پذیرش و چاپ مقاله

فرم ارسال سفارش


خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید
 • فایل پیوست ضروری نیست.
 • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.

تلفن ثابت: 04133250787

تلفن همراه: 09149724522

ایمیل: pub.sina@gmail.com

گفت و گوی آنلاین
پذیرش و چاپ مقاله

برای دریافت پذیرش و چاپ مقاله در مجلات می توانید از طریق همین سایت بدون نیاز به عضویت، سفارش خود را ارسال کرده و یا از طریق اطلاعات تماس موسسه اقدام نمایید.

مراحل پذیرش و چاپ مقاله 

1) انتخاب موضوع مناسب برای مقاله 

عنوان مقاله باید جذاب باشد، یعني به گونه اي انتخاب شود كه نظر خوانندگان را كه معمولاً فهرست عناوین مندرج در یك مجله علمي را مي خوانند به خود جلب نماید. عنوان انتخاب شده از اهمیت بالایی برخوردار است، لذا باید معرف کامل مقاله نوشته شده باشد. بارها مشاهده شده است که به جهت مغایرت در عنوان، با موضوعات نوشته شده در مقاله، کلیات مقاله مردود اعلام گردیده است همچنین عنوان باید كوتاه و گویا و تنها بیانگر متغیرهاي اصلي پژوهش باشد. تعداد كلمات در عنوان را حداكثر دوازده واژه بیان كرده اند.

2) نگارش مقاله

 قدم بعدی برای اخذ پذیرش مقاله ISI نگارش یک مقاله مناسب است. منظور ما از مقاله قوی مقاله‌ای است که از نظر ساختار علمی استاندارد باشد، دارای موضوعی به روز باشد، از نظر روش شناسی تمام جوانب رعایت شده باشد و همچنین در آن از منابع دست اول استفاده شده باشد. بهتر است تا حد امکان از منابع دو سال اخیر و در صورت کم بودن مقالات از مقالات ۵ سال اخیر استفاده نمایید.

3) ترجمه تخصصی مقاله (برای ژورنالهای خارجی باید انجام گیرد)

ترجمه مقاله بخش مهمی از مقاله می باشد پس در نتیجه این بخش باید توسط متخصصین ترجمه انجام گیرد . در عین تخصصی بودن ترجمه ، کار ترجمه باید روان و قابل فهم برای خوانندگان مقاله باشد .

4) انتخاب مجله مناسب : یکی از نکات مهم و اساسی پس از تدوین مقاله، انتخاب مجله مناسب برای سابمیت (SUBMIT) و ارسال مقاله ISI به آن مجله است. مجلات معتبر، اکثرا تخصصی بوده و مطابق با زمینه (SCOPE) تعریف شده خود، اقدام به پذیرش و داوری مقالات می کنند و چنانچه عنوان و یا مطالب مقاله با زمینه های تخصصی مجله انطباق نداشته باشد معمولا ظرف مدت یک هفته مقاله را رد (reject) می کنند.

5) ویرایش تخصصی مقاله و فرمت بندی مقاله : اگر مقاله به ژورنال های معتبر ارسال می شود، قبل از ارسال لازم است تا مقاله ویرایش شده و بر اساس دستورالعمل قید شده در سایت مجله، فرمت بندی شود. 

6) ارسال مقاله : بعد از آماده شدن مقاله، ان را از طریق ایمیل یا بصورت آنلاین به مجله انتخابی ارسال می شود. 

پس از یافتن یک مجله مناسب باید مجله خود را ساب میت کنید یعنی برای داوران مجله ارسال نمایید. برخی از مجلات به شیوه سنتی و از طریق ایمیل مقالات شما را می‌پذیرند اما برخی دیگر سیستم سابمیت آنلاین دارند که شما می‌توانید هر روز فرایند داوری مقالات خود را بررسی کنید.

7) واریز هزینه : برای چاپ مقاله در ژورنال های معتبر، عمدتا هزینه ای با عنوانPublication Fee از نویسنده مقاله دریافت می شود که مقدار آن برای ژورنال ها و مجلات مختلف، متفاوت است. پرداخت هزینه چاپ مقالات، عمدتاً به صورت آنلاین و از طریق کارتهای اعتباری ویزا و مستر و همچنین حساب پی پال صورت می گیرید.

مراحل ثبت سفارش چاپ مقاله در موسسه سینا :

 1. ارسال درخواست خود به آدرس ایمیل  pub.sina@gmail.com 
 2. بررسی درخواست شما و ارسال ایمیل یا تماس تلفنی برای درخواست چکیده مقاله شما و مدارک دیگر برای بررسی توسط کارشناسان
 3. معرفی مجلات مرتبط با موضوع مقاله شما یا بررسی مجله پیشنهادی شما
 4. تائید نهایی مجله انتخابی از سوی شما
 5. ارسال مقاله به مجله و قرار دادن در پروسه داوری
 6. پیگیری وضعیت مقاله و دریافت پاسخ نهایی از سوی مجله (در صورت پذیرش، ارسال نامه اکسبت به ایمیل نویسندگان مقاله)

راه های ارتباطی با موسسه سینا

تلفن ثابت:  ۰۴۱۳۳۲۵۰۷۸۷        تلفن همراه: ۰۹۱۴۹۷۲۴۵۲۲

ایمیل: pub.sina@gmail.com


  تلگرام   اینستاگرام   لینکدین
سفارش آنلاین چاپ مقاله

دیدگاه ها (13)

 • موسسه سینا 15:44 , 30 دی 1397

  باسلام
  دوست عزیزموسسه سینا امکان دریافت اکسپت درمجلاتی که در هیچ وزارتخانه ای بلک نباشد را دارد برای معرفی مجلات لطفا درخواستتان را به ایمیل زیرارسال نمایید تا خدمتتان مجلات با هزینه وشرایطشان معرفی شود بعد بررسی اقدام نماییم.
  سپاس از لطفتان
  pub.sina@gmail.com

 • موسسه سینا 16:23 , 22 دی 1397

  باسلام وعرض ادب
  موسسه سینا در کمترین زمان میتوانداکسپت مقاله ارزشمندتان را در مجلات معتبر دریافت نماید برای شروع کار لطفا درخواستتان را به ایمیل زیرارسال نمایید تا کارشناسان مجلات مرتبط به رشته را خدمتتان معرفی نمایید بعد تاییدیه از طرف جنابعالی اقدام نمایند.
  باتشکر
  pub.sina@gmail.com

 • رضا 23:04 , 19 دی 1397

  با سلام و عرض احترام

  بنده دانشجوی دکتری آموزش زبان انگلیسی هستم و مقاله هم از رساله استخراج کردم. شرط دفاع از سوی دانشگاه ارائه مقاله چاپ شده در ژورتالهای داخلی وزارتین و یا خارجی ISI هست تا دفاع صورت بگیره. آیا بنده میتونم با مساعدت شما این مقاله رو در این ژورنالهای معتبر که وارد بلک لیست هم نشده باشند به چاپ برسونم درکمترین زمان ممکن؟

  سپاس فراوان

 • موسسه سینا 16:56 , 27 آذر 1397

  باسلام وعرض ادب
  دوست عزیز باید تعداد صفحات وتعداد تیراژی که برای چاپ کتاب مدنظرتان میباشد مشخص نمایید تا هزینه وزمان خدمتتان اعلام شود.
  باتشکر

 • سارا محرابی 19:10 , 26 آذر 1397

  سلام خسته نباشید
  من یه داستان دارم میخواستم هم کار ویرایش و هم بصورت کتاب برام چاپ کنید هزینه اش چقدر میشه
  پیشاپیش از پاسخگویی تون سپاسگذارم

 • موسسه سینا 21:56 , 16 آذر 1397

  باسلام وعرض ادب
  ابتدا کمال تشکر راداریم که موسسه سینا رابرای همکاری انتخاب نموده اید وبه عرضتان میرسانیم که موسسه در زمینه های استخراج مقاله، ترجمه وپذیرش وچاپ وچاپ کتاب وترجمه کتاب های جدیدالنشر خارجی وثبت به نام شماوکنفرانسهای بین الملی فعالیت دارد ولی در زمینه نگارش مقاله به علت غیر قانونی بودن فعالیتی نمیکندواگر دراین زمینه های که عرض کردیم خدمتی بفرمایید انجام وظیفه خواهیم کرد.
  باتشکر

 • حمید 20:04 , 12 آذر 1397

  سلام هزینه یه مقاله isi چقدر از پایان نامه بخواهید بنویسید پذیرش و چاپ هم بشه

 • موسسه سینا 18:44 , 21 آبان 1397

  باسلام
  احتراما خدمتتان عرض کنیم که موسسه به علت غیرقانونی بودن نگارش مقاله انجام نمیده ولی اگر پایان نامه داشته باشید استخراج مقاله انجام میدهیم وبرای هرمجله ای مدنظرتان باشد ترجمه وارسال میکنیم.وپاسخ سوال دوم هم اینکه هزینه پذیرش وچاپ مجلات ایمپکت دار در هر ایمپکتی باشدکلا 400.000تومان میباشدباز هرسوالی باشد درخدمتتان هستیم.
  باتشکر

 • موسسه سینا 18:39 , 21 آبان 1397

  باسلام وقت بخیر
  موسسه سینا در تمامی رشته ها ودر تمامی مجلات خارجی امکان پذیرش وچاپ را برای همه فرهیختگان فراهم میکند .وبرای ترجمه هم هر متنی یا مقاله تو هرزمینه ای حتی شعر به هرزبانی باشد مترجمانی متخصص سینا قادر به ترجمه هستندبرای براورد هزینه ومعرفی مجلات لطفا درخواستتان را ایمیل نمایید تا خدمتتان هم در زمینه ترجمه هم در زمینه معرفی مجلات کارشناسان راهنمایی واطلاعات بیشتری در اختیارتان بگذارند.
  منتظر ایمیل وتماستان هستم.
  سپاس ازشما

 • موسسه سینا 18:34 , 21 آبان 1397

  باسلام وعرض ادب
  خدمت دوست عزیز عرض کنیم بله موسسه سینا این امکان را فراهم کرده که مقاله ارزشمندتان رااز مجلات داخلی پذیرش وچاپ دریافت نماید.وهزینه مجلات داخلی از 700.000تومان به بالاست بسته به رشته ودانشگاه ومجله فرق میکندبرای اطلاعات بیشتر از هزینه وشرایط مجلات استدعا میشود درخواستتان را به ایمیل زیر ارسال ویا با شماره تماس زیر درارتباط باشید تا کارشناسان پاسخگویی سوالاتتان باشند.
  باتشکر
  pub.sina@gmail.com
  04133250787
  09149724522

 • مجید 22:43 , 11 آبان 1397

  سلام آیا موسسه سینا در زمینه شعر هم برای چاپ در مجلات خارجی و ترجمه شعر فعالیت میکند اگر جواب مثبت می باشد کدام مجلات؟ ممنون از شما

 • محمد 13:15 , 29 مهر 1397

  با سلام
  آیا امکان چاپ مقاله توسط شما در مجلات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارتین در رشته مدیریت ورزشی هست؟ اگر پاسخ شما مثبت است هزینه خدمات شما برای دریافت نامه پذیرش و چاپ مقاله چقدر است؟
  با تشکر فراوان

 • آرمین 23:02 , 24 خرداد 1397

  با سلام ‌‌‌و خسته نباشید؛
  لطفاً هزینه چاپ مقاله lSI با ایمپکت فکتور حدود ۱ را بفرمایید.
  توضیح: موضوع از ما و بقیه کار با شما خواهد بود.

بیان دیدگاه

غیر ضروری (نمایش داده نمی شود)

🎁🎁 تخفیف شگفت انگیز زمستانه 97 در خدمات دانشگاهی 🎁🎁