هزینه اکسپت مقاله ISI

یکشنبه ، 09 تیر 1398
موسسه سینا با ایجاد شبکه‌ای از محققین برتر، اساتید برجسته و داوران بین‌المللی ژورنال‌های معتبر داخل و خارج از کشور، با انتخاب ژورنال متناسب برای مقاله شما، تمام مراحل پذیرش تا چاپ آن را پیگیری می‌نماید.
هزینه اکسپت مقاله ISI

مهمترین مجلات علمی دنیا در مرکزی به نام ISI پوشش داده می شوند. تعداد این مجلات هر ساله متغیر بوده و ثابت نمی باشند در واقع یک پایگاه علمی ثابتی نیستند. ممکن است مجله ای بعد از مدتی به دلیل کاهش اعتبار علمی کنار گذاشته شود. هر اندازه مقاله ای از نظر کیفیت در درجه بالاتری قرار گیرد شانس پذیرش و یا اکسپت بیشتری در این مجلات خواهد داشت.

هر کدام از پایگاهای علمی شرایط خاصی برای ارزیابی دارند و بر طبق آن شرایط علمی مقالات را ارزیابی می کنند. موسسه اطلاعاتی ISI هم در سه شاخه مقالات خود را ارزیابی می کند.

Impact factor عامل تاثیر

Immediacy index شاخص سریع

Cited half-life اتخاذ نیمه عمر

تصویر
 

ضریب تاثیر یا عامل تاثیر یا Impact factor

ضریب تاثیر یا همان ضریب اطمینان نیز می توان گفت همه ساله توسط ISI برمبنای ارجاعات به هر یک از مجلات علمی ضریب اطمینان آن محاسبه می شود و نتیجه در گزارشات ارجاع مجله یا Journal Citation Reports یا به اختصار JCR ٬ منتشر می شود. این ضریب٬ برای مجله محاسبه می شودکه برمبنای یک دوره سه ساله صورت میپذیرد. و این درحالیست که این شاخص فقط مختص مجلاتی است که بار علمی بالایی دارند.

ارجاع به خود یا self-citation

ارجاع به خود یعنی از كل استنادات نیمی از آنها که در مدت زمان خاص به آن ژورنال ارجاع داده شده باشد. هرچه نیمه عمر استناد یک مجله بیشتر باشد نشان می دهد که ارزش مقاله های مجله در طول زمان بیشتر حفظ شده است و هنوز می تواند مورد ارجاع قرار بگیرند. ارزش مجله زمانی بالاتر می رود که نیمه عمر استناد یک مجله بزرگتر باشد.

شاخص  سریع Immediacy index

دو عامل شاخص فوری  و ضریب تأثیر کاربرد بیشتری دارند و هر ساله توسط مؤسسه علمی ISI برای گروهی از ژورنال ها که در این مؤسسه اطلاعات علمی نمایه شده‌ باشند محاسبه میشوند. میتوان به ISI بودن یک مجله از طریق این شاخص ها پی برد.

هزینه اکسپت مقاله به موارد مختلفی از جمله اینکه آیا مجله اوپن اکسس یا کلوز اکسس است نیز بستگی دارد. یکی از روشهای رایج برای انتشار اطلاعات علمی، مجلات هستند و در درون خود نیز به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. یکی ازاین معیارهاطبقه‌بندی مجلات به اوپن اکسس (open access) و کلوز اکسس (close access) می‌باشد

مجلات Close access

به مجلاتی گفته می شود که رایگان نیستند و دسترسی به آنها دشوار است. بصورتی که تمامی خوانندگان هزینه آبونمان آن را پرداخت می کنند تا به این مجلات دسترسی پیدا کنند. در واقع این مجلات پولی هستند و اکسپت گرفتن از آنها برای مقالات تضمینی نیست.

مجلات Open access

این مجلات در واقع مجلاتی معتبری هستند که پولی نیستند و تضمینی هستند. این مجلات بصورت رایگان و آنلاین در اختیار محققان و خوانندگان قرار داده میشود. در واقع  هزینه چاپ و نشر مقالات مولفین پرداخت میکنند تا در اختیار خوانندگان قرار بگیرددارند.

اکسپت مقاله ISI در موسسه سینا

موسسه تحقیقاتی سینا با با سابقه پنج ساله ای که دارد در حوزه ی ترجمه مقاله و کتب بصورت کاملا تخصصی، ویرایش نیتیو، پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر داخلی و خارجی، ,واریز حوالجات دلاری از تمامی طرق و همچنین تبدیل پایان نامه به کتاب به عنوان برندی مطمئن در اذهان اصحاب دانشگاهی کلیه خدمات را پذیرا بوده.و دلیل موفقیت این موسسه به دلیل اساتیدی گرانقدر ، سرعت عمل، صداقت و پاسخگویی 24 ساعته در تمامی ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل می باشد. اگر می خواهید مقاله خود در مجلات و نشریات معتبر isi به چاپ برسانید، کافیست با مشاورین ما در امر چاپ مقاله در ارتباط باشید تا شما را در این مسیر یاری نمایند. شما عزیزان می توانید از طریق ایمیل موسسه ، شماره های تماس و یا چت آنلاین، سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

7220 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
041 3325 0787
0914 972 4522
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش