مجلات لیست مجلات داخلی لیست ﻣﺟﻼت ﻣﻌﺗﺑر ISC رشته های علوم انسانی

لیست ﻣﺟﻼت ﻣﻌﺗﺑر ISC رشته های علوم انسانی

شنبه ، 25 اسفند 1397
یکی از پایگاه های مهم اطلاع رسانی در زمینه مقالات ونشریات رشته های علوم انسانی، پایگاه ISC یا پایگاه استنادی علوم جهان اسلام می باشد.
لیست ﻣﺟﻼت ﻣﻌﺗﺑر ISC  رشته های علوم انسانی

 ISC یک پایگاه اطلاع رسانی علمی است که به رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران و کشورهای اسلام و همچنین تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی می پردازد و تحت عنوان پایگاه استنادی علوم جهان اسلام نامیده می شود.  ISC، بعد از ISI در آمریکا و SCOPUS در کشور هلند، سومین نظام استنادی جهانی می باشد. امروزه می کوشد تا همانند موسسه اطلاعات علمی (ISI) بتواند به تحلیل علمی در مورد نشریات، بپردازد.

این پایگاه دربر گیرنده ۶۳۵۰۰ مقاله‌های علمی از سال ۱۳۷۸ تاکنون می باشد که شامل مقالات چاپ شده در مجلات معتبر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است. این پایگاه نقش بسیار مؤثری در بازیابی اطلاعات علمی در سطح کشور ایفا می‌نماید. این پایگاه از لحاظ جستجوی اطلاعات  بسیار قوی می باشد. این پایگاه برخلاف نظام ISI، با بومی کردن نمایه استنادی علوم ایران، امکان دسترسی به متن کامل مقالات را برای کلربران فراهم کرده است و این برتری نمایه استنادی علوم ایران نسبت به Web of Science می‌باشد.

 

لیست مجلات فارسی گروه علوم انسانی

لیست مجلات انگلیسی گروه علوم انسانی

828 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش