خدمات ما ویرایش مقاله هزینه فرمت بندی مقاله

هزینه فرمت بندی مقاله

چهارشنبه ، 06 فروردین 1399
اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان خصوصا در مقاطع تحصیلات تکمیلی امور پژوهشی مختلفی را انجام داده اند و حاصل تحقیقا و پژوهشهای خود را در قالب پایان نامه های ارشد یا دکترا و نیز مقاله و کنفرانس ارائه داده و یا منتشر نموده اند. به همین دلیل ممکن است کمابیش با ساختار مطالبی که در قالب پایان نامه و یا پایان نامه نوشته میشوند، آشنایی نسبی داشته باشند.
هزینه فرمت بندی مقاله

اکثریت قریب به اتفاق دانشجویان خصوصا در مقاطع تحصیلات تکمیلی امور پژوهشی مختلفی را انجام داده اند و حاصل تحقیقات و پژوهشهای خود را در قالب پایان نامه های ارشد یا دکترا و نیز مقاله و کنفرانس ارائه داده و یا منتشر نموده اند. به همین دلیل ممکن است کمابیش با ساختار مطالبی که در قالب پایان نامه و یا مقاله نوشته میشوند، آشنایی نسبی داشته باشند. اما عده ای نیز ممکن است به دلیل تمرکز بر فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی فرصتی برای کسب اطلاعات و مهارت لازم را نداشته باشند. از این رو موسسه سینا تجارب کارشناسان زبده خود را در اختیار این دسته از افراد قرار داده تا دغدغه ای در خصوص تنظیم و استانداردسازی نوشته های خود طبق قواعد مقاله نویسی نداشته باشند. یکی از خدماتی که به این منظور در موسسه ارائه شده، خدمات فرمت بندی مقاله طبق ضوابط مجله یا ژورنال مورد نظر است. توجه به این موضوع خصوصا در مواقعی که بحث چاپ مقاله در مجلات معتبری چون ISI مطرح میشود، اهمیتی دو چندان پیدا میکند. زیرا این مجلات حساسیتهای خاصی روی رعایت استاندارها دارند و به همین خاطر نیز در سایت خود بخشی با عنوان راهنمای نویسندگان قرار داده اند تا مقاله های ارسالی در ساختار و چهارچوب همان مجله تنظیم و ارسال شوند.

بنابراین باید گفت که انجام فرمت بندی مقاله یکی از اساسی‌ترین کارها قبل از سابمیت مقاله است. بدیهیست که جزییات بسیار زیادی در انجام فرمت بندی مقاله وجود دارد و این جزییات از مجله‌ای به مجله دیگر متفاوت است اما یک سری اصول کلی برای اینکار وجود دارد که در ادامه میخواهیم مختصرا به آنها اشاره کنیم.

مقالات قبل از فرمت بندی، یک مقاله خام محسوب میشوند که قبل از ارسال به مجله بایستی تغییرات لازم بر روی آنها انجام گیرد. هر مجله علمی برای یکدست و هماهنگ کردن مقالات در زمان چاپ، شکل و قالب خاصی را برای مقالات ارسال شده در نظر می گیرد و نویسندگان آنها را ملزم به رعایت آنها میکند تا در روند پذیرش مقالات آنها مشکلی بروز نکند. این بخش شامل نکات ریزی مانند فونت و سایز قلم  برای نگارش بخش های مختلف مقاله، تعداد صفحات یا تعداد کلمات مجاز محتوای مقاله، محدودیت های تعداد کلمات برای عنوان و چکیده مقاله و مواردی از این قبیل هستند و از آن جهت که رعایت نکردن این موارد، منجر به ریجکت مقاله میشود، بسیار حائز اهمیت هستند. دو نوع فرمت بندی برای مقالات وجود دارد:

 فرمتبندی محتوایی: که توسط نویسنده مقاله صورت می گیرد و موارد مربوط به آن عبارت است از : تعداد کارکترهای موجود در مقاله، چکیده، محل تقدیر و تشکر که قبل و یا بعد از مقاله باشد و غیره ... 

فرمتبندی ساختاری: که توسط موسسه انجام می شود. این قسمت نیز با توجه به مجله انتخابی تهیه می گردد که شامل فونت، سایز، حاشیه، چهارچوب، ساختار، قالب و رفرنس دهی مقاله میشود.

فرمت بندی تخصصی مقاله در موسسه سینا

یکی از خدمات ارزنده موسسه سینا در طول بیش از 5 سال فعالیت خود در عرصه امور پژوهشی، فرمت بندی تخصصی مقالات علمی است. با توجه به مطالب بالا و اهمیت این موضوع، فرمت بندی مقاله علمی یک کار تخصصی است که نیاز به تجربه و دانش کافی در این زمینه دارد. چرا که فرمت بندی صرفا کم و زیاد کردن مطالب مقاله نبوده و بایستی تمام چهار چوبهای درخواستی مجله در کل ساختار مقاله اعمال شود. از این رو موسسه سینا با کادری متشکل از کارشناسان خبره و متخصص در این زمینه که سابقه پذیرش و چاپ مقالات متعدد در رشته های مختلف اعم از رشته های علوم پایه، رشته های فنی، مهندسی، علوم پزشکی و غیره توانسته است در مدت زمان بسیار کوتاهی، با دقت و ریزبینی تمام، مقالات پژوهشگران و محققین عزیز را با مناسب ترین قیمت فرمت بندی و ویراستاری نماید. همچنین فرمت بندی مقالات در این موسسه کاملا تضمینی بوده و در مدت زمان توافقی، این خدمت ارائه خواهد شد. برای اطلاع از هزینه ها و نحوه انجام کار ، می توانید با یکی از راه های ارتباطی موسسه، با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمائید.

بیشتر بخوانید:

نحوه فرمت بندی مقاله ISI

فرمت بندی مقاله در کمترین زمان

نگارش و فرمت بندی مقاله

فرمت مقالات علمی

ثبت سفارش
74 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.