صفحه اصلی آموزش واریز هزینه ﭘرداﺧت ارزی ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل paypal

ﭘرداﺧت ارزی ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل paypal

دوشنبه ، 27 خرداد 1398
در گذشته اگر میخواستید از خدمات یک سایت خارجی استفاده کنید باید یک مسیر بسیار دشوار و طولانی پشت سر میگذاشتید اما اکنون روش های اینترنتی بی شماری وجود دارد که میتوانید از طریق آن هزینه های دلاری را واریز نمایید یکی از این روش ها واریز هزینه از طریق پی پال میباشد.
ﭘرداﺧت ارزی ﺑﺎ ﭘﯽ ﭘﺎل paypal

اصولا افرادی که میخواهند به یک سایت شرکت سازمان یا موسسه ای در خارج از کشور ارز منتقل کنند به دنبال سریعترین و دقیق ترین و کم هزینه ترین روش میگردند که از طریق ان بتوانند هزینه های دلاری خود را به حساب دیگر منتقل کنند اگر دقت و کیفیت و هزینه برایتان مهم است میتوانید از طریق پی پال اقدام فرمایید پی پال یکی از مهمترین و قابل اعتماد ترین روش هایی است که از طریق آن میتوانید انتقال حساب دهید.

معرفی PayP

پی‌پال یک شرکت آمریکایی است که در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن فعالیت می‌کند. سامانه پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد و جایگزین مناسبی برای شیوه‌های سنتی نقل و انتقال وجه نقد همانند چک و حواله پولی است. پی‌پل در سال ۱۹۹۸ تأسیس شد و عرضه اولیه سهام این شرکت در سال ۲۰۰۲ اتفاق افتاد. پی‌پال یکی از بزرگترین شرکتهای پرداخت الکترونیکی در سرتاسر جهان است. از پی پال برای پرداخت هزینه چاپ مقاله، ثبت نام در آزمون ها، کنفرانس ها، سمینارهای بین المللی، خرید از وب سایت خارجی و... استفاده می شود. و اما کاربرد مهم پی پال ارسال مبالغ مورد نظر به واحدهای ارزی مختلف برای اشخاص، موسسات، شرکت ها و وب سایت های خارجی بدون نیاز به حواله بانکی از طریق صرافی ها یا خرید کارت اعتباری است. با وجود کاربرد گسترده PayPal متاسفانه ایرانیان به خاطر تحریم های موجود امکان استفاده از آن را ندارند و در صورت ایجاد حساب و مشخص شدن کوچکترین ارتباطی با ایران بلافاصله حساب کاربری آن‌ها مسدودخواهد شد.

برای انجام پرداخت پی پال در ایران می توان به دو روش؛ افتتاح حساب پی پال توسط شخص یا استفاده از خدمات پی پال موسسه سینا اقدام کرد.

افتتاح حساب PayPal توسط شخص

این روش مورد استفاده افرادی است که به صورت مکرر نیاز به استفاده از PayPal دارند.که مراحل آن به صورت زیر است: 

  • افتتاح حساب PayPal در سایت رسمی پی پال به آدرس www.paypal.com
  • Verify کردن حساب پی پال از طریق اتصال به یک حساب بانکی خارجی یا ویزا کارت (بدون verify کردن حساب پی پال، تنها امکان دریافت پول را خواهید داشت و عملا اکانت PayPal شما هیچ کاربردی نخواهد داشت)
  • شارژ موجودی حساب پی پال

مراحل پرداخت هزینه از طریق حساب PayPal

مرحله اول: ابتدا، به وب سایت رسمی پی پال به آدرس www.paypal.com رفته و بر روی "log in" کلیک نموده و وارد شوید.

مرحله دوم: در این قسمت آدرس ایمیل و رمز عبور خود را تایپ کرده و وارد حساب پی پال شخصی خود شوید. در پنجره باز شده، از میان گزینه های موجود، تب  "SEND & REQUEST PAYMENTS" را انتخاب نمایید.

مرحله سوم: در این قسمت، "Pay for goods or services" را انتخاب نمائید.

مرحله چهارم : در کادر مربوطه آدرس ایمیل دریافت کننده پول یا شماره تلفن همراه آن را وارد نمایید و بر روی "Continue"  کلیک کنید. سپس میزان پولی را که می خواهید ارسال نمایید را مشخص فرمایید.

اگر شما از مانده حساب پی پال خود یا اکانت بانکی لینک شده به حساب پی پال این انتقال را انجام دهید هیچ کارمزدی از شما کم نمی شود. استفاده از دبیت کارت ها یا کارت های اعتباری، کارمزد 2.9 درصدی به علاوه 30 سنت در هر معامله برای شما کسر می شود. ارسال و انتقال پول به صورت بین المللی نیز متحمل هزینه های کوچکی می شود.

استفاده از خدمات PayPal موسسه سینا

یکی از خدمات موسسه سینا پرداخت هزینه های ارزی و دلاری از جمله هزینه مقالات است و شما می توانید برای پرداخت راحت هزینه های ارزی و دلاری و درگیر نشدن در فرایندهای پیچیده افتتاح حساب پی پال از خدمات موسسه سینا در این زمینه استفاده نمایید و پرداخت هزینه مقالات خود را با اطمینان انجام دهید. کلیه حساب های پی پال موسسه سینا مربوط به افراد حقیقی دارای اقامت خارجی در کشورهای مختلف می باشد و به همین دلیل هرگونه پرداخت پی پال توسط این شرکت مطابق با قوانین بین الملل بوده و امکان بلوکه شدن و یا تعویق واريز مبالغ پرداختی منتفی می باشد. بنابراین شما با استفاده از خدمات پرداخت PayPal موسسه سینا می توانید از از خطر احتمالی مسدود شدن حساب پی پال و از دست رفتن موجودی آن جلوگیری نمایید.

1032 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
041 3325 0787
0914 972 4522
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش