استخراج مقاله از پایان نامه

فرم ارسال سفارش


خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

گفت و گوی آنلاین
استخراج مقاله از پایان نامه

تدوین یک پایان نامه و استخراج مقاله از پایان نامه یکی از اصلی ترین تجربه پژوهشی هر دانشجوی تحصیلات تکمیلی به شمار می رود. چرا که با صرف وقت و دقت نظر به دنبال حل مسئله پژوهشی خود بوده و در نهایت طی یک جلسه از انجام آن در محضر اساتید داور و راهنما یا مشاور دفاع می کند.

این فرآیند اگر به شکل مناسبی صورت گرفته باشد حتما انگیزه انتشار یافته های پایان نامه را در قالب یک مقاله زنده خواهد کرد، چرا که مطلع کردن جامعه پژوهشی از یافته های یک پایان نامه در سطح ملی و بین المللی تنها از طریق انتشار مقاله استخراج شده از پایان نامه امکان پذیر است. چاپ مقاله برگرفته از پایان نامه امکان استفاده دیگران از نتایج پژوهشی و افزودن به غنای جامعه علمی هر چند به میزان اندک را تحقق می دهد. در نهایت این کار رزومه شما را برای ورود به دوره های تحصیلی بعدی یا ورود به شغل مورد نظر تقویت می کند. در این نوشتار سعی داریم راهکارهایی را به شما دانشجویان و پژوهشگران عزیز برای اقدام به استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا استخراج مقاله از پایان نامه دکتری، چاپ مقاله از پایان نامه، پذیرش مقاله از پایان نامه پیشنهاد دهیم تا بتوانیم در انتشار یافته های علمی شما سهمی اندک داشته باشیم.

تدوین یک مقاله از پایان نامه کارشناسی ارشد، استخراج مقاله از پایان نامه ارشد یا تهیه مقاله یا مقالات از پایان نامه ارشد یا رساله دکتری بسیار برای دانشجویان و پژوهشگران بسیار با اهمیت می باشد و یکی از معیارهای مهم برای ارزیابی پایان نامه های دانشجویان توسط اساتید در جلسه دفاعیه، نمره پایان نامه، دو نمره پایان نامه، و یا تسویه حساب دانشگاه ها به شمار می روند و دانشجو باید بتواند مقاله یا مقاله هایی از پایان نامه خود استخراج کند و آنها را در قالب مقاله در مجلات معتبر ISI  ، Scopus ، pubmed ، علمی و پژوهشی داخلی و یا کنفرانس و یا همایش های داخلی و بین المللی پذیرش اکسپت Accept گرفته و به چاپ برساند.
خیلی از دانشگاه ها بخشی از نمره پایان نامه را به پذیرش و چاپ مقاله در مجلات ISI، ISC،  Scopus ، Pubmed ، medline و حتی مقالات علمی و پژوهشی داخلی و یا ارائه در کنفرانس های علمی اختصاص داده اند و همچنین جهت ادامه تحصیل در مقطع دکتری، اپلای دانشگاه های خارج از کشور اولین سوالی که در مصاحبه یا بررسی پرونده ها مطرح می شود این است که از متقاضی از پایان نامه خود مقاله ای استخراج کرده است یا خیر.

گروه علمی موسسه سینا این خدمت را به صورت ویژه برای افرادی که پایان نامه خود را به اتمام رسانده و علاقه مند به استخراج مقاله از پایان نامه خود و چاپ آن در مجلات معتبر یا ارائه در کنفرانس های ملی و بین المللی می باشند، ارائه می کند. در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد می توان از پایان نامه یک الی سه مقاله و در مقاطع تحصیلی دکتری عموما می توان  3 الی 4 مقاله از پایان نامه استخراج نمود. هزینه استخراج یک مقاله 200 هزار تومان میباشد ولی اگر تعداد مقالات استخراجی بیشتر باشد موسسه سینا حتما تخفیفات بیشتری خواهند داد.

