مجلات انواع مجلات مقاله IsI تامسون چیست؟

مقاله IsI تامسون چیست؟

پنجشنبه ، 12 تیر 1399
مقالات علمی به محققان اجازه می دهد تا با پیشرفت های حوزه خود به روز باشند و تحقیقات خود را هدایت کنند. بخش اساسی مقاله علمی استناد به کارهای اولیه است. تأثیر مقالات و مجلات اغلب با شمارش استنادها (تأثیر استناد) ارزیابی می شود.
مقاله IsI تامسون چیست؟

مقاله چیست؟

یک مقاله علمی بخشی از یک مجله علمی می باشد که توسط پژوهشگر در راستای پیشبرد و پیشرفت علم نگاشته شده است. مقالات در مجلات علمی بیشتر توسط دانشمندان فعال، دانشجویان ، محققان و اساتید نوشته می شود. اکثر ژورنال های علمی بسیار تخصصی می باشند، وآن ها اغلب برای انتشار نتایج تحقیقات جدید به چاپ می رسند از این رو مطالب مندرج در مقالات علمی باید شفاف وبا جزئیات نوشته شوند تا محققان دیگر برای بررسی صحت نتایج بتوانند آزمایشات را تکرار نمایند. مقالات موجود در مجلات علمی می توانند در پژوهش وآموزش عالی استفاده شوند. مقالات علمی به محققان اجازه می دهد تا با پیشرفت های حوزه خود به روز باشند و تحقیقات خود را هدایت کنند. بخش اساسی مقاله علمی استناد به کارهای اولیه است. تأثیر مقالات و مجلات اغلب با شمارش استنادها (تأثیر استناد) ارزیابی می شود. آخرین تحقیقات و مباحث مبهم تر فقط از طریق مقالات علمی قابل دسترسی است.

مقاله isI چیست؟

تصویر
ابتدا بهتر است با موسسه isi کمی بیشتر آشنا شوید.این موسسه یک موسسه اطلاعات علمی است. این موسسه علمی هزاران ژورنال دانشگاهی را نمایه می سازد. شهرت و اعتبار این موسسه در سر تاسر جهان آوازه دارد. این موسسه به محققان اجازه می دهد تا بدانند به کدام مقالات بیشتر استناد شده و چه کسی استناد کرده است. این موسسه در سال 1960 توسط یوجین گارفیلد تاسیس شد. به مقالات نمایه شده در مجلات موسسه isi مقاله isI می گویند.
مجلات موسسه isi به دو گروه عمده تقسیم بندی می شوند به نام های مجلات jcr و مجلات isI listed.
مجلات jcr از اعتبار و ایمپکت فاکتور بسیار بالایی برخوردار می باشد پذیرش مقاله در این مجلات رایگان می باشد.
مجلات isi listed که به مجلات پولی مشهور هستند، اغلب بدون ایمپکت فاکتور می باشند.
موسسه isI در واقع پایگاه داده ای است از مقالات محققان بسیار استناد شده که انتشارات آن ها اغلب در مجلات دانشگاهی طی یک دهه ی گذشته ذکر شده است.

مقاله isI تامسون چیست؟

موسسه isI در سال 1992 به موسسه علمی و بهداشتی تامسون فروخته شد و با نام Thomson ISI شناخته می شود. لیست مجلات ISI که به مجلات معتبر تامسون رویترز نیز مشهور است هر ساله توسط موسسه تامسون رویترز به اطلاع دانشمندان و پژوهشگران سرتاسر جهان می رسد و این لیست نقش بسیار ویژه ای در برنامه ریزی کشورها و دانشگاه ها دارد.

آیا یک مجله جزء مجلات معتبر isI می باشد،چگونه این را بدانیم؟

ابتدا وارد سایت زیر می شوید
www.mjl.clarivate.com
سپس نام ژورنال و یا issn مجله مورد نظر را وارد کنید
در قسمت پایین بر روی نام coverage کلیک نمایید، تا وضعیت مجله مشخص شود اگر حداقل یکی از موارد زیر در مجله آورده شده باشد مجله معتبر است وجزء مجلات isi می باشد.

Science citation index
social science citation index
arts & humanities citation index

خدمات موسسه سینا

موسسه علمی پژوهشی سینا در زمینه اخذ پذیرش برای مقالات شما در مجلات داخلی و خارجی بین المللی دارای سابقه فعالیت بیش از 5 سال می باشد، این موسسه می تواند با ویراستاری مقاله شما وترجمه تخصصی مقاله امکان اخذ پذیرش مقاله شما را تا حد بسیار بالایی افزایش دهد.در موسسه سینا پذیرش در مجلات isi بدون if تضمینی می باشد.
موسسه سینا در زمینه های زیر آماده ارائه خدماتی ارزنده وپاسخگویی 24 ساعته می باشد.
پذیرش و چاپ مقاله در مجلات معتبر در کم ترین زمان و با کم ترین هزینه.
ترجمه تخصصی به تمام زبان ها وتمام رشته ها دارای گارانتی در کم ترین زمان با بالاترین کیفیت.استخراج مقاله از پایان نامه به صورت کاملا تخصصی و اخلاقی در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت.
واریز هزینه دلاری به اقصی نقاط جهان سریع و دقیق.
ویراستاری انجام ادیت مقالات وکتاب ها انجام ویرایش گرامری و ادبی.
چاپ کتاب با بالاترین تیراژ و ویراستاری ادبی و حرفه ای.
برای ارتباط با موسسه سینا می توانید از راه های زیر استفاده نمایید.

ایمیل:

pub.sina@gmail.com

تلفن همراه:

09149724522

تلفن ثابت:

04133250787

193 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش