خدمات ما چاپ مقاله پذیرش و چاپ مقاله تضمینی

پذیرش و چاپ مقاله تضمینی

یکشنبه ، 18 خرداد 1399
چگونه باید مقاله بنویسیسم تا بتوانیم پذیرش تضمینی بگیریم؟ به چه چیز هایی هنگام نوشتن توجه کنیم؟چه کارهایی برای پذیرش گرفتن تضمینی لازم است انجام شود؟آیا مجلات معتبری وجود دارند که مقاله شما را تضمینی پذیرش کنند؟
پذیرش و چاپ مقاله تضمینی

بخاطر مزایای مثبتی که چاپ مقاله در مجلات علمی بر روی رزومه پژوهشگران دارد بسیاری از افراد مایل به چاپ مقاله خود می باشند تا بتوانند از این مزایا استفاده کنند. در نتیجه برآنند تا با توجه به هزینه و زمانی که برای چاپ مقاله خود صرف می کنند از چاپ مقاله خود به صورت تضمینی اطمینان خاطر پیدا کنند. لذا باید قبل از ارسال مقاله خود به نکاتی در این مورد توجه داشته باشید.

تمام کار هایی که شما باید برای چاپ وپذیرش تضمینی مقاله خود باید انجام دهید.

فاکتورهای زیادی وجود دارد که شما باید قبل از پذیرش مقاله خود به آنها حق دهید. باید نتایج حاصل از تحقیقات خود را با تجزیه و تحلیل داده های خوب ارائه داد. مقاله باید به خوبی نوشته شده باشد ، و به خوبی توسط منابع مناسب پشتیبانی شود. اما وقتی از سردبیران سؤال می شود "مهمترین دلیل تصمیم گیری برای پذیرش مقاله برای مجله شما چیست؟" پاسخی که آنها می دهند اینست که: "باید چیز جدیدی ارائه کند".به روشنی بیان کنید چه چیزی در تحقیق شما جدید است.این مهم ترین قسمت برای مقاله شما در پذیرش چاپ تضمینی مقاله تان می باشد.

جمع بندی مواردی که برای چاپ تضمینی نیاز دارید:

 • مقاله ارائه شده از نظر سطح علمی باید در یک سطح خوب وقابل ارائه باشد.
 • یک ژورنال مناسب با زمینه مقاله خود انتخاب کنید.
 • عنوان مقاله شما اولین نماینده از سوی شما برای ژورنال می باشد پس به دقت عنوانی انتخاب کنید که موضوع مقاله را به صورت صریح وشفاف بیان نماید وتمام فاکتورهایی که در عنوان باید رعایت نمایید حتما ملاحظه کنید.
 • حتما دستور العمل های مجله مورد نظر در رابطه با ساختار مقاله را مطالعه کنید و مقاله خود را طبق ساختار مجله مورد نظر آماده سازی کنید تا به مشکلی در این زمینه برخورد نکنید.
 • ویرایش ونگارش مقاله خود را خیلی با دقت انجام دهید واز متخصصین این حوزه کمک بگیرید.
 • اگر قصد دارید مقاله خود را در یک مجله بین المللی به چاپ برسانید حتما به صورت حرفه ا ی به زبان انگلیسی ترجمه نمایید.
 • مراحل سابمیت مقاله یکی از مراحل مهم می باشد که باید به خوبی انجام شود و شما باید بتوانید به خوبی با ادیتور مجله مورد نظر ارتباط برقرار کنید.

آیا مجلات بین اللملی مقاله شما را به صورت تضمینی پذیرش و چاپ می کنند؟

مجلات بین الملل به دو دسته مهم ISI و Scopus طبقه بندی می شوند. بار علمی مقالات و نوآوری آن از موارد مهم تاثیرگذار در پذیرش مقاله می باشد. بهترین مقالات آنهایی هستند که از پایان نامه استخراج شده باشند چرا که محتوای علمی پایان نامه به تایید اساتید دانشگاهی رسیده و منبع موثقی برای مطالعات آتی می باشد. در این راستا میتوانید پایان نامه خود را به محققان متخصص رشته خود در موسسه سینا بسپارید تا مقاله علمی پژوهشی استخراج شود. لازم به ذکر می باشد که مقالاتی که به مجلات خارجی ارسال میشوند باید به انگلیسی ترجمه شوند ، مترجمان متخصص رشته شما در موسسه سینا آماده ارائه ترجمه طلایی با گارانتی کیفی می باشند تا احتمال پذیرش مقاله شما را در مجلات خارجی بالا ببرند. بعد از آماده شدن مقاله ، کارشناسان موسسه سینا مجلات تضمینی آی اس ای و اسکوپوس را معرفی مینمایند تا بعد از انتخاب مجله مورد نظر توسط شما، اقدام به اخذ پذیرش و چاپ تضمینی مقاله کنند.

مطالب مرتبط:

استخراج مقاله از پایان نامه

ترجمه تخصصی مقالات

چاپ کتاب

ارتقا رزومه برای مصاحبه دکتری

590 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش