آموزش ترجمه معرفی کتاب برای ترجمه

معرفی کتاب برای ترجمه

یکشنبه ، 26 خرداد 1398
اگر میخواهید امتیاز پژوهشی خود را ارتقا دهید و جایگاه علمی خود را قوی تر کنید میتوانید از طریق موسسه سینا اقدام فرمایید در موسسه سینا ترجمه تخصصی تمامی متون و مقالات و کتاب ها با بهترین کیفیت انجام میشود.
معرفی کتاب برای ترجمه

ترجمه کتاب

ترجمه کتاب یک اقدام پژوهشی بسیار مثبت و سازنده میباشد که میتوانید از طریق آن رتبه علمی خود را افزایش دهید و رزومه خود را تقویت کنید.ترجمه کتاب نیز تقریبا به اندازه چاپ کتاب امتیاز دارد شما میتوانید کتابی که به یک زبان خارجی نوشته شده را ترجمه کنید و سپس به نام خودتان چاپ کنید و از مزایای ان در مصاحبه های شغلی استخدامی  همچنین ارتقای رتبه فرهنگیان و موارد متعدد دیگری مانند کسری خدمت سربازی و یا کسب نمره و امتیاز در بنیادهای علمی و... استفاده کنید.ترجمه کتاب یک امر بسیار تخصصی میباشد که باید کتاب را به صورت کاملا تخصصی و با بهترین کیفیت ترجمه کنید.

اولین گام در ترجمه کتاب ابتدا انتخاب یک کتاب مناسب میباشد شما باید کتاب مورد نظرتان را انتخاب و ترجمه کنید سعی کنید تا حد امکان کتابی را انتخاب کنید که موضوع آن جذاب و جدید باشد و بسیار پر طرفدار باشد هر چقدر سال انتشار کتاب جدید تر باشد به موضوعات روز نزدیک تر است و طرفداران زیادی خواهد داشت اما اگر به دنبال آخرین مطالعات در زمینه موردنظر هستیم بهتر هست که کتابی را انتخاب کنیم که در سال های اخیر به چاپ رسیده است.

سوالی که در این حوزه برای بسیاری از  محققین عزیز پیش می آید این است که از کجا بفهمیم کتابی قبلا ترجمه شده است.اگر اطمینان ندارید که کتابی قبلا ترجمه شده است یا نه میتوانید یک کتاب را به اختیار انتخاب کنید اگر کتاب قبلا هم ترجمه شده باشد مشکلی پیش نخواهد آمد شما میتوانید ترجمه را انجام دهید کتاب های معروف و پرطرفدار بسیار زیادی وجود دارد که تا کنون چندین بار توسط افراد مختلف و به زبان های مختلف ترجمه شده باشد.

مناسب ترین موسسه برای ترجمه کتاب های تخصصی موسسه سینا میباشد که در این موسسه ترجمه تخصصی تمامی کتاب ها و مقالات با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام میشود و هزینه ترجمه متون نیز بسیار پایین میباشد.اما در کل هزینه نهایی ترجمه بعد از تحویل فایل به کارشناس مشخص میشود و کارشناس باید بر اساس تعداد کلمات و سطح کیفیت ترجمه هزینه را مشخص کند.

ترجمه تخصصی کتاب ها در موسسه سینا با استفاده از پکیج طلایی انجام میشود چون کیفیت این سطح از ترجمه بسیار بالا میباشد و یک ترجمه به صورت کاملا سلیس و روان تحویل مشتری داده می شود.همه ترجمه متون تخصصی و عمومی در موسسه سینا توسط کادر مجرب و حرفه ای انجام میشود و تمامی مقالات و کتاب ها دارای 72 ساعت گارانتی بسیار معتبر میباشند که در این 72 ساعت میتوایند در صورت عدم رضایت از کیفیت ترجمه به کارشناس اطلاع دهید تا بررسی دوباره انجام شود.

برای معرفی و ترجمه و چاپ کتاب میتوانید از طریق کادر مجرب و حرفه ای موسسه سینا اقدام فرمایید.از طریق راههای ارتباطی آنلاین میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات و مشاوره های مورد نیازتان را اخذ فرمایید کارشناسان ما به صورت کاملا آنلاین و 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند.

اگر میخواهید از جدید النشر بودن کتاب اطمینان حاصل فرمایید میتوانید از طریق کتابخانه ملی کشور اقدام فرمایید و پیگیری کنید که این کتاب قبل توسط فرد دیگری ترجمه شده است یا نه

ما در موسسه سینا همه تلاش خود را به کار گرفته ایم که ترجمه متون تخصصی را با بهترین کیفیت ارائه کنیم.

در موسسه سینا ترجمه تخصصی تمامی متون دارای 72 ساعات گارانتی میباشند و همچنین خدمات ترجمه تخصصی در همه رشته ها و زمینه ها در این موسسه انجام میشود و در هر رشته مترجم متخصص همان رشته وجود دراد.

راههای ارتباطی با کارشناسان و مترجمین موسسه سینا

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

pub.sina@gmail.com

ثبت سفارش به صورت آنلاین

2471 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش