صفحه اصلی آموزش چاپ مقاله پذیرش و چاپ مقاله ISI زبان انگلیسی

پذیرش و چاپ مقاله ISI زبان انگلیسی

چهارشنبه ، 11 اردیبهشت 1398
پذیرش و چاپ مقاله ISI در رشته زبان انگلیسی در موسسه سینا در راستای کمک به دانشجویان برای کسب امتیازات پژوهشی و تقویت رزومه علمی انجام می پذیرد.
پذیرش و چاپ مقاله ISI زبان انگلیسی

معرفی رشته زبان انگلیسی

زبان انگلیسی بعنوان زبان علمی و فراگیر جهان شناخته شده و به عبارتی زبان مشترک بسیاری از مراکز علمی گشته است. رشته زبان انگلیسی در دوره کارشناسی دارای 3 گرایش آموزش زبان انگلیسی،  مترجمی زبان انگلیسی و  ادبیات زبان انگلیسی است. گرایش آموزش زبان انگلیسی به بررسی و تحقیق در مورد مسایل مربوط به یادگیری زبان می‌پردازد، مشکلات و موانع یادگیری زبان را بررسی می کند و راه حل‌ هایی را ارائه می دهد. هدف این رشته تربیت دبیرانی است که با برخورداری از دانش نظری و مهارت های عملی به نحو مطلوب از عهده آموزش زبان انگلیسی برآیند. هدف از گرایش مترجمی تربیت مترجمانی متبحر برای ارتباطات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی،   علمی و... با دیگر کشورهاست و در گرایش زبان و ادبیات انگلیسی دانشجويان‌ زبان‌ و ادبيات‌ انگليسي‌ شعر، ادبيات‌ نمايشي‌، رمان‌ و تاريخ‌ ادبيات‌ انگليسي‌ را مطالعه‌ مي‌كنند.

موقعیت شغلی رشته زبان انگلیسی

دانش آموختگان این رشته با موقعیت های شغلی متنوعی روبه رو هستند ازجمله: تدریس در مؤسسات خصوصی آموزش زبان، تدریس در دانشگاه ‌ها، همکاری با مجلات و روزنامه‌ های خارجی، همکاری با صدا و سیما در بخش دوبله فیلم‌، همکاری با شرکت‌ های مسافرتی به عنوان راهنمای ‌تور و... وزارت امور خارجه به عنوان اصلی‌ترین مرکز جذب دانشجویان فارغ‌التحصیل دانشکده‌های زبان سراسر کشور محسوب می‌شود.

مقاله ISI

مقاله ای که در مجلات نمایه شده در پایگاه اطلاعات علمی موسسه تامسون رویترز به چاپ برسد، با نام مقاله ISI شناخته می شود. یک مقاله ISI می تواند یک مقاله علمی پژوهشی یا مقاله مروری باشد. این مقالات باید از محتوای نگارشی قوی و موضوع به روز برخوردار باشند. زیرا داوری مجلات ISI بسیار سختگیر بوده و هر مقاله ای را پذیرش و چاپ نمی کنند. بنابراین موضوع مقاله، محتوای مقاله و رعایت نکات نگارشی و گرامری برای داوران این مجلات بسیار حائز اهمیت است. مجلات ISI از نظر دارا بودن ضریب تاثیر یا ایمپکت فاکتور به دو گروه مجلات ایمپکت دار یا JCR و مجلات بدون ایمپکت یا ISI Listed تقسیم می شوند که مجلات ایمپکت دار داوری سخت تری نسبت به مجلات بدون ایمپکت دارند.

پذیرش و چاپ مقاله ISI زبان انگلیسی

در زبان انگلیسی نیز چاپ مقاله ISI همانند سایر رشته ها مزایا و امتیازاتی برای دانشجو به همراه دارد. دانشجویان کارشناسی ارشد این رشته برای کسب دو نمره پایان نامه نیاز به نگارش و چاپ مقاله دارند. در مقطع دکتری نیز برای پذیرش در مرحله مصاحبه یا جذب در سازمان ها و نهادهای دولتی امتیاز چاپ مقاله در رزومه بسیار تاثیرگزار است. مقاله اعتبار علمی دانشجو را تقویت می کند و نشان دهنده آموخته های نویسنده در طول دوران تحصیل است. بنابراین دانشجویان برای اینکه بتوانند رزومه خود را تقویت کرده و از امتیازات آن استفاده نمایند بعد از نگارش مقاله باید بتوانند آن را به چاپ برسانند. از آنجا که روند چاپ مقاله به ویژه مقاله ISI طولانی بوده و نیاز به تجربه و مهارت در این زمینه دارد. بنابراین دانشجویان اغلب تمایل دارند که از طریق موسسات قابل اعتماد اقدام به چاپ مقاله ISI خود نمایند تا مراحل پذیرش مقاله با شکست روبه رو نشود یا زمان طولانی منتظر چاپ نمانند.

موسسه سینا در تمامی رشته های تحصیلی از جمله زبان انگلیسی قادر به پذیرش و چاپ مقاله ISI است. مقاله ارسالی از طرف شما توسط کارشناسان مرتبط با رشته زبان انگلیسی مورد بررسی قرار می گیرد و ایراداتش رفع می گردد در این صورت در اولین مرحله ارسال پذیرش می شود و نویسنده دچار مشکل نمی شود.

مراحل پذیرش و چاپ مقاله ISI زبان انگلیسی در موسسه سینا:

 • ارسال مقاله از سوی شما به ایمیل موسسه
 • معرفی مجلات ISI مرتبط با حوزه ی تخصصی مقاله
 • ترجمه مقاله
 • ویرایش و فرمت بندی طبق دستوراعمعل مجله ی انتخابی
 • ارسال مقاله به مجله
 • پیگیری مراحل داوری
 • دریافت نامه پذیرش

دانشجویان زبان انگلیسی و گرایش ها آن که قصد چاپ مقاله ISI دارند اما با مراحل و روش های چاپ یک مقاله آشنا نیستند، می توانند از طریق موسسه سینا اقدام به پذیرش و چاپ مقاله ISI خود کنند. موسسه سینا با سابقه طولاتی در ارائه خدمات پژوهشی به ویژه چاپ تضمینی مقاله ISI با تشخیص مجلات جعلی می تواند شما را در انتخاب مجله مناسب مرتبط با حوز ه ی تخصصی زبان انگلیسی برای چاپ مقاله ISI، ویرایش علمی مقاله و فرمت بندی آن طبق ساختار مورد تایید مجله راهنمایی نماید. شما می‌توانید با ارسال سفارشات خود و با انتخاب مجله مورد نظرتان از بین مجلات ارائه شده توسط موسسه، مقاله ISI زبان انگلیسی خود را به چاپ برسانید

821 بازدید | 4 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
موسسه سینا
24 اسفند 1399 | 07:51
باسلام وعرض ادب احتراما موسسه9 در زمینه های استخراج مقاله ازپایان نامه وترجمه وپذیرش وچاپ درمجلات داخلی وخارجی میتواند درخدمتتان باشد برای اقدام استدعا میشود درخواستتان را به ایمیل موجود درسایت مجله ارسال نمایید کارشناسان دراسرع وقت پاسخگو خواهند بود. باتشکرازشما
سیدفرهاد مرسلی
23 اسفند 1399 | 15:46
در مورد ثبت مقاله در ژورنال های علمی برای ارایه به دکتری تخصصی نیاز دارم
موسسه سینا
13 آذر 1399 | 07:40
باسلام وعرض ادب دوست عزیزخدمات موسسه در زمینه چاپ وترجمه مقالات میباشد ولی با هر مدرکی دریافت میکنید میتونید دریکی از سازمانها مشغول به کارشوید.ارزوی موفقیت براتون میکنیم. موفق باشید
محسن سهی
12 آذر 1399 | 13:17
سلام وقت بخیر. من ۳۴ساله هستم. لیسانس حسابداری.بدلیل مشغله در کار آزاد نمیتونم تو شرکتهای دولتی به عنوان حسابدار مشغول به کار بشم.برای ارشد میخوام مترجمی زبان انگلیسی بخونم. آیا باتوجه به سنم،و نبود سابقه در رشته زبان،اگر ارشد زبان رو با معدل خوب بگیرم میتونم از مدرکم به عنوان یک معلم و یا در نهادهای دولتی مشغول بکار بشم. شرایطم برای مهاجرت به چه صورت میشه؟ممنون میشم راهنماییم کنید
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش