صفحه اصلی خدمات ما ترجمه تخصصی تخفیف 15 درصدی ترجمه به مناسبت روز دانشجو 16 آذر

تخفیف 15 درصدی ترجمه به مناسبت روز دانشجو 16 آذر

جمعه ، 14 آذر 1399
مهم نیست برای ترجمه مقاله خود به دنبال مترجم متخصص رشته تون هستید و یا برای ترجمه کتاب خود وسواس پیدا کردن مترجم حرفه ای را دارید و یا پروژه کلاسی دارید که به دنبال ترجمه ارزان و دانشجویی هستید. موسسه سینا اماده ارائه ترجمه در سطح طلایی فوق تخصصی و نقره ای دانشجویی می باشد.
تخفیف 15 درصدی ترجمه به مناسبت روز دانشجو 16 آذر

موسسه سینا با داشتن تجربه بالغ بر 6 سال در زمینه ترجمه مقالات، کتب و پروژه های کلاسی و دانشجویی توانسته است رضایت دانشجویان و اساتید عزیز را جلب نماید.

دانشجویان برای چاپ مقاله خود برای اخذ نمره و امتیاز پژوهشی در مقاطع تحصیلات تکمیلی نیاز به ترجمه فوق تخصصی طلایی می باشند که موسسه سینا با تشکیل تیم ترجمه حرفه ای این امکان را فراهم کرده تا مقالات توسط بهترین مترجم های متخصص رشته با ارائه گارانتی کیفی به صورت تضمینی ترجمه شوند.

دانشجویان و اساتیدی که برای ارتقا رزومه علمی خود به دنبال ترجمه کتاب هستند ، موسسه سینا با پیشنهاد کتب جدید النشر خارجی و ترجمه فوق تخصصی با فراهم سازی شرایط پرداخت هزینه ترجمه به صورت اقساطی ، آماده خدمت رسانی می باشد.

اگر متنی دارید که نیاز به ترجمه حرفه ای ندارد و میخواهید به صورت ارزان قیمت ترجمه شود، میتوانید از خدمات ترجمه نقره ای موسسه سینا بهره مند گردید. این ترجمه نیز توسط متخصص رشته ترجمه خواهد شد ولی فاقد گارانتی کیفی می باشد .

برای براورد هزینه ترجمه و ثبت سفارش خود با بهره مندی از تخیف 15 درصدی موسسه سینا می توانید سفارش خود را در پایین همین صفحه ثبت نمایید تا در سریع ترین زمان کارشناسان موسسه سینا با شما تماس گرفته و هزینه ترجمه را براورد نمایند. و یا میتوایند از طریق تماس تلفنی و یا ارسال ایمیل به کارشناسان موسسه سینا از خدمات ترجمه ای با 15 درصد تخفیف بهره مند گردید.

زمان بهره مندی از تخفیفات ترجمه 16 تا 25 آذر ماه می باشد.

338 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش