خرید مقاله

جمعه ، 31 اردیبهشت 1400
برای نوشتن فصل دوم پایان نامه و یا پیشنه تحقیق مقاله نیاز هست که از مقالات چاپ شده موجود در پایگاه های معتبر استفاده نمایید. ولی پیدا کردن مقاله مورد نظر از بین مقالات چاپ شده و دانلود آن به صورت رایگان یکی از معضلات دانشجویان می باشد.
خرید مقاله

یکی از سخت ترین و در عین حال مهم ترین بخش از کار پایان نامه یافتن مقاله بیس و مقاله های مناسب مرتبط و خوب با موضوع پژوهش است. یکی از مشکلاتی که اکثر دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری با ان روبرو هستند، یافتن منابع خوب و بروز در خصوص موضوع پژوهشی (مقاله یا پایان نامه) خود می باشد. حتی بسیاری از دانشجویان نمی دانند که باید این منابع را از کجا و چگونه جستجو کنند. متاسفانه راهنمای و آموزش اساتید به دانشجویان در این زمینه نیز کلی و بسیار مبهم می باشد و در نهایت دانشجویان انطور که باید نحوه جستجو کردن منابع را نمی آموزند و در مقابل از دانشجو می خواهند که در نوشتن مقالات و پایان نامه خود از منابع جدید و بروز استفاده کنند. برای این منظور برای راهنمایی این عزیزان تصمیم گرفتیم تا نحوه دسترسی به منابع خوب و بروز در این مطلب اموزش دهیم تا دانشجویان بتوانند به راحتی به منابع مورد نیاز و مرتبط با پژوهش خود دست یابند.

هر موضوعی که برای پژوهش انتخاب می شود دارای یک پیش مطالعه و سابقه پژوهشی می باشد که بر اساس مطالعه آنها انتخاب شده است. یعنی اگر موضوع فاقد پیشینه تحقیق باشد بهتر است که انتخاب نشود، زیرا به نتایج مطمئنی دست نخواهید یافت. فصل دوم پایان نامه نیاز به مقاله های پیشین در این حوزه دارد. محققین و پژوهشگران با استفاده از این منابع اطلاعاتی مرتبط با موضوع خود می توانند کار نگارش مقاله یا پایان نامه خود را انجام دهند. شاید برایتان پیش آمده باشد که زمان زیادی را برای یافتن منابع و مقالات خوب صرف کرده باشید و پس از مطالعه آن، نهایتا مطالب خیلی اندکی از آن به دردتان بخورد. یا اینکه نتایج جستجوی شما، مقالاتی بوده که اصلا به درد کار شما نمی خورد.

شما میتوانید موضوع مورد نظر خود را به کارشناسان موسسه سینا ارسال بفرمایید تا به روز ترین مقالات را برای شما ارائه دهند.

88 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش