مجلات انواع مجلات مقاله IsI در مورد امنیت شبکه

مقاله IsI در مورد امنیت شبکه

پنجشنبه ، 12 تیر 1399
به دلیل استفاده روز افزون از اینترنت این ابزار وظیفه حمل و  انتقال اطلاعات مهم شخصی و شرکتی را در اغلب موارد برعهده دارد امنیت شبکه ها از اهمیت قابل توجهی در جوامع برخوردار می باشد، فارغ التحصیلان این رشته برای افزایش اطلاعات خود در این زمینه به امر مقاله نویسی و چاپ آن در مجلات معتبر علمی Isi، Isc، اسکوپوس و... روی آورده اند.
مقاله IsI در مورد امنیت شبکه

مقاله isI امنیت شبکه

به دلیل استفاده روز افزون از اینترنت این ابزار وظیفه حمل و انتقال اطلاعات مهم شخصی و شرکتی را در اغلب موارد برعهده دارد امنیت شبکه ها از اهمیت قابل توجهی در جوامع برخوردار می باشد، فارغ التحصیلان این رشته برای افزایش اطلاعات خود در این زمینه به امر مقاله نویسی و چاپ آن در مجلات معتبر علمی isi، isc، اسکوپوس و... روی آورده اند تا از طریق مجلات معتبر بین المللی با دانشمندان و محققین رشته ی خود بیشتر تعامل کنند و نتایج تحقیقات خود را در حوزه ای وسیع منتشر نمایند.
یکی از راه های دسترسی به مقالات منتشر شده در زمینه امنیت شبکه مراجعه به پایگاه های مجلات معتبر میباشد. اگر دانشجو هستید و قصد انتخاب موضوع برای پایان نامه خود را دارید، به شما توصیه می کنیم که حتما مقالات مرتبط با رشته تحصیلی خود را مطالعه نمایید تا بتوانید موضوع مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.
مجلات معتبر IsI
سالانه توسط موسسه isi یا همان تامسون رویترز منتشر می شوند تا محققین آسانتر به نتایج پژوهشی رشته های خود دسترسی داشته باشند و بدانند چند بار به یک مقاله استناد شده و یا چه کسی استناد کرده است.
قبل از ارسال مقاله به مجلات بهتر است کمی با مجلات آشنا شوید.
مجلات isI
به دو دسته تقسیم می شوند. مجلات jcr ایمپکت دار که چاپ مقاله در آنها رایگان می باشد و مجلات ISI listed بدون ایمپکت که به مجلات پولی مشهور می باشند.
موسسه isI
برای سنجش اعتبار علمی مجلات از شاخصی به اسم ایمپکت فاکتور استفاده می نماید.ایمپکت فاکتور شاخصی است که از طریق آن تعداد ارجاعات به مقالات یک مجله اندازه گیری می شود.یاد اوری می کنم ایمپکت فاکتور برای مجله صادر می شود و نه برای مقاله و چاپ مقاله در مجلات دارای ایمپکت فاکتور بالا، کار ربسیار سختی می باشد. لذا در انتخاب مجله خود منطقی فکر کنید و مجله ای را انتخاب نمایید که هم سطح بار علمی مقاله شما باشد.
موسسه isI
برای سنجش اعتبار علمی مجلات از شاخصی به اسم ایمپکت فاکتور استفاده می نماید.ایمپکت فاکتور شاخصی است که از طریق آن تعداد ارجاعات به مقالات یک مجله اندازه گیری می شود.یاد اوری می کنم ایمپکت فاکتور برای مجله صادر می شود و نه برای مقاله و چاپ مقاله در مجلات دارای ایمپکت فاکتور بالا، کار ربسیار سختی می باشد.

مقالات isi مورد نیاز خود در هر رشته از جمله امنیت شبکه را می توانید از سایت های زیر دانلود نمایید.

 • link.springer.com
 • www.elsevier.com
 • eu.wiley.com
 • www.ieee.org
 • Wiley Online Library

نحوه مراجعه به سایت و دانلود مقاله isi در مورد امنیت شبکه و سایر رشته ها

تصویر
 1. به سایت link.springer.com وارد شوید،
 2. در قسمت Browse by discipline نام رشته را انتخاب کنید
 3. یک مجله و یا مقاله را انتخاب کنید
 4. در قسمت درباره این مجلهAbout this journal، می توانید issn مجله مورد نظر را مشاهده کنید
 5. شما با وارد کردن issn و یا نام مجله مورد نظر در سایت www.mjl.clarivate.com می توانید از isi بودن مجله فوق اطمینان حاصل کنید.
 6. اگر مجله مورد نظر در یکی از پایگاه های زیر نمایه شده باشد، مقالات آن مجله isi می باشند

Science citation index expanded: SCIE

Social Science citation index

Arts and humanities citation index

Emerging Sources Citation Index: ESCI

لازم به ذکر است بدانید که تا زمانی که مجله ای در نمایه های ذکر شده بالا قرار نگیرد به ان ایمپکت فاکتور تعلق نمی گیرد، یعنی مجله ای می تواند در موسسه تامسون رویترز یا همان isi نمایه شود و در وب سایت موسسه موجود باشد ولی تا زمانی که ضریب تاثیر دریافت نکرده باشد در نمایه های ذکر شده بالا نخواهد بود.

خدمات موسسه سینا

موسسه سینا یک موسسه پژوهشی با کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات در زمینه ی معرفی مجلات معتبر داخلی و خارجی بین المللی در رشته ی امنیت شبکه و سایر رشته های مرتبط با این حوزه اعم از مهندسی کامپیوتر، مهندسی آی تی، گرایش هوش مصنوعی، فناوری اطلاعات ، نرم افزار ، سخت افزار و سایر رشته های مرتبط می باشد.کارشناسان ما در موسسه می توانند پذیرش مقاله شما را از مجلات معتبر خارجی اخذ نمایند.

مراحل لازم برای اخذ پذیرش مقاله در مجلات

 • ارسال درخواست اخذ پذیرش به ایمیل موسسه و یا شماره ی واتساپ
 • معرفی مجلات از سوی کارشناسان موسسه و ارائه مشاوره رایگان
 • انتخاب نهایی مجله از سوی شما
 • رایزنی با مجله در مورد اخذ پذیرش از سوی موسسه سینا
 • اکسپت مقاله شما در مجله مورد نظر
 • چاپ مقاله در زمان تعیین شده از طرف مجله

راه های ارتباطی با موسسه سینا

ایمیل:

pub.sina@gmail.com

تلفن همراه:

09149724522

تلفن ثابت:

04133250787

287 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش