مجلات اعتبارسنجی مجلات مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد

مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد

چهارشنبه ، 02 بهمن 1398
دانشگاه آزاد اسلامی هر سال چند بار لیست مجلات مورد تایید خود را به روز رسانی میکند که اخرین به روز رسانی 98 خود را در شهریور ماه اعلام نموده است.
مجلات مورد تایید دانشگاه آزاد

فهرست مجلات دارای اعتبار دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کیفی‌سازی انتشار مقالات دارای اعتبار و موثر در رتبه‌بندی دانشگاه در سطوح ملی و بین‌المللی، منتشر شده است.

به گزار روابط عمومی موسسه سینا ، اداره کل امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی در راستای کیفی‌سازی انتشار مقالات دارای اعتبار و موثر در رتبه‌بندی دانشگاه در سطوح ملی و بین‌المللی، اقدام به تهیه فهرستی از مجلات دارای اعتبار کرده است.

این فهرست در اداره کل امور پژوهشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی http://rsh.rvp.iau.ir برای بهره‌برداری واحدهای دانشگاهی ارائه شده است.

فهرست مذکور حاصل هم‌اندیشی و همکاری صاحب‌نظران دانشگاه، کمیسیون‌های تخصصی هیأت ممیزه و متخصصانی از دانشگاه‌های دولتی و با در نظر گرفتن بخشنامه‌های مرتبط است، در چهار مجموعه با تفکیک موضوعی و با ۲۰هزار و ۹۷۹ عنوان مجله به شرح زیر تهیه شده است.

۱. Arts & Humanities Citation Index

۲. Social Sciences Citation Index

۳. Science Citation Index Expanded

۴. Emerging Sources Citation Index

این مجموعه با در نظر گرفتن فهرست‌های مجلات جعلی و نامعتبر وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه آزاد اسلامی پالایش شده و مواردی که در فهرست‌های مذکور به عنوان مجله نامعتبر ذکر شده‌اند، از فهرست مجلات دارای اعتبار حذف شده است.

مطالب مرتبط: 

فهرست مجلات و انتشارات جعلی و نامعتبر دانشگاه آزاد اسلامی

415 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش