خدمات ما بروزرسانی رفرنس ها سفارش به روز رسانی آنلاین رفرنس ها

سفارش به روز رسانی آنلاین رفرنس ها

شنبه ، 14 اردیبهشت 1398
در صورتی که در به روز رسانی رفرنس مقالاتتان نیاز به موسسات بسیار معتبری داشتید که به صورت صد در صد تضمینی و با بهترین کیفیت رفرنس های مقاله یا پایاننامه شما را به روز کنند میتوانید از کارشناسان و مشاورین موسسه سینا کمک بخواهید.
سفارش به روز رسانی آنلاین رفرنس ها

در هر مقاله رفرنس ها بیشترین تاثیر را در مرحله داوری ایندکس شدن و جذب مخاطب دارند اصولا نویسندگان همه مقالات و کتاب ها جهت تکمیل اطلاعات کتابشان احتیاج به کمک گرفتن از منابع اطلاعاتی دیگر دارند در صورتی که نویسندگان منابعی که به آنها استناد کرده اند را در بخش رفرنس ها مشخص نکنند در این صورت دچار سرقت ادبی شده اند و مقاله آنها اعتباری نخواهد داشت.از آنجایی که هیچ نویسنده ای دوست ندارد که آثارش به نام نویسنده دیگری ثبت شود میبایست خود نیز این نکته را در نظر داشته باشد که از آثار دیگران استفاده سو یا غیر قانونی نداشته باشد چرا که استفاده از آثار دیگر نویسندگان بدون مشخص کردن نام نویسنده و نام کتاب یک اقدام بسیار غیر اخلاقی میباشد.مقالات و کتاب هایی که در آنها اثری از سرقت ادبی وجود داشته باشد به هیچ وجه چاپ نخواهند شد بنابر این اهمیت بخش رفرنس نویسی با اصول و قواعد صحیح را جدی بگیرید.از آنجایی که منابع اطلاعاتی دائما در حال تغییر میباشند نویسندگان مقالات نیز باید در نظر داشته باشند که هر از گاهی اقدام به بازنویسی و به روز رسانی رفرنس های مقاله و کتابشان کنند که موجب میشود  مقاله به سادگی ایندکس شود و در این صورت تعداد استنادات بیشتری به مقاله انجام میشود.

موسسه سینا یکی از موسسات بسیار معتبری میباشد که در همه زمینه های  دانشگاهی خدمات ارزنده ای ارائه میکند که ارائه تمامی خدمات این موسسه به صورت آنلاین میباشد که در زمینه به روز رسانی رفرنس های مقالات و پایاننامه ها نیز این موسسه خدمات ارزنده ای ارائه میکند.در صورتی که برای به روز رسانی رفرنس های مقاله و پایاننامه تان احتیاج به کمک گرفتن از موسسات داشتید میتوانید از کارشناسان و مشاورین بسیار خبره و متخصص موسسه سینا کمک بگیرید.این موسسه چندین سال است که در زمنیه خدمات دانشگاهی فعالیت دارد و میتوانید به روز رسانی مقالات شما را در عرض کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام دهند.

چند مورد از مهم ترین سبک های رفرنس نویسی مقالات پایاننامه ها و کتاب ها

مقاله فارسي با دو نويسنده:

 نام خانوادگی، نام (حرف اول) و نام خانوادگی، نام (حرف اول). (سال انتشار). عنوان مقاله. عنوان کامل مجله، شماره جلد (شماره مجله)، اولین و آخرین صفحه مقاله.

مقاله فارسي با يك نويسنده:

نام خانوادگی، نام (حرف اول). (سال انتشار). عنوان مقاله. عنوان کامل مجله، شماره جلد (شماره مجله)، اولین و آخرین صفحه مقاله.

كتاب تأليفی

نام خانوادگی، نام (حرف اول). (سال انتشار). عنوان کتاب. ناشر. تعداد صفحات.

نام خانوادگی، نام (حرف اول) و نام خانوادگی، نام (حرف اول). (سال انتشار). عنوان کتاب. ناشر. تعداد صفحات.

نام خانوادگی، نام (حرف اول)، نام خانوادگی، نام (حرف اول) و نام خانوادگی، نام (حرف اول). (سال انتشار). عنوان کتاب. ناشر. تعداد صفحات.

پایان­ نامه / رساله

 نام خانوادگی، نام (حرف اول). (سال انتشار). عنوان تحقیق. پایان نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری. دانشکده، دانشگاه.

دو يا چند تحقيق منتشر شده از يک محقق در يک سال

Sefc, K. M., Regner, F., Glِossl, J. & Steinkellner, H. (1998a). Genotyping Of Grapevine And Rootstock Cultivars Using Microsatellite Markers. Vitis, 37, 15–20.

Sefc, K. M., Guggenberger, S., Regner, F., Lexer, C., Glِossl, J. & Steinkellner, H. (1998b). Genetic Analysis Of Grape Berries And Raisins Using Microsatellite Markers. Vitis, 37, 123–125.

نمونه تنظيم سند يك نرم افزار

Project Scheduler 9000 [Computer Software]. (2001). Orlando, Fl: Scitor.

نمونه تنظيم سند يك رساله‌ دكتري

El-Dengawy, E. F. A. (1997). Physiological And Biochemical Studies On Seeds Dormancy And Germination Process In Deciduous Fruit Trees. Ph.D. Thesis. Faculty Of Agriculture, Mansoura University, Egypt.

در صورتی که نیاز به سفارش آنلاین به روز رسانی رفرنس مقالاتتان داشته باشید میتوانید از طریق کارشناسان و مشاورین موسسه سینا اقدام فرمایید تا هر چه زود تر سفارش شما مورد پیگیری قرار گیرد.

راههای ارتباطی با موسسه سینا

تلفن ثابت: ⌕               تلفن همراه : ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

ایمیل: pub.sina@gmail.com

ثبت سفارش آنلاین

ثبت سفارش
99 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.