صفحه اصلی خدمات ما ترجمه تخصصی تخفیف 15 تا 23 درصدی ترجمه تخصصی تا عید غدیر خم 1400

تخفیف 15 تا 23 درصدی ترجمه تخصصی تا عید غدیر خم 1400

دوشنبه ، 04 مرداد 1400
در موسسه سینا تخفیف 15 تا 23 درصدی از عید قربان تا عید غدیر خم برای ترجمه مقاله و کتاب در پکیج طلایی با گارانتی کیفی برای دانشجویان و اساتید در نظر گرفته‌ایم.
تخفیف 15 تا 23 درصدی ترجمه تخصصی تا عید غدیر خم 1400

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی به ترجمه متون تخصصی رشته های مختلف توسط مترجم تخصصی گفته می شود. ترجمه توسط مترجم متخصص رشته به این معنا هست که ترجمه تخصصی نباید توسط فارغ التحصیلان رشته زبان انجام شود بلکه باید توسط شخصی که در رشته دانشگاهی مورد نظر تخصص دارند انجام گیرد که آشنایی کامل با کلمات تخصصی داشته باشد.

در ترجمه تخصصی انتخاب کلمات جایگزین و مناسب بسیار حائز اهمیت می باشد. در ترجمه متون تخصصی در زمینه های مختلف باید به معادل یابی کلمات دقت نمود و در نظر داشت که کلمات تخصصی در رشته های مختلف با مفاهیم و معانی مختلفی به کار می روند که این معنا می تواند با معنی عمومی کلمه کاملا بی ارتباط باشد.

هر چند ترجمه انگلیسی به فارسی نیاز به تخصص و تبحر دارد ولی ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی به مراتب حساس تر، پر اهمیت تر و نیاز به دانش فنی بالاتری دارد. اکثر ترجمه های فارسی به انگلیسی مربوط به مقالاتی است که برای انتشار به ژورنال های معتبر بین المللی در نظر گرفته شده اند. در ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی ، علاوه بر تخصصی بودن بایستی به نحوه نگارش، رعایت تمام و کمال نکات گرامری و دستوری دقت نمود و متن ترجمه شده مشابه متنی باشد که یک انگلیسی زبان نوشته است؛ که این خود نیازمند تسلط بالایی بر زبان انگلیسی و سابقه ترجمه مقالات تخصصی است.

ترجمه تخصصی از مهم ترین ماموریت موسسه سینا می باشد که با تکیه بر مترجمین تخصصی در تمامی رشته های دانشگاهی و د تیم ارزیابی توانسته است رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب نماید. برای اطمینان مشتریان محترم از کیفیت ترجمه تخصصی، تضمین بابت کیفت داده می شود و در صورتی که هر اشکالی در ترجمه باشد، موسسه موظف به رفع آن می باشد.

سفارش ترجمه تخصصی به صورت اقساطی

بسیاری از دانشجویان و اساتید که به دنبال ترجمه کتاب خارجی و چاپ آن برای تقویت رزومه خود می باشند به علت بالا بودن هزینه ترجمه کتاب خارجی از این کار منصرف می شوند. باید بگوییم دیگر لازم نیست دست از رویاهایتان بردارید . شما میتوانید با مراجعه به موسسه سینا کتاب خارجی خود را از بین کتب معرفی شده توسط کارشناسان انتخاب کنید و هزینه ترجمه را به صورت اقساطی با شرایط دلخواه خود پرداخت نمایید.

ثبت سفارش ترجمه با تخفیف 15 تا 23 درصدی

برای ثبت سفارش خود کافی هست با کارشناسان موسسه سینا تماس بگیرید یا فایل خود را برای براورد هزینه و زمان ترجمه از طریق ثبت سفارش در پایین همین صفحه ارسال بفرمایید. لازم به ذکر می باشد که تخفیف ترجمه تخصصی از روز عید قربان تا عید غدیرخم 1400 اعتبار دارد.

1204 بازدید | 0 دیدگاه
اشتراک گذاری
« فرم ارسال سفارش »
« فرم ارسال سفارش »
خدمات مورد نیازتان را انتخاب کنید
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
041 3325 0787
0914 972 4522
sina.pub@gmail.com
  • فایل پیوست ضروری نیست.
  • فقط فایل های PDF، ورد، فشرده و فرمت های رایج عکس قابل ارسال هستند.
ارسال سفارش