آموزش چاپ مقاله سفارش چاپ مقاله scopus در تهران

سفارش چاپ مقاله scopus در تهران

یکشنبه ، 25 فروردین 1398
پايگاه اسکوپوس(Scopus) یکی از مشهورترین و محبوب ترین پایگاه مجلات و کتب می باشد که بسیاری از دانشگاه های معتبر آن را به عنوان علمی ترین مرجع استنادی به رسمیت می شناسند.
سفارش چاپ مقاله scopus در تهران

پايگاه حاوي مقالات، کتاب ها و خلاصه کنفرانس هاي علمي است که در زير مجموعه پايگاه الزویرELSEVIER قرار گرفته است. در حال حاضر اين پايگاه در رشته هاي مختلف علوم پایه، فناوری، علوم پزشکي، علوم اجتماعي، علوم انساني و هنر به نمايه سازي مجلات و ارزيابي پيوسته آنها مشغول است. طبق آمار سال 2017 پايگاه اسکوپوس(Scopus) داراي  21000 عنوان مجله نمايه شده از 5000 ناشر بين المللي است. اين پايگاه حاوي 20000 ژورنال داوري شده،370 سري کتاب،390 نشر تجاري است. ميليون مقاله کنفرانس در اين سايت موجود است. انتشارات شناخته شده ای مانند جان وايلي، اشپرينگر، انتشارات کمبريج و…نیز در این پایگاه نمایه می شوند.

رتبه بندي مجلات اسکوپوس(Scopus) چگونه است؟

مجلات اسکوپوس (Scopus) بر اساس میزان کیو Q يا Quartile Scores رتبه بندی می شود. نمره Q يا Quartile Score برای نشان دادن درجه یا رتبه مجله به شمار می رود که بین کیو یک تا کیو 4 متغیر است. براین اساس هر طبقه يا category که مجلات در آن قرار دارند امتيازي بين Q1 تا Q4 به آنها تعلق مي گيرد. چيزي شبيه ضريب تاثير در مجلاتISI. با اين تفاوت کهIF ممکن است از يک هزارم تا 30 (که معمولا مجلاتي مانند نيچر و ساينس دارند) متغير باشد ولي Quartile Scores از يک تا 4 متغير خواهد بود. در حقيقت Quartile Scores امتياز عملکردي هرمجله در category خود به شمار مي رود. داشتن نمره بين Q1 تا Q4 حاکي از ارزش متغیر آن مجله است که ممکن است بر اساس کیفیت مقالات چاپ شده از سالی به سال دیگر متفاوت باشد. متخصصین موسسه سینا در زمینه ارائه خدمات مشاوره ای و ارائه مشخصات مجلات در خدمت متقاضیان هستند.

  • کیو یک یا Q1= نشان دهنده اين است که مجله جزء 25 درصد اول مجلات نمایه شده در اسکوپوس قرار دارد.
  • کیو دو یا Q2 = نشان دهنده اين است که مجله از لحاظ رتبه جزء طبقه مياني يعني بين 25 تا 50 درصد يک طبقه قرار دارد.
  • کیو سه یا Q3 = حاکی از آن است که مجله از لحاظ رتبه جزء طبقه ميانه به سمت پايين يعني بين 50 تا 75 درصد يک category قرار دارد.
  • کیو چهار یا Q4 = نشان می دهد که مجله جزء 25 درصد انتهايي يک طبقه قرار دارد.

معمولا در بسياري از ارزشيابي ها مجلات Q1و Q2 به عنوان مجلات ارزشمند و معتبر به شمار مي روند و در دانشگاهای داخلی نیز در مصاحبه های دکتری و اختصاص نمره مقاله مستخرج از مقاله حائز اهمیت است. چنان که دو نمره پایان نامه در بسیاری از دانشگاه ها نمره کامل را اختصاص می دهند. از طرفی دیگر دوره دکتری و دفاع از پایان نامه نیز منوط به چاپ یک مقاله در این مجلات می باشد. متقاضياني که قصد پذيرش (Admission يا Apply) از دانشگاه هاي خارجي را دارند بايد در اين دسته از مجلات مقالات خود را چاپ کنند.

پذیرش مقاله در مجلات اسکوپوس چه امتیازی دارد؟

به طور کلي مقالات چاپ شده در اين پايگاه در داخل کشور از اهمیت فراوانی برخوردارد است. چاپ مقاله در این مجلات 5/1 نمره از 2 نمره پایان نامه در دوره کارشناسی ارشد را برای دانشجویان در پی دارد. برای دوره دکتری نیز مجوز دفاع برای دانشجو را شکل خواهد داد. برای اساتید و اعضای هیئت علمی نیز چاپ کردن مقاله در مجلات اسکوپوس برای هر مقاله امتیازی بین 6 تا 8 امتیاز در نظر می گیرند. اما برای مصاحبه ورودی دوره دکتری نیز امتیازی بین 5 تا 7 را برای دانشجویان در پی خواهد داشت.

برای سفارش چاپ مقاله در مجلات scopus میتوانید از طریق کارشناسان و مشاورین موسسه سینا اقدام فرمایید تا بتوانید در اسرع وقت پذیرش مقاله خود را بگیرید کارشناس موسسه وظیفه دارد که هزینه و زمان دقیق چاپ مقاله را زمان تحویل فایل به شما اطلاع دهد.تا در صورت موافقت با زمان پذیرش و هزینه فایل را به کارشناس تحویل دهید.چاپ مقاله در مجلات scopus در موسسه سینا به صورت غیر حضوری و آنلاین میباشد و شما میتوانید برای سفارش در هر شهر و دانشگاهی که باشید از طریق وب سایت موسسه سینا اقدام نمایید.برای چاپ مقاله scopus در موسسه سینا میتوانید از طریق روش های زیر اقدام فرمایید.

ثبت سفارش به صورت آنلاین و از طریق وب سایت موسسه

ثبت سفارش از طریق آدرس ایمیلpub.sina@gmail.com

از طریق شماره تماس های زیر:

تلفن ثابت:  ۰۴۱۳۳۲۵۰۷۸۷        تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

42 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
ثبت دیدگاه

بحث های داغ
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.