آموزش واریز هزینه قیمت دلار وسترن یونیون

قیمت دلار وسترن یونیون

چهارشنبه ، 18 اردیبهشت 1398
وسترن یونیون یکی ار سریع ترین و مطمئن ترین روش های انتقال ارز به سراسر دنیاست که استفاده از آن بسیار ساده می باشد.
قیمت دلار وسترن یونیون

وسترن یونیون یک کمپانی امریکایی در زمینه ی خدمات مالی و انتقال پول است. این شرکت خدمات متنوعی از جمله انتقال وجه فرد به فرد، حواله پستی پول، پرداخت های تجاری و خدمات اقتصادی را به سایر نقاط جهان انجام می دهد. یکی از خدمات شرکت وسترن یونیون که در دنیا بسیار کارگشا و مورد توجه است انتقال وجه در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی است. همانطور که اشاره شد برای انتقال پول توسط وسترن یونیون نیازی به دانستن شماره حساب دریافت کننده و یا اطلاعات بانکی وی نیست. در این حالت تنها مشخصات دریافت کننده وجه و شهر محل سکونت او دریافت و اعلام میگردد. پس از در خواست شما در كوتاه ترين زمان كد امنيتي MTCN  ارائه و گيرنده پول می تواند با مراجعه به شعب Western Union و اعلام شماره رمز مربوطه و مدارک شناسایی مبلغ مورد نظر را دریافت کند بنابراین مزیت استفاده از وسترن یونیون نسبت به سایر روش های انتقال وجه، سرعت بالای آن است. سقف وجه قابل انتقال از طریق وسترن یونیون در هربار 7500 $ می باشد.

مزایای استفاده از سرویس وسترن یونیون

  • ارسال سریع وجه به تمام دنیا
  • عدم نیاز به حساب بانکی جهت دریافت پول
  • امنیت بالا در انتقال وجه

نحوه ارسال و دریافت دلار وسترن یونیون

برای ارسال حواله ارزی وسترن یونیون اطلاعات گیرنده شامل نام کامل او که در پاسپورت درج شده است، مبلغ مورد نظر و کشور در فرم درخواست حواله وسترن یونیون نوشته می شود و پس از آن کارگزار مربوطه اقدام به حواله پول کرده و کد رهگیری 10 رقمی به شما ارائه می دهد و دریافت کننده می تواند با مراجعه به شعب وسترن یونیون و ارائه این کد ی تواند حواله را دریافت کند. برای دریافت حواله نیز در وب سایت صرافی مورد نظر ثبت نام کرده و در قسمت تمایل به نقد کردن درآمد ارزی کد رهگیری 10 رقمی را وارد کرده و حواله را دریافت می کنید. از ویژگی های بارز وسترن یونیون سرعت در انجام این عملیات است.

تصویر
 

محاسبه قیمت دلار وسترن یونیون

کارمزد حواله وسترن یونیون با توجه به درخواست مشتری متفاوت است و بستگی به دو عامل دارد:

  • مبلغ حواله چقدر است؟
  • حواله به چه کشوری ارسال می شود؟

کارمزد حواله وسترن یونیون بسته به میزان مبلغ و کشور متفاوت است و در صورت کنسل کردن حواله وسترن یونیون امکان عودت کارمزد وجود ندارد. هم چنین در صورتی که درخواست حواله وسترن یونیون نیاز به اصلاح داشته باشد با دریافت کارمزد جداگانه انجام پذیر است.

کارمزد تبدیل ارز دلار در وسترن یونیون

در صورتی که دریافت کننده پول نمی تو اند ارز دلار دریافت کند، وسترن یونیون اکسچینج فی دریافت می کند. این هزینه مقدار ثابتی ندارد و برای مبالغ مختلف متفاوت است. همچنین بر اساس ارز کشور مقصد بین 5 الی 50 دلار کارمزد دریافت می کند. توجه داشته باشید که این مقدار کارمزد چیزی است که وسترن یونیون در هر حالتی از شما دریافت می کند و ربطی به کارمزد شرکتی که شما از خدمات آن استفاده می کنید ندارد.

موسسه سینا با سایقه فعالیت در زمینه حوالجات ارزی به اقصی نقاط دنیا می تواند شما را در انجام حواله دلار از طریق وسترن یونیون همراهی کند. تمامی حواله های ارزی از جمله وسترن یونیون در موسسه سینا در سریع ترین زمان ممکن طی ۲۴ تا ۷۲ ساعت توسط کارشناسان موسسه انجام می شوند و کد ده رقمی در اختیار شما قرار می گیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره جهت حواله ارزی با کارشناسان موسسه سینا تماس بگیرید. تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به صورت صد در صد تضمینی در خواست شما انجام شود.

730 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش