کتاب

هزینه چاپ کتاب

چهارشنبه ، 08 اسفند 1397
یکی از امتیاز آور ترین فعالیت های پژوهشی و علمی چاپ کتاب میباشد.امتیاز چاپ کتاب در رزومه تحصیلی و شغلی هم به موفقیت و پیشرفت افراد در حوزه کاری کمک میکند و هم در حوزه تحصیلی.
هزینه چاپ کتاب

یکی از بزرگترین گام های پژوهشی که بسیار امتیاز آور میباشد چاپ کتاب است.چاپ کتاب در همه حوزه ها یک حرکت علمی و پژوهشی میباشد و به تقویت رزومه شغلی و تحصیلی افراد کمک میکند.اما بسیاری از محققین به دلیل هزینه بالای چاپ کتاب همچنین مراحل طولانی که باید برای چاپ کتاب طی شود از کسب این امتیاز منصرف میشوند.اما توصیه ما به این عزیزان این است که به جای صرف نظر از این امتیاز پژوهشی در پی موسساتی باشید که بتوانند با تضمین زمان و کیفیت کتاب را برای شما با کمترین هزینه چاپ کنند.موسسه سینا موسسه ای در زمینه تمامی خدمات دانشگاهی میباشد که به شما در زمینه چاپ کتاب مشاوره ها و همکاری های لازم را میدهد و همچنین کتاب شما را در کمترین زمان و با کمترین هزینه چاپ میکند شما میتوانید در صورتی که تمایل به چاپ کتاب با کمترین هزینه وکمترین زمان داشتید با کارشناسان موسسه سینا تماس بگیرید و سفارش چاپ کتاب خود را در این موسسه ثبت کنید.

مراحل چاپ یک کتاب در موسسه علمی پژوهشی سینا به شرح زیر است.

مراحل قانونی چاپ یک کتاب در موسسه سینا به این صوهر کتابی که به چاپ میرسد شابک منحصر به فردی دارد و شما نمیتوانید از یک شابک برای چندین کتاب استفاده کنید در تعرفی کلی شابک میتوان گفت که یک عدد 13 رقمی است که به یک کتاب خاص تعلق دارد رت میباشد که ابتدا باید شابک کتاب دریافت شودواین عدد برای درج امتیازات دانشگاهی مانند مصاحبه دکتری، ارتقا از استادیاری به دانشیاری، ارتقا از دانشیاری به پروفسوری و … خیلی اهمیت دارد.

دریافت فیپا:گام بعدی دریافت فیپا میباشد که از طرف کتابخانه ملی ایران دریافت میشود.مدت زمانی که باید به دریافت فیپا منتظر بمانید بستگی به ترافیک کاری کتابخانه ملی ایران دارد که از زمان 1الی 8 روز متغیر است ولی بنابر تجربه این مدت زمان 5 روز کاری خواهد بود.

دریافت مجوز چاپ کتاب:مجوز چاپ کتاب به وسیله وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می شود. مدت زمان صدور مجوز چاپ بستگی به موضوع کتاب دارد.

دریافت مجوز پخش:دریافت مجوز پخش از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صورت میپذیرد در طی زمان 2 روزه صادر میشود پخش کتاب بدون مجوز کاری غیر اخلاقی و غیر قانونی محصوب میشود و به محض مشاهده از کتابفروشی ها جمع میگردد و هم امتیازات دانشگاهی آن بدون دریافت اعلام وصول فاقد اعتبار قانونی می باشد.متاسفانه چون مجوز پخش برای ناشر از اهمیت پایینی برخوردار است تعداد کمی از ناشران مبادرت به دریافت مجوز پخش نمی‌ کنند و تعداد زیادی هم با تاخیر چند ماهه اقدام به دریافت این مجوز می نمایند.

بعد از مرحله چاپ کتاب، مرحله صحافی می ‌باشد که معمولاً کتاب ها به دو روش جلد سخت و جلدهای شومیز صحافی می گردند. تفاوت این دو روش نیز بدون در نظر گرفتن هزینه آن، در کیفیت و ماندگاری کتاب و ظاهر منحصر به فرد آن می باشد. در صحافی جلد سخت، فرم‌ های چاپ شده اول به هم دوخته می شوند و بعد به جلد به وسیله چسب متصل می گردند، اما در صحافی جلد شومیز فرم‌ های چاپ شده فقط با چسب به جلد و به هم متصل می شوند.

مراحل چاپ کتاب در موسسه سینا

 • صفحه آرایی با اخذ تائیدیه مشتری
 • طراحی جلد کتاب اخذ تائیدیه مشتری
 • تهیه شابک فیپا و مجوز وزارت ارشاد
 • درج نام کتاب و مولف در بانک اطلاعات کتابخانه ملی
 • چاپ کتاب با تیراژ دلخواه
 • ارسال رایگان کتاب های چاپ شده به آدرس مشتریان

هزینه دقیق چاپ کتاب در موسسه سینا

مدت زمان تحویل

تعداد صفحات

قیمت برای 10 جلد

قیمت برای 20 جلد

25-35 روز

100-250 صفحه

700هزار تومان

800هزار تومان

25-35 روز

400-250 صفحه

800هزار تومان

900هزار تومان

 

جهت سفارش چاپ کتاب با کمترین هزینه و در کمترین زمان میتوانید با کارشناسان موسسه تماس بگیرید تا سریعا به درخواست چاپ کتاب رسیدگی شود.البته توجه داشته باشید که هزینه چاپ کتای برای تعداد صفحات بالای 400 توسط کارشناس موسسه تعیین میگردد.

میتوانید از طریق وب سایت موسسه به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید و یا میتوانید از طریق آدرس ایمیل : pub.sina@gmail.com سفارش خود را ثبت کنید.

و یا با شماره تماس های 

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

میتوانید سفارش چاپ کتاب را ثبت کنید تا در اسرع وقت رسیدگی شود و علاوه بر آن شما میتوانید با کارشناس موسسه سینا در ارتباط باشید و سوالات خود را در خصوص چاپ کتاب و هزینه چاپ کتاب از موسسه بپرسید.

58 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.