خدمات ما پارافریز مقالات سفارش آنلاین پارافریز مقاله

سفارش آنلاین پارافریز مقاله

چهارشنبه ، 11 اردیبهشت 1398
در صورتی که برای انجام پرافریز مقالات خود نیاز به موسسات معتبر و آنلاین دارید هم اکنون میتوانید از طریق موسسه سینا به صورت کاملا آنلاین و با کمترین هزینه سفارش خود را ثبت نمایید.
سفارش آنلاین پارافریز مقاله

از جمله موسسات بسیار معتبری که در حوزه دانشگاهی خدمات آنلاین ارائه میکند موسسه سینا می‌باشد این موسسه همه خدمات دانشگاهی از جمله پذیرش و چاپ مقاله و پارافریز و ترجمه مقاله را انجام می‌دهد.شما می‌توانید برای سفارش پارافریز آنلاین مقالات خود از کارشناسان موسسه سینا کمک بگیرید در این موسسه خدمات پارافریز مقالات در بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می‌شود و همچنین با تضمین اطمینان و از آنجایی که ارائه خدمات این موسسه به صورت آنلاین می‌باشد از همه شهر ها می‌توانید سفارش خود را برای پارافریز متون فارسی یا انگلیسی در این موسسه ثبت نمایید.

پارافریز چیست و چه کاربردی دارد؟

پارافریز به معنای بازسازی یا باز نویسی یک نوشته است که برای پیشگیری از مشابهت های ادبی یا همان سرقت ادبی Plagiarism کاربرد دارد. بدون انجام پارافریز مقالات ممکن است به دلیل وجود شباهت‌های ادبی مقاله شما ریجکت شود و این شباهت‌های ادبی ممکن است به صورت خواسته یا ناخواسته اتفاق بیفتد شما حتی اگر در طول انجام پژوهش به منابع دیگر استناد نکرده باشید نیز ممکن است که به صورت کاملا اتفاقی متن مشابهتی به متون دیگر داشته باشد که این از نظر داوران همان سرقت ادبی می‌باشد و هیچ توجیهی وجود ندارد تا متون تکراری در مقاله خود را از بین نبرید مقاله هم از نظر خوانندگان بسیار کم اعتبار می‌باشد و هم از نظر خوانندگان داوران مجلات معتبر برای امتیاز دهی به مقالات به ناب و جدید بودن مطالب توجه بسیاری می‌کنند.در صورتی که در مقاله شما متون تکراری فارسی و انگلیسی وجود داشته باشد اگر تا قبل از ارسال به مرحله داوری پارافریز نشود و مطالب تکراری از بین نرود مقاله ریجکت خواهد شد.

پارافریز کردن مقاله در ناب و جدید کردن محتوای مقاله به شما کمک بسیار زیادی میکند و از پذیرفته شدن مقاله اطمنیان حاصل خواهید کرد.

اما در مورد نحوه تشخیص و تغییر محتوای تکراری در مقاله باید بگوییم که به کمک نرم افزار ها و سایتهای تشخیص سرقت ادبی میتوانید در یک مقاله مقدار کپی را به دست آورید و سپس با کمک تکنیک‌های زیر آن‌ها را رفع نمایید.

استفاده از سایتهای آنلاین پارافریز بسیار راحت است. وارد سایتهای آنلاین پارافریز شوید در بخشی از سایت که اشاره به مقاله یا متن شما شده است، متن خود را وارد و یا کپی کنید. سایت ابتدا با جست وجو در میان مقالاتی که به آنها دسترسی دارد، به یافتن مشابهات موجود در متن شما یا همان سرقت علمی می نماید. متن مقاله شما در سایت به دقت اسکن می‌شود و در سرتاسر وب (یعنی در میان مقالاتی که دسترسی دارد؛ که متاسفانه به بسیاری از مقالاتی که در پایگاههای معتبر خارجی ثبت شده اند دسترسی ندارند) مورد بررسی قرار می‌گیرد. به احتمال زیاد برخی موارد قرمز را در نتایج اعلام خواهد کرد. این موارد قرمز شده همان سرقت های علمی مقاله شما می باشد. اگر یک جمله کاملی در مقاله وجود داشته باشد که اصیل نیست، توسط سایت مشخص میگردد. این ابزار منبع اصلی را از محتوای دزیده شده و غیر اصل تشخیص میدهد. ممکن است لینک مقالات و مواردی که عبارات شما از آن کپی برداری شده است در همان جا قرار گیرد تا از این طریق بتوانید رفرنس دهی را انجام دهید. با کلیک بر روی مطالب قرمز شده می توانید منبع اصلی سرقتهای علمی خود را مشاهده نمایید. زمانی که تست کامل شد، درصدی در اختیار شما قرار میگیرد که می گوید مقاله شما منحصر به فرد و اصیل است یا خیر.

بسیاری از این سایت ها بصورت رایگان در اختیار پژوهشگران قرار گرفته است. ولی همان طور که گفته شد این سایت ها به مقالات علمی چاپ شده در مجلات معتبر خارجی از جمله isi ، scopus ، Elsevier ، Spring و ... دسترسی ندارند. بنابراین نمیتوانند سرقت علمی موجود در مقالات شما را به طور دقیق تشخیص دهند و رفع کنند.

مراحل رفع سرقت علمی:

مرحله اول: این مرحله در پارافریز مقالات به این صورت می‌باشد که مرحله اول جایگزین پیدا کردن برای کلمات می‌باشد، باید برای کلمات یک جمله و پاراگراف کلمات هم معنی و مترادف استفاده کنیم که این باعث کاهش درصد تشابه نوشته مقاله به مقالات دیگر می‌شود.ولی نیاز به بازه لغات بیشتری دارد که بتوانیم از این بازه استفاده کنیم و یک جمله ناب و جدید بسازیم.

مرحله دوم: ترتیب قرار گرفتن لغات و کلمات در یک جمله می‌باشد. در صورتی که ترتیب و نظم قرار گرفتن کلمات با هم متفاوت باشد در این صورت جمله جدید به دست خواهیم آورد که درصد تشابه آن نسبت به سایر متون و مقالات کمتر می‌باشد.

مرحله سوم: تغییر گرامر جمله می‌باشد. گرامر جمله را از لحاظ زمان افعال و یا شخص افعال تغییر دهید تا جمله جدید به دست آورید.

در هر یک از مراحل فوق موسسه سینا خدمات بسیار ارزنده ای ارائه میکند که میتوانید به صورت کاملا آنلاین و کم هزینه از آنها استفاده کنید.

ثبت سفارش آنلاین 

ثبت سفارش
676 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش