آموزش چاپ کتاب طریقه ی چاپ کتاب

طریقه ی چاپ کتاب

دوشنبه ، 23 اردیبهشت 1398
چاپ کتاب یک روند طولانی دارد که بش از نصف مراحل چاپ یک کتاب طی مراحل اداری میباشد که بسیار طولانی و متن بر میباشد در صورتی که بخواهید از امتیازات چاپ کتاب استفاده کنید میتوانید از کارشناسان موسسه سینا کمک بگیرید در موسسه سینا مراحل چاپ کتاب تا حد امکان بسیار کوتاه و بهینه میباشد.
طریقه ی چاپ کتاب

چاپ کتاب یکی از سختترین اقداماتی میباشد که هم مراحل آن بسیار طولانی است و هم ممکن است هزینه زیادی داشته باشد اما امتیاز آن برای بسیاری از موارد نیاز است. در صورتی که مطالبی نوشته اید که احساس میکنید برای چاپ شدن به شکل یک کتاب کاملا مناسب میباشد فرصت را از دست ندهید و همین امروز سری به موسسه انتشاراتی سینا بزنید البته خوشبختانه ارائه همه خدمات این موسسه به صورت کاملا آنلاین میباشد و نیازی به مراجعه حضوری ندارید بنابر این فرصت را از دست ندهید و هر چه زود تر مراحل چاپ کتاب را آغاز کنید.کارشناسان موسسه سینا همه مراحلی که برای چاپ کتاب لازم است را طی خواهند کرد و شما فقط کافی است که فایل کتاب را به همراه اسکن کارت ملی خود به کارشناس تحویل دهید تا مراحل چاپ کتاب شروع شود و شما فقط باید منتظر نسخه چاپ شده کتابتان باشید.همه هزینه های چاپ کتاب در موسسه سینا بسیار پایین و به نفع مشتریان عزیز میباشد.

در موسسه سینا مراحل چاپ کتاب به ترتیب زیر است

ابتدا شما میبایست فایل آماده کتاب را به همراه اسکن کارت ملی خود به کارشناس موسسه تحویل دهید تا کارشناس هر چه سریع تر مراحل چاپ کتاب را آغاز کند.

اولین مرحله ویراستاری و صفحه آرایی کتاب میباشد که فایل تبدیل به فرمت کتاب میشود و بعد از تبدیل فرمت کتاب باید صفحه آرایی و طراحی جلد انجام شود صفحه آرایی کتاب همان صفحه گذاری و مرتب کردن سایز کادر کتاب میباشد و جلد کتاب نیز توسط نرم افزار فتوشاپ انجام میشود و جلد کتاب تاثیر زیادی در جذب خوانندگان دارد بنابر این تا حد ممکن باید مرتب و زیبا طراحی شود.

سپس مراحل اداری چاپ کتاب آغاز میشود که مراحل ادای چاپ کتاب به شرح زیر میباشد.

دریافت شابک فیپا و اخذ مجوز از اداره ارشاد اسلامی که همه مجوز ها توسط کادر مجرب موسسه سینا ظرف مدت کوتاهی اخذ میشود.به صرفه ترین و مطمعن ترین راهی که میتوانید کتاب خود را چاپ کنید و هزینه زیادی متقبل نشوید از طریق کادر حرفه ای و متخصص موسسه سینا میباشد.

هزینه های چاپ کتاب با توجه به تعداد جلد و تیراژ کتاب همچنین تعداد صفحات و نوع کاغذ به کار رفته و ... متفاوت میباشد و میتوانید هزینه های دقیق چاپ کتاب را به کمک هر مرحله تعیین نمایید.همچنین هزینه ها با توجه به افزایش قیمت چاپ و کاغذ همیشه در حال تغییر میباشد و بنابر این جهت کسب اطلاعات دقیق در مورد زمان  و هزینه های چاپ کتاب در تیراژ های مختلف میتوانید از طریق راههای ارتباطی زیر از کارشناسان و مشاورین موسسه اطلاعات لازم را اخذ نمایید.

مراحل چاپ کتاب در موسسه سینا

  •  صفحه آرایی همراه با اخذ تائیدیه مشتری
  •  طراحی جلد کتاب همراه با اخذ تائیدیه مشتری
  •  تهیه شابک فیپا و مجوز وزارت ارشاد
  •  درج نام کتاب و مولف در بانک اطلاعات کتابخانه ملی
  •  چاپ کتاب با تیراژ دلخواه
  •  ارسال رایگان کتابهای چاپ شده به آدرس مشتریان گرانقدر

جهت کسب اطلاعات دقیق و یا سفارش چاپ کتاب و یا هر یک از خدمات دیگر موسسه سینا میتوانید توسط راههای ارتباطی آنلاین زیر اقدام فرمایید تا هر چه سریع تر مورد پیگیری قرار گیرد.

تلفن ثابت: ⌕

تلفن همراه: 09149724522

pub.sina@gmail.com

4881 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
0914 972 4522
pub.sina@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.