مراحل استخراج مقاله از پایان نامه

 •  نوشتن چکیده مقاله 
 • تعریف کلمات کلیدی 
 •  نوشتن مقدمه مقاله 
 •  نگارش و تدوین پیشینه تحقیق 
 • پیشینه پژوهشی مقاله و بیان نوآوری و شکاف های تحقیق 
 • نحوه نوشتن فرضیات یا سوالات پژوهش در مقاله 
 •  روش شناسی تحقیق، تحلیل داده ها 
 • نحوه نگارش بیان نتایج تحقیق 
 • بحث و نتیجه گیری 
 •  نوشتن عنوان مقاله 

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در موسسه سینا :

 1. ارسال درخواست خود به آدرس ایمیل  pub.sina@gmail.com
 2. بررسی درخواست شما و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست فایل پایان نامه شما و مدارک دیگر برای بررسی توسط کارشناسان
 3. بررسی فایل پایان نامه توسط کارشناسان و برآورد اینکه چه تعداد مقاله می تواند از آن استخراج کرد.
 4. اعلام نتیجه به شما و دریافت تائید نهایی از چانب وی
 5. ارسال فایل به متخصص در زمینه موضوعی پایان نامه
 6. ارسال فایل مقالات استخراج شده به شما
 7. در صورت درخواست، ارسال فایل مقاله برای ترجمه

  تلگرام   اینستاگرام   لینکدین
سفارش آنلاین چاپ مقاله

دیدگاه ها (8)

 • موسسه سینا 16:05 , 28 آذر 1397

  باسلام وعرض ادب
  خدمت دوست عزیز عرض کنیم هزینه استخراج سه مقاله با تخفیف 540.000تومان میبادودربازه زمانی 6روزه به اتمام میرسدومدت زمان پذیرش مجلات داخلی از 1الی 3ماه طول میکشد.
  باتشکر

 • موسسه سینا 15:53 , 28 آذر 1397

  باسلام وعرض ادب
  باسلام وعرض ادب
  هزینه دو مقاله استخراج شده 360.000تومان ودر بازه زمانی 4روز تحویل داده خواهد شد.
  سپاس

 • موسسه سینا 15:07 , 28 آذر 1397

  باسلام واحترام
  دوست عزیز زمان استخراج مقاله در مدت دو روز میباشد وتحویل داده خواهد شد.
  باتشکر

 • موسسه سینا 15:06 , 28 آذر 1397

  باسلام وقت بخیر
  فرهیخته گرامی هزینه استخراج یک مقاله 200.000تومان واگر دو مقاله مدنظرتان باشد کلا360.000تومان و20.000تومان برای هر مقاله تخفیف داده میشود وزمان استخراج هرمقاله 2روز زمان میبردوهزینه ترجمه هم بعد استخراج برحسب تعداد کلمات مقاله براورد هزینه میشود.
  باسپاس

 • رضا ابراهیمی 11:47 , 28 آذر 1397

  سلام. من میخواستم هزینه دقیق استخراج مقاله از پایان نامه رشته فیزیک رو بدونم. چند روزه تحویل میدین؟ و اگه بخوایم ترجمه بشه هزینش چقدر میشه؟
  تشکر

 • زهره مردانی 11:45 , 28 آذر 1397

  سلام
  من دانشجوی ارشد شیمی کاربردی هستم. پایان نامه را نوشته ام و می خواهم از آن مقاله استخراج کنیدو چقدر زمان می بره؟

 • فاطمه صیادی 11:44 , 28 آذر 1397

  سلام.
  خسته نباشین.
  من از پایان نامه ام در رشته مهندسی صنایع دفاع کرده ام و می خواستم دو مقاله استخراج کنم. یکی مروری و یکی هم پژوهشی برای چاپ در مجلات تخصصی . هزینه اش رو میفرمایید .
  ممنون از شما.

 • امیر 11:42 , 28 آذر 1397

  سلام من می خواستم از پایان نامم حداقل دو مقاله داخلی و یک مقاله ISI استخراج بشه، اگر کل هزینه رو بخوام با هم بدم هزینه این کار چقدر می شود، مدت زمان پذیرش به چه صورت است؟

بیان دیدگاه

غیر ضروری (نمایش داده نمی شود)

🎁🎁 تخفیف شگفت انگیز زمستانه 97 در خدمات دانشگاهی 🎁🎁