صفحه اصلی خدمات ما چاپ مقاله پذیرش اکسپت و چاپ فوری مقاله isi تضمینی

پذیرش اکسپت و چاپ فوری مقاله isi تضمینی

سه شنبه ، 01 مهر 1399
گاهی زمان به نتیجه رسیدن برخی از فعالیت های پژوهشی حکم مرگ و زندگی را برای بسیاری از دانشجویان و اساتید دارد و اگر موفق به اخد نتیجه تا زمان مقرر نشوند یقینا نتیجه ارزشمندی نخواهد داشت و امتیاز چاپ مقاله را از دست خواهند داد.
پذیرش اکسپت و چاپ فوری مقاله isi تضمینی

امروزه ارزش و اعتبار امتیازات پژوهشی بسیار بالا می باشد و برای رسیدن به موفقیت اجتماعی شغلی و تحصیلی عالی نیاز به پذیرش و چاپ مقاله isi می باشد. زمان به نتیجه رسیدن فعالیت های پژوهشی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد و باید به صورت فوری و در کمترین زمان بتوان پذیرش مقاله isi را اخذ کرد. مجلات معتبر که اقدام به رونمایی از مقالات علمی در دنیا می کنند زمان و نحوه پذیرش مقاله در آنها به صورت محدود می باشد و شرایط خاصی برای پذیرش مقاله دارند. برای اکسپت فوری مقاله isi باید قبل از سابمیت سعی کنید سطح کیفی مقاله را بالا ببرید نحوه سابمیت و چاپ مقاله isi بسیار حائز اهمیت می باشد. مطالعه نکات کلیدی زیر در اکسپت فوری مقاله به شما کمک خواهد کرد:

رفع سرقت علمی

برای اینکه سرعت پذیرش مقاله را بالا ببرید بهتر است مقاله بدون مشابهت علمی باشد. شباهت های علمی بالای مقاله باعث می شوند مقاله در مرحله داوری ریجکت شود. رفع سرقت علمی از مقالات با کمک ابزارهایی باید انجام شود که قدرت بالایی در تشخیص میزان مشابهت دارند و سپس با کمک روش هایی که تسلط دارید میزان مشابهت ها را از بین ببرید و مقاله را اصلاح نمایید. اصلاح مقاله و رفع سرقت علمی بسیار مهم است و کمک می کند تا مقاله ناب و جدید شود.

ویرایش

متن مقاله بهتر است قبل از سابمیت به ژورنال ویرایش حرفه ای شود. ایرادات دستور زبانی و محتوایی در متن مقاله نشانه ضعف علمی نویسنده می باشد و عامل اصلی در ریجکت مقاله به حساب می آید. برای اینکه زمان پذیرش مقاله در ژورنالهای معتبر کاهش یابد بهتر است مقاله توسط ویراستار حرفه ای و متخصص رشته اصلاح شود.

ترجمه

کیفیت ترجمه مقاله بیانگر کیفیت محتوای مقاله می باشدو ترجمه ضعیف نمیتواند منظور نویسنده را به درستی بیان کند و این امر باعث ریجکت مقاله توسط داورهای مجله می گردد. باید مقاله به صورت تضمینی و تخصصی و با کیفیت بسیار بالا ترجمه انجام شود.

انتخاب ژورنال

مجله ای که برای مقاله انتخاب می شود باید هم تراز با کیفیت مقاله بوده و در اسکوپ خود موضوع مقاله را در بر گیرد. عدم تناسب ژورنال از لحاظ سطح کیفی و حوزه موضوعی باعث می شود که مقاله توسط داورهای مجله ریجکت گردد.

فرمت بندی

مقاله باید به فرمت و ساختاری که از طرف ژورنال مشخص شده است ، تبدیل گردد. و چنانچه استانداردهای اولیه فرمت بندی مقاله رعایت نشده باشد مقاله در همان زمان ارسال به مجله توسط سردبیر مجله رد شده و به بخش داوری ارسال نمی گردد.

اکسپت تضمینی مقاله ISI در کوتاهترین زمان

با توجه به اینکه گروه تحقیقاتی موسسه سینا همکاری های گسترده ای با برخی از مجلات بین المللی دارد و همچنین به تعداد بسیاری از مجلات ISI دسترسی دارد، امکان اکسپت سریع مقاله ISI شما در مجلات معتبر تضمینی و فوری وجود دارد. بنابراین شما می توانند با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط کارشناسان موسسه سینا، اکسپت مقالات ISI خود را در کوتاهترین زمان ممکن به صورت تضمینی دریافت نمایید.

خدمات موسسه سینا شامل موارد زیر می باشند:

298 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش