هزینه اکسپت مقاله در نشریات ISC

هزینه  اکسپت مقاله در نشریات ISC

اکسپت و چاپ مقاله در مجلات نمایه شده در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام یا ISC برای دانشجویان دارای امتیاز پژوهشی می باشد.

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام یا ISC 

مجلات isc جز معتبر ترین مجلات شناخته شده میباشند که پایگاه اصلی آن در شهر شیراز قرار دارد. ISC تحت عنون مرکز استنادی علم جهانی اسلامی شناخته شده است.فعالیت های این موسسه تحت پوشش کتابخانه منطقه ای شیراز میباشد.در این موسسه حدود 75  کشور عضویت دارند که تعداد آنها هر روز در حال افزایش است. از آنجایی که معیارهای علمی این پایگاه بر اساس قوانین مقالات علمی میباشد به راحتی میتوان گفت که مقالات و نشریات به چاپ رسیده در موسسه isc تقریبا برابر با موسسه isi میباشد. محققین عزیز میتوانند یک مجله را از وبسایت رسمی مرکز ارجاع جهان اسلام (isc) انتخاب کرده و مقالات چاپ شده در آن را مشاهده نمایند. برای این کار، می توانید نام کامل مجله و یا شماره ISSN مجله را سرچ نمایید تا در صورتی که این مجله در لیست ISC وجود داشته باشد، برای شما نمایش داده شود. مجلات isc در مقایسه با مجلات معتبر خارجی رتبه سوم بعد از isc و scopus را دارد. اهداف پایگاه ISC علاوه بر اطلاع رسانی، محاسبه معیارهای اعتبار علمی مجلات کشورهای اسلامی می باشد.

از مزیت های چاپ مقاله در isc میتوان به امتیازات تحصیلی اشاره کرد. چاپ مقاله در ISC می تواند یک و نیم امتیاز برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا به همراه داشته باشد. همچنین مقالات چاپ شده در ISC دارای امتیاز در یک مصاحبه دکترا می باشد. از طرفی هزینه پایین و داوری نسبتا آسان این مجلات بعنوان مزنتی برای افرادی است که میخواهند دربازه زمانی کوتاه مقاله خود را به چاپ برسانند. یکی از مزایای پایگاه داده ISC این است که توسط بسیاری از دانشگاه های ایران تایید شده است و شما می توانید با خیال راحت مقالات خود را در مجلات این پایگاه به چاپ برسانید.

برای دسترسی به پایگاه ISC می توانید از طریق آدرس http://isc.gov.ir/fa وارد سایت شوید و اطلاعات لازم در خصوص این مجلات را کسب نمایید.

تصویر

هزینه های چاپ مقاله در مجلات ISC

چاپ مجلات علمی در نشریات ISC آسانتر از مجلات ISI و اسکوپوس است. چرا که داوری آسان تری دارند. طول دوره پذیرش و انتشار ISC بستگی به مجله انتخابی دارد و مقالات تخصصی این نشریه متفاوت است، اما معمولا طول مدت پذیرش 2 هفته و زمان چاپ حدود 1 ماه و هزینه انتشار مقاله است این مجلات از 500 تا 800 هزار تومان متغیر است.

در موسسه سینا، خدمات مربوط به داوری، پذیرش و انتشار مقالات در نشریات ISC با قیمت مقرون به صرفه و حداقل انجام می شود.
پروسه داوری حدود 4 یا 12 هفته طول می کشد تا با همکاری لازم برای به حداقل رساندن این زمان کار کند. شما مبلغ 250،000 دالر را به عنوان پرداخت پیش پرداخت برای تکمیل فرم و مکش و پیگیری از موسسه دریافت خواهید کرد و مقاله را برای داوری ارسال کنید. پس از دریافت، مبلغ دیگری از شما دریافت خواهد شد.


  تلگرام   اینستاگرام   لینکدین
سفارش آنلاین چاپ مقاله

دیدگاه ها

  • نویسنده
    نویسنده 16:36 , 13 آبان 1397

    پرسش یا پیشنهاد خود را می توانید در قسمت نظرات مطرح کنید.
    در اسرع وقت پاسخ داده خواهد شد.

بیان دیدگاه

غیر ضروری (نمایش داده نمی شود)

🎁🎁 تخفیف شگفت انگیز زمستانه 97 در خدمات دانشگاهی 🎁🎁