ویرایش مقاله

پنجشنبه ، 17 بهمن 1392
برای سفارش سرویس ویرایش تخصصی مقاله می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.
ویرایش مقاله

مراحل ویرایش مقاله

ویرایش تخصصی مقاله برای تمامی مقالات مخصوصا مقالات ترجمه شده انگلیسی که قرار است به مجلات معتبر مخصوصا مجلات دارای ایمپکت ارسال گردد بسیار مهم و ضروری است.

مراحل ویرایش مقاله به شرح زیر می باشد:

1)دریافت مقاله: فایل مقاله می بایست بصورت Word و با پسوند .doc و یا .docxباشد.

2)ویرایش اولیه: بمنظور ویرایش صحیح ابتدا مقاله از لحاظ گرامری و ساختاری توسط تیم متخصص زبان ویرایش می گردد.

3)ویرایش ثانویه یا تخصصی :بعد از انجام ویرایش اولیه، تیم متخصص -اعضای علمی سایت- مقاله را مورد بازبینی مفهومی قرار داده و اشکالات مفهومی را مشخص کرده و به نویسندگان اطلاع داده خواهد شد.

4)تحویل مقاله:بعد از انجام ویرایش اولیه و تخصصی، مقاله در دو نسخه تحویل نویسندگان خواهد شد.

بهترین پژوهش ها و مقالات علمی اگر در نگاه اول حاوی اشکالات نگارشی یا ضعف در ساختار جملات باشد، توسط داوران تایید نمی شود و از نظر خوانندگان نیز قابلیت اعتماد ندارد. مهم نیست که مطالعه شما چه قدر دارای نوآوری در موضوع یا روش تحقیق باشد، همین که در شروع مقاله ایرادات نگارشی به چشم بخورد، شانس جلب نظر داوران و البته خوانندگان را از دست می دهید. مقاله شما حاصل مدتها پژوهش و صرف زمان برای تهیه گزارش تحقیقات است. بنابراین بسیار مهم است که توسط افراد متخصص بازبینی شده و عاری از اشکالات زبانی باشد.

موسسه سینا با داشتن کادری مجرب و خبره با سابقه کار طولانی در این زمینه در تمامی مراحل به صورت آنلاین همراه و پشتیبان شماست و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما دوستدارن علم و ادب می باشد.

3763 بازدید | 2 دیدگاه
اشتراک گذاری
دیدگاه ها
موسسه سینا
16 تیر 1398 | 07:33
باسلام وعرض ادب احتراما خدمتتان عرض کنیم که هزینه ویرایش برحسب تعداد کلمات مقاله براورد هزینه میشود وموسسه دو نوع ویرایش انجام میده گرامری وادبی، برای براورد قیمت استدعا میشود فایل مقاله را ارسال نمایید تا کارشناسان در اسرع وقت برای براورد هزینه وزمان اقدام نمایند. باتشکر
تمین
14 تیر 1398 | 10:56
سلام.وقت بخیر من میخاستم بدونم هزینه ویرایش مقاله از چه قیمتی شروع می شود. با سپاس
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش