آموزش چاپ مقاله پذیرش مقاله ISI در یک ماه

پذیرش مقاله ISI در یک ماه

یکشنبه ، 27 آبان 1397
پذیرش مقالات علمی در تمامی رشته ها و حوزه ها در مجلات و نشریات علمی و معتبر ISI در کمتر از یک ماه امکان پذیر است.
پذیرش مقاله ISI در یک ماه

نگارش و چاپ مقاله در مجلات ISI یک تجربه پژوهشی برای محققین و دانشجویان می باشد که موجب می شود تا دستاورهای علمی خود را در دسترس عموم محققین در آن حوزه قرار  دهند. چاپ مقاله مزایای زیادی برای دانشجویان دارد. اما بیشترین دلیل چاپ مقاله برای دانشجویان مقطع ارشد، اخذ نمره باقیمانده پایان نامه خود می باشد. در اکثر دانشگاه های ایران، برای تشویق دانشجویان برای استخراج و نگارش مقاله از پایان نامه خود، 2 نمره از نمره پایان نامه را به این موضوع اختصاص می دهند. اما بازه زمانی برای ارائه مقاله به پژوهش دانشگاه، معمولا 6 ماه تا یک سال بعد از تاریخ دفاع پایان نامه می باشد. برای این منظور دانشجویان به دنبال مجلاتی هستند تا بتوانند مقاله خود را در کمترین رمان ممکن به چاپ برسانند. البته لازم به ذکر است که پذیرش مقاله از مجلات برای اخذ نمره پایان نامه کافیست. یعنی با ارائه نامه پذیرش به دانشگاه، می توانید نمره پایان نامه خود را بگیرید.

مزایای چاپ مقاله برای دانشجویان

 • تقویت رزومه تحصیلی دانشجویان برای کسب امتیاز کافی در مصاحبه دکتری
 • دریافت بورس تحصیلی از دانشگاه های شناخته شده جهان برای ادامه تحصیل
 • تقویت رزومه تحصیلی برای جذب در هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی
 • امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر در دانشگاه های معتبر
 • عضویت در بنیاد ملی نخبگان
 • امکان دریافت پروژه های تحقیقاتی بسیار بالا
 • ثبت تحقیقات و مطالعات انجام شده به نام نویسندگان
 • فراهم اوردن دستاوردهای پژوهشی جدید

تصویر

پذیرش مقاله ISI در یک ماه

شاید برای بسیاری از افراد سوال باشد که تفاوت بین ارسال مقاله بصورت شخصی و از طریق مؤسسه چیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت، بسیاری از محققین و دانشجویان، بدون داشتن تجربه چاپ مقاله، نمی دانند که یک مجله را چگونه و از کجا باید پیدا کنند که متناسب با موضوع مقاله آنها باشد. اصلا مقاله را چگونه باید برای مجله ارسال نمایند. از کجا بهمند که مجله ای که انتخاب کرده اند معتبر است یا جز مجلات بلاک شده دانشگاه های ایران است. مطمئنا بدون دانستن پاسخ این سوالات هرگز موفق نخواهید شد که مقاله خود را در یک مجله معتبر به چاپ برسانید.  اما زمانی که شما مقاله خود را به کارشناسان موسسه سینا می سپارید، بدون هیچ معطلی با معرفی مجلات مناسب در موضوع مقاله شما و فرمت بندی مقاله در کمترین زمان، نقاله شما را در مجله سابمیت می کنند. یکی دیگر از مزایای استفاده از موسسات برای ارسال مقاله به مجلات معتبر، رایزنی آنها با مجلات برای گرفتن سریع پذیرش مقاله می باشد.
با توجه به همکاری چندین ساله موسسه سینا با مجلات و نشریات معتبر مختلف، می توانند با رایزنی خود با ادیتور مجلات، اکسپت مقاله شما را دریافت نمایند. البته بایستی به این نکته اشاره نماییم که پذیرش مقاله تنها با رایزنی موسسه امکان پذیر نیست و محتوای مقاله شما نیز بایستی خوب باشد که برای داوران مجله بخصوص مجلات ISI تا 50 درصد قابل قبول باشد تا با رایزنی موسسه سینا بتوان پذیرش 100 درصد مقاله را گرفت.
در اینجا باید متذکر شویم که منظور از اکسپت سریع و چاپ فوری مقاله ،چاپ در یک یا دو روز نمیباشد و هر مجله شرایط و بازه زمانی خاصی دارد. اکسپت مقاله کاری تخصصی است. مراحل انتخاب مجله تا ترجمه تخصصی و ویراستاری، فرمتبندی و سابمیتمی تواند در کمتر از یک هفته انجام گیرد اما پروسه داوری برخی مجلات مثل JCR ممکن است بیشتر از یک ماه باشد. اما مجلات ISI یی که موسسه سینا با آنها همکاری می کند، در کمتر از یک ماه پذیرش مقاله شما را ارسال می کند. 

موسسه سینا با داشتن کادری مجرب در زمینه چاپ مقالات علمی در مجلات معتبری همچون ISI , ISC , SCOPUS , چاپ مقاله پابمد PUBMED در کمترین زمان، مقاله شما را در بهترین و معتبرترین مجلات به چاپ می رساند تا شما نیز بتوانید از مزایای چاپ مقالات علمی در مجلات بهره ببرید و امتیازات خود را افزایش دهید. اکسپت سریع مقالات شما در تمامی رشته ها (حقوق، حسابداری، روانشناسی، مدیریت، علوم پزشکی، زیست شناسی، شیمی، صنایع، ریاضی، فیزیک ... و ) انجام پذیر است. شما می‌توانند با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط گروه تحقیقاتی موسسه سینا، اکسپت مقالات ISIخود را در کوتاهترین زمان ممکن دریافت نمایید

4166 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.