صفحه اصلی آموزش نگارش مقاله پارافریز مقاله و متون تخصصی فوری

پارافریز مقاله و متون تخصصی فوری

سه شنبه ، 05 مرداد 1400
یکی از مهم‌ترین خدمات مورد نیاز فرهیختگان ، خدمات پارافریز تخصصی متون می باشد. پارافریز یک عمل بسیار حساس و تخصصی می باشد شخصی که پارافریز را انجام می دهد باید یک فرد متخصص و مسلط به امور پارافریز باشد و بتواند با رعایت اصول آن را بازنویسی کند.
پارافریز مقاله و متون تخصصی فوری

پارافریز

پارافریز (Paraphrase) به معنای نگارش مجدد یک متن به وسیله واژگانی می باشد که متفاوت از واژگان نوشته اصلی هستند. در واقع نوعی تحلیل، تفسیر و بازنویسی مطالب به حساب می آید. در نوشتن متون و مقالات به زبان دیگر مانند انگلیسی، هم پوشانی و تشابه متنی به صورت غیرعمدی رخ می دهد که باعث ایجاد سرقت ادبی یا Plagiarism می شود. معمولا نویسندگان با سرقت علمی آشنایی دقیقی ندارند لذا برای استناد و استفاده از مراجع دچار ابهام می شوند.

چنانچه متن مقاله شما مشابهت بالایی داشته باشد، با توجه به اینکه کپی کردن از مقالات و آثار علمی از دیدگاه علمی و فرهنگی تعرض به افکار و اندیشه دیگران محسوب می شود مجله ای را که که برای چاپ مقاله تان انتخاب کرده اید، مقاله را پذیرش نمی دهد و باعث رد یا ریجکت آن می شود. نرم افزار (iThenticate) یکی از قدرتمندترین ها یا شاید بهترین نرم افزار بررسی سرقت ادبی است که بسیاری از مجلات و ژورنال های بین المللی معتبر از آن برای بررسی میزان تشابه مقالات استفاده می کنند. موسسه سینا نیز به وسیله این نرم افزار، مقالات شما را بررسی می کند و گزارش آن را ظرف یک روز کاری ارسال می کند. خدمات پارافریز مقالات انگلیسی اقدام موثری است که در موسسه سینا برای رفع سرقت ادبی یا Plagiarism از آن استفاده می شود.

پارافریز یک عمل بسیار حساس و تخصصی می باشد شخصی که پارافریز را انجام می دهد باید یک فرد متخصص و مسلط به امور پارافریز باشد و بتواند با رعایت اصول آن را بازنویسی کند. هر متن انگلیسی را می توان به کمک یک ترجمه دقیق به شیوه دیگر نوشت که کپی نباشد. برای انجام یک پارافریز درست متخصص پارافریز باید به طور کامل جملات انگلیسی را درک کند و مطالب علمی مورد نظر نویسنده را متوجه شود و با حفظ مفهوم، جملات را بازنویسی نماید. در واقع کاهش درصد همپوشانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و هرگونه بی توجهی نسبت به آن می تواند شما را با مشکل مواجه کند.

علت بررسی پلاجیاریسم توسط مجلات

در مجلات معتبر بین المللی معمولا میزان سطح کیفیت مقالات منتشر شده در مجله در مقایسه با سایر مجلات دارای اهمیت ویژه ای می باشد، زیرا میزان کیفیت مقالاتی که توسط یک مجله انتشار می یابد باعث خواهد شد تا میزان ارجاعات به مقالات منتشر شده بیشتر شود. از این رو مجلات برای افزایش میزان ارجاعات به مقاله، مقاله ای که درصد تشابه بالایی دارند را پذیرش نمی دهند. برای جلوگیری از متهم شدن از طرف مجلات به سرقت ادبی، بهتر است قبل از ارسال مقالات، آن را بازنویسی نمایید.

آموزش گام های پارافریز کردن

گام اول پارافریز:

واژگان مترادف و هم معنی را جایگزین کلمات قبلی کنید. با استفاده از این تکنیک می توانید کلمات هم معنی تخصصی را به جای لغات موجود در متن جایگذاری نمایید.

گام دوم پارافریز:

ترتیب قرار گرفتن واژگان را در جمله می توانید تغییر دهید. برای استفاده از این تکنیک باید یک مترجم حرفه ای باشید تا بتوانید بدون هیچ گونه ایراد و اشتباهی در مفهوم جمله، آن را بازنویسی نمایید.

گام سوم پارافریز:

گرامر جمله را با استفاده از تکنیک ها و مهارت هایتان تغییر دهید. هر متن انگلیسی را می توان به شیوه دیگر نوشت که کپی نباشد.

کاربرد پارافریز

پارافریز خاصیت زیادی دارد و از آن می توان برای افزایش ظرافت نوشته استفاده کرد. مقالات و کتاب ها و حتی بروشور ها را می توان بازنویسی کرد و از این طریق کیفیت متن را بهتر و جذاب تر کرد. در حالت کلی پارافریز برای افزایش مخاطب تاثیر زیادی دارد. داوران مجلات و مخاطبان، همیشه در انتظار مطالعه محتوای ناب و جدید می باشند و نسبت به تشابه و آوردن مطالب تکراری در متن حساسیت بالایی دارند. باید به این نکته توجه داشته باشیم که داوران ژورنالهای تخصصی در صورت مشاهده تشابه حتما مقاله را رد خواهند کرد.

بهترین متخصصین پارافریز درموسسه سینا حضور دارند تا پارافریز متون و محتوای شما را با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت، انجام دهند. با خیال راحت سفارش پارافریز خود را ثبت فرمایید. جهت ارسال سفارشات و مشاوره رایگان در این زمینه می توانید با شماره ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲ تماس بگیرد و یا با آدرس ایمیل: sina.pub@gmail.com درخواست خود را ارسال نمایید.

130 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش